Jaká je nejlepší dětská matrace od 3 let v rozměrech 200x90cm?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janka88
Stálice 85 příspěvků 05.11.18 13:25
Jaká je nejlepší dětská matrace od 3 let v rozměrech 200x90cm?

Ahojte holky. Chystáme se malému pořídit už normální velkou postel (se zábranou samozřejmě). Přestavujeme mu pokojík. Ale nevíme jakou matraci? Jsme toho názoru, že fakt kvalitní. V postýlce měl do teď tu studenou pěnu. Aby byla tak od 3 let do puberty. Pokud se vubec neco takového vyrábí :D Poradíte? Děkuji :) ;) :kytka:

Reakce:
barbuchablond
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 05.11.18 13:49

Kupovali jsme normálně v prodejně výrobce matrací, klasika z nějaké té pěny. Akorát klasickou bez těch různých zón (ramena, boky atd.), to je pro dítě blbost. A s dostatečnou nosností, občas tam spíme my a milostpán je nasáčkovaný v naší posteli.

Adrasteia
Závislačka 2779 příspěvků 1 inzerát 05.11.18 13:50

Taky teď budeme pořizovat. Podle ortopedů by dítě mělo spát na tvrdší matraci, úplně nevhodná je líná pěna. Jinak podle vašeho výběru.

vjerunqa
Závislačka 3171 příspěvků 05.11.18 13:51

@Janka88 Ahoj, máme z Dormea oboustrannou matraci 4v1 iMemory Silver :palec:

Aliik
Echt Kelišová 8339 příspěvků 05.11.18 14:09

Tak já poradím levnou co nejměkčí pro malé dítě, a za 5 let vyměnit ;) Dceři (9 let, muší váha) se nejlíp spí na měkkoučké PUR matraci za pár korun, x dražších kousků jí tlačí. Prostě 25 kilové dítě neprolehne žádnou matraci. Ale malé dítě si neřekne, což je blbé, v těch 9 letech už mi dcera srovná pohodlnost matrací bez problémů :think:

Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 05.11.18 16:41

Koupila jsem dětem v Jysku, konkrétně F80, má kokosové jádro, pratelný potah, pevnější. Kupuju v akci, kdy je za cca 2200, jinak je to dvakrát tolik, tu akci mívají snad co dva měsíce.

ivoun
Závislačka 3859 příspěvků 05.11.18 16:44

Ja ted objednavala vsem z Lidlu tu sedmizonouvou, i nejmladsi (7r. a taky musi vaha) a spokojenost.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >