Jaká je možnost těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.5.22 16:44

Jaká je možnost těhotenství

Ahoj,
jsem rok po porodu a stále nemám menstruaci. Poslední nechráněný styk jsme měli 15.4.Před týdnem jsem byla na gynekologii, výška sliznice 13 mm, dostala jsem vyvolávací injekci, ale menstruace stále nikde. Dělala jsem si několik těhotenských testů, poslední včera a všechny negativní, ani náznak ducha. Myslíte, že nějaká eventuálbní možnost těhotenství je nebo ne? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29330
22.5.22 16:57

A kojis pořád? Ale pokud jsou testy negativní, tak těhotná nejspis nebudeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
2894
22.5.22 17:09
@Anonymní píše:
Ahoj,
jsem rok po porodu a stále nemám menstruaci. Poslední nechráněný styk jsme měli 15.4.Před týdnem jsem byla na gynekologii, výška sliznice 13 mm, dostala jsem vyvolávací injekci, ale menstruace stále nikde. Dělala jsem si několik těhotenských testů, poslední včera a všechny negativní, ani náznak ducha. Myslíte, že nějaká eventuálbní možnost těhotenství je nebo ne? Děkuji

Možnost je.
Ale nemá ta vyvolávačka zabrat do 14 dnů?
Prostě zopakuj těhotenský test a když to nedostaneš, tak to budeš tak jako tak konzultovat s doktorem. Buď si domluvíš těhotenskou prohlídku, nebo další postup kvůli opožděné MS. Ale skoro bych řekla, že rok od porodu za předpokladu nějakého většího kojení nejsou nepravidelnosti v cyklu nějak neobvyklé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
22.5.22 17:34

Pokud jsou testy negativní, tak těhotná nebudeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat