Jaká je kontrola insolvenčního správce?

Anonymní
5.11.19 08:34

Jaká je kontrola insolvenčního spravce

Dobrý den zatím jsem zažádala o insolvenci. Nevíte jestli ins správce ověřuje zda jste přihlášena na zdravotní poj a socialce nebo stačí když pravidelně posíláte splátky jsem na up a nevím zda je možné že by se známý zavázal o dohodě o duchodu. Podotýkám že chci pravidelně hradit. Prosím zdrzte se blbych komentářů.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1031
5.11.19 08:38

Potřebujete doložit příjem… + dluhy které máte… Na tom záleží jestli vám povolí insolvenci.. Musí vědět jestli na to máte. Musíte zaplatit za 5 let minimálně 30%dluhů… Tak musí mít to z čeho vypočítat… Takže pokud jste na UP smlouva o důchodu bude nejspíš potreba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1803
5.11.19 08:55
@Anonymní píše:
Dobrý den zatím jsem zažádala o insolvenci. Nevíte jestli ins správce ověřuje zda jste přihlášena na zdravotní poj a socialce nebo stačí když pravidelně posíláte splátky jsem na up a nevím zda je možné že by se známý zavázal o dohodě o duchodu. Podotýkám že chci pravidelně hradit. Prosím zdrzte se blbych komentářů.

Jistěže bude všechno ověřovat a zkoumat. Vy musíte prokázat, že jste schopná platit. Pokud nemáte oficiální příjem, tak určitě nějaká darovací smlouva bude potřeba, kde se někdo zaváže vám něco platit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1091
5.11.19 13:33

Pojištění se neověřuje. Nedostatečný příjem je možné nahradit smlouvou o důchodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama