Jaká je aktuální nemocnost u vás ve školce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

joyceee
Kecalka 101 příspěvků 27.03.18 14:59
Jaká je aktuální nemocnost u vás ve školce?

Ahoj holky, otázka zní jasně :lol:. Jaká je nyní nemocnost ve vaší školce? Syn je už zase nemocný. Od nového roku potřetí… :pocitac: Jde do školky na týden-dva a pak je 14 dní doma. Viróza-chřipka s uchem-nyní viróza a zánět spojivek. Jenže! V naší jednotřídce je stále cca 10 děti z 24…(8-12 děti, víc ne..) Což je méně než pulka.. :nevim: z toho mi vyplívá že naše 50% docházka je vlastně mírný nadprůměr… Moje mamina tvrdí že to není možné a že mám změnit školku. Proto se ptám-je to skutečně jen u nás?? :nevim: Pomůže změna školky? Už mě to ubíjí.. Chytám to od něj, navíc zaměstnavatel mi dává nůž na krk… :zed: btw malý má čtyři roky, takže prvni zima ve školce… Býval nemocny i předtím, ale jen rýmy a kašle.. Teď to je daleko horší.. Díky za odpovědi :hug:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

terinka4444
Hvězda diskuse 65854 příspěvků 27.03.18 15:00

Z 25 dětí jich dneska bylo sedm

joyceee
Kecalka 101 příspěvků 27.03.18 15:04

@terinka4444
Hmm takže to nebude jen u nás :roll:

věrasek80
Extra třída :D 10909 příspěvků 27.03.18 15:10

@joyceee u staršího z 28 dětí jen 11,u mladšího z 28dětí jen 8 tak si myslím že změna školky nepomůže, sousedka dceru dává na jinou školku a tam z 25 jen 10

xjuklickova
Kelišová 5072 příspěvků 1 inzerát 27.03.18 15:15

U nas uz tento tyden lepsi. Z 80 deti neco k 50. Kdyz jich tam bylo 14tak jsen zadala o chripkove prazdniny aby se vycistil vzduch a neplyvali to na sebe znovu a znovu… Reditelka mi rekla, ze bude otevřeno i pro jedno dite, protoze skolka je sluzba obyvatelstvu. Na hygieně se zhrozili, ale nařídit nic nemohou. Je to vsude stejne…

terinka4444
Hvězda diskuse 65854 příspěvků 27.03.18 15:15
@joyceee píše:
@terinka4444
Hmm takže to nebude jen u nás :roll:

letos byla blbá zima, nejdřív teplo, takže bacil nevychcípal, pak mrazy, pak zase během týdne střídání teplot klidně v rozmezí 30 stupňů, to dalo zabrat všem. Moje děti nemarodí, fakt ani ty první roky ve školce, letos jsme dostali zabrat všichni. To změna školky nevyřeší.

Uživatel je onlineiziwolvie
Kecalka 374 příspěvků 27.03.18 15:19

U nás ve školce je to stejné. Když jdu pro děcka po obědě do školky, vždycky spočítám botičky, kolik je tam dětí. :mrgreen: Celou zimu je jich tam kolem 14 a celkem jich má být 28. :) Nejméně jich tam bylo asi 6.

Inge
Extra třída :D 10890 příspěvků 27.03.18 15:20

Počet děti nevím, ale na dveřích třídy cedule upozorňující na výskyt spalove angíny :roll:.

veria
Generální žvanilka 23073 příspěvků 1 inzerát 27.03.18 15:23

Minuly týden 10 deti z 28. Naštěstí dcera nic nechyta a ja taky ne.

terinka4444
Hvězda diskuse 65854 příspěvků 27.03.18 15:30

To moje školkačka chytla od ředitelky prasečí chřipku a skončila s komplikacema na jipce. Letošní zima byla krutá. Ale už se blíží to jaro.

luskabay
Kecalka 338 příspěvků 27.03.18 15:32

Moje deti jsou co cca 3 tydny nemocne, takze to neni jen u vas. Letos nam ta zima bohuzel dava poradne zabrat. Ja byla taky nemocna tak po 15 ti letech, takze i ti nejodolnejsi letos padli :?

joyceee
Kecalka 101 příspěvků 27.03.18 15:38

Takže vidím že to je všude stejné… Děti je ve školce stále méně než pulka i u vás…tudíž 50% nemocnost je normální… Díky moc za příspěvky. Kdybyste mi napsali že je u vás téměř plný stav, asi bych o přeložení uvažovala. Takhle nebudu…

Kralikcek
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 27.03.18 15:45
@terinka4444 píše:
To moje školkačka chytla od ředitelky prasečí chřipku a skončila s komplikacema na jipce. Letošní zima byla krutá. Ale už se blíží to jaro.

Praseci chripku? 8o opravdu? No to je strasne…

Jeste, ze uz je lip :hug:

Kelsey
Hvězda diskuse 43855 příspěvků 27.03.18 15:49

Mam decka v predskolni tride a maji plny stav. Ve ctvrtek dokoncili plavecky kurz. Ostatni decka, jak chodi nevim. Nerikaly uc. a ani kucharky dle obedu, ze by byla velka nemocnost.
Ani ve skole zadna epidemie. Dneska byli skolaci plavat (vzdy v utery).

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2132 příspěvků 27.03.18 15:55

U nás ve školce nevím, protože dcera už je druhý týden doma, ale změnou školky si nepomůžeš. Máme to podobně, od nového roku už třetí viróza, pokaždé týden nebo dva ve školce a dva týdny doma :zed:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Martina Jiránka opustila milenka: Sex jednou týdně jí nestačil, hrál videohry

Martin Jiránek měl dostat od své krásné přítelkyně kopačky. A důvod vás... číst dále >

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama