Reklama

Jaká je ideální velikost oblečení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mirgla
Povídálka 34 příspěvků 22.09.18 14:44
Jaká je ideální velikost oblečení?

Co je podle vás nejideálnější XXS, XS, S, M, L, XL…nebo 32,34,36,38,…
A ještě kdo chce tak sem může napsat výšku a váhu a velikost. Ať mám přehled.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kristynka22
Kecalka 126 příspěvků 22.09.18 14:46

Mám 159cm, netěhotná 49,50,51kg, velikost XS ve všem, svetry S,M, podle toho jak jsem ho chtěla volný, jsem spokojená se vším :lol:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16044 příspěvků 22.09.18 14:50

Je to silně individuální! Nejlepší velikost je ta, v níž se jedinec cítí dobře, atraktivně, je zdráv a daří se mu jí dosáhnout bez velkých útrap na těle či na duši :P

Bábrdl
Generální žvanilka 21188 příspěvků 22.09.18 14:56
@Mirgla píše:
Co je podle vás nejideálnější XXS, XS, S, M, L, XL…nebo 32,34,36,38,…
A ještě kdo chce tak sem může napsat výšku a váhu a velikost. Ať mám přehled.

Ideální velikost je mezi 36-40 :nevim:

Eemii
Neúnavná pisatelka 16953 příspěvků 22.09.18 15:04

Kazdy, v cem se dobre citi. Pro me je to XS-S, tedy 34-36.

Kristynka22
Kecalka 126 příspěvků 22.09.18 15:05

@Bábrdl Tak ono záleží na váze, já mít vel. 40 tak jsem šílená koule a podle BMI už nadváha :zed: :lol:

warita
Echt Kelišová 7779 příspěvků 22.09.18 15:07

Hmmm, tak to snaz zalezi na tom, jak je clovek vysoky a jak moc ma drobnou ci spise podsaditou postavu, ne?

Mela jsem znamou, meri 155 cm a nosila obleceni M, protoze mela lepe stavenou kostru a S ji bylo casto male.

Ja 162cm nosim XS.

Kamaradka 174cm a az anorekticky nizka vaha by teoreticky potrebovala XS, nicmene vsechny rukavy a nohavice ji jsou v teto velikosti male.

Co presne tato diskuze sleduje mi neni uplne jasne.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 22.09.18 15:26

jestli jde o značení velikosti, tak ja preferuji čísla, tedy 36-48-40-42-…, pojmy s-m-l jsou dost nejednoznačné a ja osobně mam problem tipnout přibližnou velikost - často mi je malé L, jindy sedí S :think:

Bábrdl
Generální žvanilka 21188 příspěvků 22.09.18 15:34
@Kristynka22 píše:
@Bábrdl Tak ono záleží na váze, já mít vel. 40 tak jsem šílená koule a podle BMI už nadváha :zed: :lol:

To je pravda.

Margery
Echt Kelišová 8509 příspěvků 22.09.18 15:36

Já nosím S-M, 36-40, jak co. Pár věcí i větších, když mám chut na opravdu volné věci. V těhotenství skoro ta samá velikost, jen volné přes pupek a těhotenský spodek :nevim:

Často mi bývají ale věci krátké, jsem poměrně vysoká.

skorotehotna
Kecalka 187 příspěvků 2 inzeráty 22.09.18 16:02

Ideálně S-M

eva.pass
Povídálka 45 příspěvků 22.09.18 16:27

Asi kazdy by chtel mit vel 36/38 :) a co se tyce vahy, ta k me vysce 161 musi byt max 55, jinak me stehna neznaji mezí…

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 22.09.18 17:04

Radši mám psané velikosti v číslech než písmenech. Sama mám velikost jak kdy, něco mám ve velikosti 42 a něco i v 50 - mám divný tělo. :lol:

Ou
Kelišová 5095 příspěvků 22.09.18 22:13

Každý kdo o sobě chce říct že je atraktivní musí nosit velikost QW5. A nebo fialové bžíí, bez toho se člověk modelkou nestane a žádný chlap o něj ani nezavadí pohledem.

Ideální je mít zdravé tělo, s adekvátním množstvím tuku (pokud ho máš málo, tak ti začne pomalu ale jistě selhávat organismus) - krmené plnohodnotnou stravou. S dostatečnou fyzičkou a pružností, udržovanou pravidelným pohybem.

A dost se hodí mít se ráda, nevytvářet si svými úzkostmi a nejistotami jen další stres, který vede hlavně k ukládání tuku. Pokud nevíš jak si s nimi poradit, tak je nejlepší přizvat si k tomu na pomoc někoho, kdo to má v popisu práce - třeba v psychoterapii.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1862 příspěvků 23.09.18 12:30

:zed: to je zas dotaz. Ideální je být normální ve smyslu, že nemusím dávat pitomé dotazy na internet.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >