Jaká homeopatika na zklidnění a spánek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lencaaa.v
Stálice 54 příspěvků 1 inzerát 16.03.18 16:33
jaka homeopatika na zklidneni a spanek

Ahoj maminky, moc bych potrebovala poradit nejaka homeopatika, ktera vyzkouset. Od narozeni mi syn pres den v podstate nespi, v noci je to lepsi. Je chronicky nevyspany, tim padem stale protivny, mrci a jeci, trva to cele dny. Ikdyz je unaveny, uspat se mi ho zkratka nepodari, nedelam v podstate cely den nic jineho. Zaroven je ale strasne neklidne miminko, porad sebou mrska, kope, hazi rucickama, u jidla ani nemluvim. Znate nejaka homeopatika, ktera by ho alespon trochu zklidnila a po kterych by si sam usl kdyz bude unaveny? Ted ikdyz je unaveny, tak sam neusne od narozeni vubec a v naruci to trva treba pul hodinu kdyz uz se zadari. Uz je to velice zoufala situce. Ted zkousime Bachovy esence Maly snilek, ale bohuzel zadny efekt nepozoruji. Prave ze ho mely taky zklidnit aby byl spokojene miminko a v noci mel bez problemu spat. Jestli mate nekdo nejake podobne zkusenosti a neco vam na to pomohlo, moc dekuju za jakekoli tipy :)

Reklama

Reakce:

Pety2
Ukecaná baba ;) 2059 příspěvků 16.03.18 16:39

Vzhledem k tomu, že homeopatika se skládají z 99.99999% z cukru, tak nevím, nevím, jestli zrovna cukr je nejlepší prostředek k uspání malého dítěte (potaýmo kohokoliv)… :think: Už tak z logiky věci.

Pety2
Ukecaná baba ;) 2059 příspěvků 16.03.18 16:41

Za mě je nejlepší uvázat do šátku, nabídnout prso a většina dětiček se takhle krásně zklidní a uspí, horší je to pak s odložením, ale některá dítka jsou prostě taková a většinou je to období, které se musí prožít a přežít…

Lencaaa.v
Stálice 54 příspěvků 1 inzerát 16.03.18 16:45

Zavazovat jsme zkouseli, nesnasi to, mam pocit, ze asi jako jedine dite co znam :)

LLenule111
Závislačka 3003 příspěvků 16.03.18 17:01

Zkus se mrknout sem.. https://www.kezdravi.cz/…ruchy-spanku

jamik1416
Kecalka 111 příspěvků 16.03.18 18:45

Dcerka byla stejná, neklidná a špatně spala, vyzkoušeli jsme na doporučení homeopatický sirup Sedalia (volně prodejný v lékárně). Bylo to o něco lepší, ale zase nějaký obr efekt to taky nemělo :,(
Myslím, že se ale používá až od jednoho roku, po dohodě s lékařem prý může i dříve.
Ono někdy nezbývá než vydržet, časem bude líp.

murkyf
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 16.03.18 18:51

A kolik mu je? U nás bylo přesně tohle do 3 měsíců.. nespal teda nikdy, v noci, ve dne.. až pak jsem vychytala jak usne a tím se to zlepšilo.. šátek taky nepomáhal..

LadySi
Echt Kelišová 7829 příspěvků 16.03.18 18:53

@Lencaaa.v Ahoj, zkoušeli jste přesunout postýlku? Nevím, jak na rukách, ale líbilo se mi, když miminko leželo najezené a maminka dělala ššššš a hladila velmi jemně dítě od čela přes oči a dítě okamžitě usnulo, ale asi bude nutné mu zafixovat ruce ze začátku.

Vrba Jana
Povídálka 42 příspěvků 16.03.18 21:19

Ahoj, napadá mě k tomu víc věcí: kolik je synovi? Jaký byl porod a období bezprostředně po něm? A jaká jsi ty? Jestli z tebe u usínání cítí tlak „tak už konečně usni! Chci udělat to a to..“, tak zaručeně neusne. Kojíš? Neusne ani u prsa?
Já jinak zkoušela Bachovky na noc a taky bez úspěchu, po kraniosakralni osteopatii se to trochu urovnalo.

Lencaaa.v
Stálice 54 příspěvků 1 inzerát 16.03.18 22:40

@Vrba Jana
Trauma z porodu ma, tim jsme si jisti, hlavne z toho, ze byl sam skoro cely den po porodu nez mi ho donesli alespon ukazat. Bohuzel nekojim takze usinani u prsa taky nehrozi. Zkouseli jsme kineziologii, bezuspesne, nad kraniosakralni terapii uvazuji ale bojim se aby to nedopadlo stejne jako ta kineziologie. Jinak je mu 6 mesicu

Vrba Jana
Povídálka 42 příspěvků 18.03.18 20:28

@Lencaaa.v V tom krásně vidím paralelu - nechce usnout, protože se bojí, že zase bude sám. Snažila bych se s ním být co nejvíce v kontaktu, pozvat si někoho, kdo by mi ukázal více úvazů na šátek či zkusit nosítko (syn nesnáší nošení uvnitř, pokud zrovna není nemocný, ale venku ho miluje). Sama nekojím, ale krmím syna cévkou přes prst - ležíme vedle sebe, jsem do půlky těla nahá jako u kojení a syn se ke mně tulí. A hodně si s ním povídat - o porodu, že pro vás taky bylo těžké být bez něho, že tu jste pro něj a jste s ním ráda, že kdyby usnul, budete u něho (a samozřejmě to dodržet), atd.
Jinak existuje kniha Pohádkopsaní pro klidné spaní, ale nevím, jestli tam bude něco pro tak maličké dítě..Příští týden bych ji měla mít doma, tak se podívám a dám vědět.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Už jsou zase svoji! Bývalí tenisté Štěpánek s Vaidišovou se podruhé vzali

Budou spolu, nebudou spolu? Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová... číst dále >

Pašovaly drogy spolu? „Zmije Simona všem lže,“ vzkazuje Tereza z Pákistánu

Byly jako dvojčata, objížděly spolu privátní kluby po celé Evropě a společně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama