Reklama

Jaká je ideální teplota?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 22.04.18 08:29
Jaká je ideální teplota?

Ahoj, dneska v noci u syna propukla rýma tak jsem v 8:15 u něj naměřila 35,8 a u sebe v 8:20 35,9.

Ve středu a čtvrtek mě v noci škrabalo v krku přes den lepší a do toho mám slabou rýmu a trochu kašlu a nejspíš to chytil ode mně. Normálně mám 36. I když jsem 29+4tt, tak asi to na teplotě nic nemění…
Od kolika je normální nikdy jsem neměla pod 36, je pravda, že mám tlaky 80/50 naměřené.

No ale už mě v krku nebolí, přijel nevládní syn (11 let) a ten má alergii, ale doma nic napouštění není, takže přijel už s pěknou rýmou takže si to všichni prehazujeme.

Já už jsem skoro dobrá, ale teď malýmu budou 3 1.7. až se narodí Verunka. No tak nevím jaká teplota je u nachlazení ideální, ale měřím je až teď po probuzení

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10945 příspěvků 22.04.18 08:35
@CoocaCola píše:
Ahoj, dneska v noci u syna propukla rýma tak jsem v 8:15 u něj naměřila 35,8 a u sebe v 8:20 35,9.

Ve středu a čtvrtek mě v noci škrabalo v krku přes den lepší a do toho mám slabou rýmu a trochu kašlu a nejspíš to chytil ode mně. Normálně mám 36. I když jsem 29+4tt, tak asi to na teplotě nic nemění…
Od kolika je normální nikdy jsem neměla pod 36, je pravda, že mám tlaky 80/50 naměřené.

No ale už mě v krku nebolí, přijel nevládní syn (11 let) a ten má alergii, ale doma nic napouštění není, takže přijel už s pěknou rýmou takže si to všichni prehazujeme.

Já už jsem skoro dobrá, ale teď malýmu budou 3 1.7. až se narodí Verunka. No tak nevím jaká teplota je u nachlazení ideální, ale měřím je až teď po probuzení

Ideální je do 37, ne? Nad 37 zvýšená, bývá u nemoci. Nad 38 horečka. Máš digitální teploměr? Může měřit nepřesně.
Teplota je většinou nejvyšší odpoledne. Ale syn měl horečku i v noci nebo ráno, když byl nemocný.

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 22.04.18 08:49

No má lesklé oči v 17:00 je nejvyšší říká manžel. Tak je hodný takže je nemocný to jo. Odpoledne a v 20:00 ji změříme 2× tedy v 17:00 a 20:00 a uvidíme, podchlazení to snad není

Alušáček
Závislačka 3130 příspěvků 22.04.18 09:03

@CoocaCola Někde jsem četla, že normální teplota u člověka je 35,8-36,9. Podchlazení hrozí až když klesne pod 35 stupňů.

Russet
Extra třída :D 10945 příspěvků 22.04.18 09:09
@CoocaCola píše:
No má lesklé oči v 17:00 je nejvyšší říká manžel. Tak je hodný takže je nemocný to jo. Odpoledne a v 20:00 ji změříme 2× tedy v 17:00 a 20:00 a uvidíme, podchlazení to snad není

Jak se může doma podchladit? Když spadne do ledové vody nebo je nalehko venku v mrazech. Ale doma v teplákách se přece nepodchladí :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 12787 příspěvků 1 inzerát 22.04.18 09:37

Nějak nechápu diskuzi to co jsi naměřila je normální teplota takže co řešíš?

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 22.04.18 10:15

@Russet já jsem natáčela historický film epi role těhotné v klášteře tak jsem tam v pondělí nastydla pak to má ode mne a když ho honím po ránu s bačkůrky a ponožky tak od země nadtydne

Petra274
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 22.04.18 10:15

Normální teplota je do 37, jak psaly holky. U dětí je to někdy jako na houpačce. Mám ted čerstvou zkušenost. Syn má angínu. Pět dní měl teploty mezi 39-40 a šestý den ráno měl 34,9 (měřil se poctivě, byla jsem u něj) a od té doby je bez teploty. Tak se neboj ani nižší teploty, je to normální

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 22.04.18 10:17

@ka2ka tak to v něm sype jak v pentlovkách a má lesklý oči a rýmu jak ???? prase tak třeba nějaká teplota se vyklube večer. Jinak ze začátku byl dvě hodiny jak chciplotina a teď litá a už zase narazil do skříně na je z toho blbnutí spoceny

Krista0671
Závislačka 4060 příspěvků 22.04.18 10:22

To co jsi namerila je normalni teplota. Nejak nechapu co resis? :nevim: asi jsem mimon, ale nejak nerozumim :nevim:

Dojcanis
Závislačka 3662 příspěvků 22.04.18 10:23

No dopr… :lol: :lol: :lol:

ka2ka
Extra třída :D 12787 příspěvků 1 inzerát 22.04.18 10:46
@CoocaCola píše:
@ka2ka tak to v něm sype jak v pentlovkách a má lesklý oči a rýmu jak ???? prase tak třeba nějaká teplota se vyklube večer. Jinak ze začátku byl dvě hodiny jak chciplotina a teď litá a už zase narazil do skříně na je z toho blbnutí spoceny

u rýmy nemusí být teplota, hele řešíš blbosti, bud z toho něco bude a nebo ne, ale měřit mu teplotu každých patnáct minut je kravina manžel i syn mají takhle nízkou běžně :nevim:

lachtanice86
Kelišová 6050 příspěvků 22.04.18 10:48

Nerozumím tomu co řešíš.

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 22.04.18 17:14

@ka2ka @lachtanice86 @Dojcanis @Krista0671 @Petra274 @Russet @Alušáček @Alušáček
Tak v 17:03 měl 37,5 takže zvýšená takže dámy je celý den špatný a divný klidný a jiný než jindy, oči zakalené hodně rýma jak prase kašel ho budil vnoci i přes den
Takže se něco přece jen vyklubalo :(

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 22.04.18 19:01

Teď má 38. Tak uvidím zítra kdyžtak dám teď paralen asus co má odmalička podává se trubičkou do pusinky vstriknes opatrně pomalinku. Normální nachlazení :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >