Jakou využít Hennu - zkušnosti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 20:57
Jaká Henna ? Zkušnosti

Ahoj, chtěla jsem se zeptat na zkušenosti s Henou. jaký značky používáte a jaké vám nejvíc vyhovovali.jsem alergická na chemické barvy. Už 10 let se barvím jen Hennou z DM. Vždy mi to chytalo do zrzava, ať jsem dala jakoukoliv barvu. Posledně jsem aplikovala černou Hennu a vysledek stál za… 8) teď jsem si z netu objednala tuhle https://www.biooo.cz/…-p-9796.html?… A jsem zvedavá na vysledek. Nenašla jsem moc recenzí…Ráda bych kdyby se někdo podělil o zkušenoosti s barvením.

Reklama

Reakce:

czaky
Závislačka 2506 příspěvků 12.02.18 21:02

Bohuzel neporadim, jen se vtirnu do diskuze. Uvazuju o prechodu na hennu… pro me vyhoda, ze barvim na zrzavo, takze by mi to melo chytat dle predstav, ale porad vaham. Rada si poslechnu zkusenosti

kaja00
Extra třída :D 13384 příspěvků 12.02.18 21:08

Já si vlasy nebarvím, ale občas si udělám hennový zábal (z bezbarvé henny), ale můžu poradit skupinku No poo nebo Non toxic na FB, dejte to do lupy, je to tam probírané skoro pořád.

bublinek
Závislačka 4892 příspěvků 12.02.18 21:09

Uváděnou neznám, já kupuju tuhle
http://www.biokosiky.cz/…-cz/e-search?…

Paní v obchodě říkala, že sama experimentuje a míchá si barvy jak jí napadne a vždy je spokojená. Na to odvahu zatím nemám

Russet
Echt Kelišová 9300 příspěvků 12.02.18 21:39

A na středně hnědé vlasy to chytá taky do zrzava? Vlasy jsem si barvila jen párkrát za život.

kamiŠ
Generální žvanilka 23762 příspěvků 12.02.18 21:39

Vyzkousela jsem jich uz nekolik. Barvim se hennou uz druhym rokem. A nejlepsi je ceska voono. Aspon za mne :)

https://voono.cz/

Agneth
Ukecaná baba ;) 1249 příspěvků 13.02.18 01:48

Za mě Khadi. Henna z DM je na dvě věci - byt jsem ji mela na hlave několikrát pres celou noc, vůbec mi nechytla.

EvulinkaH
Kecalka 343 příspěvků 13.02.18 02:57

Já míchám několik druhů henny dohromady-líbí se mi barevně Hennecolor bordó, jenže ta se rychle vymývá, takže jako základ používám Khadí, trochu té bordó a trochu henny Lush nebo tuto:https://www.biooo.cz/…uri_natural/
Henna z DM je nejhorší henna, co jsem vyzkoušela. Barvím se už 8 let a k chemické barvě se již nevrátím, protože je to nesrovnatelné.

JaLu
Zasloužilá kecalka 744 příspěvků 13.02.18 05:34

Za me taky Khadi. Zacinala jsem na te z DM, ale je to naprosto nesrovnatelne.

vin
Ukecaná baba ;) 1300 příspěvků 13.02.18 05:53

Já měla tuto, je 100 přírodní, nechci příměsí www.soaphoria.cz
Teď jsem si koupila z ladybio.cz, jsem zvědavá

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1589 příspěvků 13.02.18 07:29

Khadí je nejlepší :palec:

MP Janka
Nováček 5 příspěvků 13.02.18 08:38

Já s hennou teprve začala. Nejdřív jsem zkusila tu z DM, po 14 dnech pomalu nebylo vidět, že jsem se barvila. Teď nám Henné color měděnou, je to čistá henna bez přísad. A jsem spokojená. Chytla hezky do zrz, na to že mám tmavě hnědé vlasy, sice se vymývá, ale i po 5 týdnech je vidět barva a na sluníčku se krásně leskne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.18 14:26

Tak se jdu pochlubit.Na moje tmavě hnědé vlasy to chytlo takhle. Měla jsem na hlavě 10 hodin hennu, ale jsem opravdu spokojená :)

kamiŠ
Generální žvanilka 23762 příspěvků 17.02.18 21:20

Khadi jsem pouzivala pred Voono. Ale po Voono se ke Khadi uz nevratim, je lepsi :D

kamiŠ
Generální žvanilka 23762 příspěvků 17.02.18 21:20
@Anonymní píše:
Tak se jdu pochlubit.Na moje tmavě hnědé vlasy to chytlo takhle. Měla jsem na hlavě 10 hodin hennu, ale jsem opravdu spokojená :)

Pekne, super ze se povedlo ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama