Jaká hračka pro měsíční miminko?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.10.21 21:42

Jaká hračka pro měsíční miminko?

Maminky když si hrajete s vaším miminkem tak jakou hračku si třeba vezmete? Máme 2 zvířátka co hrají a usínáčka pejska od Zazu. Napadlo mě koupit malé něco ještě navíc např ted se dívám na webu na Playgo hudební knihu že by jsme si přes den ukazovali zvířátka a zároveň by to hrálo a nebo takový kolotoč mají na webu se zvířátky že se zmáčkne a točí se. Měla by jste některá ještě nějaký tip?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26365
6.10.21 21:44

Měsíční nic nezajímalo. Pak spíš obyč chrastítko, takový ten špendlík třeba. Muselo to dělat kravál, jinak je to nebralo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1621
6.10.21 21:44

U nás byla první hračka obyčejná černobílá sponka. To ho bralo jako první a asi až tak na začátku 3měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1373
6.10.21 21:45

Poradila bych jediné, hoď se do klidu a užívej si, že ještě nemusíš půl roku zakopávat o hračky. :roll: Měsíční mimino chce prso, klid a spokojený břicho. Fakt je mu úplně jedno, jestli cinkáš plastovou kočičkou nebo knížečkou. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1621
6.10.21 21:45
@Kriss Tina píše:
Měsíční nic nezajímalo. Pak spíš obyč chrastítko, takový ten špendlík třeba. Muselo to dělat kravál, jinak je to nebralo.
:palec: o chlup rychleji napsáno :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
707
6.10.21 21:46

Nejlíp nějaké chrastítko. Většinou se jim stejně líbí hračky co vlastně nejsou hračky, třeba zavařovačka s čočkou, klíče 🤷🏼‍♀️ ale stejně potřebuje jen tebe, prostě si s ní povídej 😊

Příspěvek upraven 06.10.21 v 21:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 21:46

@Kriss Tina Takže něco s kraválem dobře :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 21:49

@prejeta_zaba Dobře dobře :D Jen mě napadlo dělat si s malou takové hrací odpoledne :lol: A zeptat se na zkušenosti.
Ps. Za pár měsíců si vzpomenu na to co jsi psala až stoupnu omylem na lego :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
8675
6.10.21 21:50

Joo spendlik, legendarni :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36997
6.10.21 21:54

První byl kroužek průsvitný a v něm barevné kuličky. Chrastítka vedou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
6.10.21 22:06

Kontrastní červeno-černo-bílé leporelo. Jenom jsem mu to dávala do zorného pole. 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8675
6.10.21 22:06

@Russet Jeee to mely moje deti taky v oblibe, na to uz jsem zapomnela :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4374
6.10.21 22:09

Jako první hračky je dobrý kolotoč nad postýlku, potom taková ta černobílá knížka pro miminka. A postupně když začal máchat a ručičkami a strefovat se tak hrazdička s chrastítky, nebo měl rád takového páva a motýla závěsné. S tím si šustil v lehátku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1296
6.10.21 22:23

U nás byla první úspěšná hračka taková ta omotávací plyšová spirála se zavěšenými chrastícími a šustícími zvířátky a dalšími blbinami. Ale bylo to až tak ve dvou měsících. Pak se osvědčil i špendlík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2374
6.10.21 22:48
@Kriss Tina píše:

My ten špendlík máme. Kulička se pořád vevnitř zasekává, takže nechrastí. :roll: Nicméně bacha na něj, dřív jsem někde viděla v recenzích, že může být dost nebezpečný, když se přelomí, že je to hrozně ostré. :?
Nejlepší chrastítko máme od někoho z Pepca za 35 Kč :lol:.
Jinak já doporučuji takové ty spojovací kroužky a černobílé leporelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat