Jaká hračka na autosedačku se vám osvědčila?

Taz
630
30.12.08 12:57

Jaká hračka na autosedačku se vám osvědčila?

Ahojky! Tak jsem Vás chtěla poprosit o vaše zkušenosti a hračkama na autosedačku… Cestujeme 4 hod autem k babičce… Malej (bude mu rok) velkou část cesty většinou prospal, ale ted už toho tolik nenaspí, tak jsem mu chtěla pořídit nějakou hračku, jen nevím jakou, aby ho zaujala. Pídila bych se po hračkách, které se osvědčily Vám… :wink: Máme už klasickou autosedačku - ne vajíčko…

Díky moc........ :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1837
30.12.08 13:06

Ahoj Taz,
u nás se osvědčil mluvící pejsek od Fischer Price. Taky jeden čas zabíraly knížky, ale pak u prohlížení začala Nikolka zvracet, tak knížky do auta už neeeee.
Cestování s takovým prckem 4 hodiny autem ti teda nezávidím, naše Nikča byla v tomhle věku teda nesnesitelnej spolujezdec :D Čauky, Romana

""http://b3.lilypie.com/aUg3p2/.png:http://b3.lilypie.com/aUg3p2/.png

""http://b1.lilypie.com/ahMIp2/.png:http://b1.lilypie.com/ahMIp2/.png

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7113
30.12.08 14:46

Naše děti s námi najezdí ročně cca20000 km, včetně dlouhých tras k moři, a pro ty starší je jednoznačně nejlepší zábava DVD přehrávač, to dokážou koukat celé hodiny, pro tu nejmenší - má 1 rok, zabírají nyní takové ty zvukové hračky- napodobeniny mobilů, mluvící pejsek a pod, ale většinu cesty vždy prospí
asi máme to štěstí, že naše děti velice dobře cestují, předevčírem jsme se vrátili z Tater- 500km a 8 hodin cesty a v pohodě, občas zastavit na svačinu, či oběd a dá se to zvládnout

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
30.12.08 18:02

My jsme pořídily do auta takový kapsář,který připevnís na přední sedačku ze zadu a do toho malý narvu všecky možný hračky atd…má to spoustu kapsiček,tak se tam toho i spoustu vešlo.Tak ji to vydrželo na celou cestu a mezitím si schrupla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JVP
569
30.12.08 20:14

Ahoj, holky, tak my měníme různé domácí oblíbené hračky… Něco přímo na sedačku jsme si půjčili od kamarádky a neosvědčilo se… :twisted:
Ale nejlepší je, když se dívají a povídáme si - sice mi z toho občas hrabe, ale lepší, než stavět a podávat spadlé hračky… Ale každý prcek je jiný, myslím, že nezbývá než vyzkoušet :D
Akonorev, a jak prosím Tě dosáhnou tvoje děti na ten zavěšený kapsář? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Taz
630
30.12.08 21:01

Děkuju za odpovědi… No, my právě taknějak zkoušíme různé hračky, co má doma, ale dlouho mu to nevydrží, je to takovej neposeda..... :evil:
Doufala jsem, že některá poradí nějakou zázračnou hračku, která zabírá na každý dítě… :lol: :lol: :lol: :oops:
Tak uvidíme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
31.12.08 09:38
JVP píše:
Ahoj, holky, tak my měníme různé domácí oblíbené hračky… Něco přímo na sedačku jsme si půjčili od kamarádky a neosvědčilo se… :twisted:
Ale nejlepší je, když se dívají a povídáme si - sice mi z toho občas hrabe, ale lepší, než stavět a podávat spadlé hračky… Ale každý prcek je jiný, myslím, že nezbývá než vyzkoušet :D

tak v celku normálne…kdyz ho maji pred sebou. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.1.09 21:38
akinorev píše:
JVP píše:
tak v celku normálne…kdyz ho maji pred sebou. :roll:

Taky jsem přemýšlela, jak na kapsář dosáhnou :idea: To musíte mít to přední sedadlo asi hodně šoupnutý dozadu. :idea:
Nepřihlášená Lulje 8)

• Nahlásit
  • Citovat
10731
18.1.09 21:41

u nás zabira volant z fisher price . tedy vydava silene zvuky ale zabira. :roll:
har.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama