Jaká je nejlepší ochrana? Po mimču

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

manuska25  01.04.18 22:10
jaká je nejlepší ochrana?po mimču

Maminky snad mě nikdo za dotaz neubije pač poslední dobou je to možné ale jaká je nejúčinnější ochrana? nepíšte neš***** :mrgreen: :mavam:

Reklama

Reakce:

-Sára
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 01.04.18 22:18

Já mám tělísko mirenu ale nesedla mi pořád krvacim :zed: prášky žrát nechci a teď uvazuju o sterilizaci :think: mám totiž už tři děti :srdce:

manuska25  01.04.18 22:20

Chceme další až tak za tři roky 5 let vůbec nevím. prášky jsou ale nevěřím jim a hlavně zapomínám :oops: :mrgreen:

Alušáček
Závislačka 2833 příspěvků 01.04.18 22:23

@manuska25 Kondom,hormonální antikoncepce, nebo tělísko. Já používám pharmatex + přerušovaná soulož, což asi není 100%,ale nám to funguje. :)

manuska25  01.04.18 22:24
@Alušáček píše:
@manuska25 Kondom,hormonální antikoncepce, nebo tělísko. Já používám pharmatex + přerušovaná soulož, což asi není 100%,ale nám to funguje. :)

zatím :lol:

katsha
Kelišová 5783 příspěvků 01.04.18 22:35

Já mám tři roky Mirenu, jsem s ní naprosto spokojená. Místo MS (které jsem mívala hodně dlouhé, silné a bolestivé) jen tři dny slabé špinění. A hlavně nemusím na nic myslet, prášky bych stopro zapomínala brát a kondom nepovažuju za moc spolehlivý (viz naše čtvrté dítko :mrgreen:). A sterilizace je pro mě zase příliš definitivní, i když páté dítě už fakt neplánujeme. :nevim:

Monika Matejasová
Povídálka 12 příspěvků 01.04.18 22:47

Ahoj! Mám otazku, mám jednoho dlouhodobého kamaráda, s kterym se stykam. Vcera jsme spolu meli pohlavni styk, vsechno v poradku. V noci mě začalo bolet břicho, byla to neskutečná bolest, bylo to hrozny. Šla jsem potom na zachod a měla jsem asi 4 kapky krve na kalhotkách. A k tomu ještě špinim. Antikoncepci beru, ale je pravda ze ji neberu ve stejnou hodinu ani pravidelně, parkrat ji zapomenu, tak si dam dvě najednou, nebo jednu rano a večer druhou tu kterou jsem zapomněla a menstruaci mam dostat za tyden. Stalo se vam to nekdy, nejake zkušenosti? Treba příznak těhotenství? Omlouvám se ze pisu tady!!! Ale pred chvili jsem se zaregistrovala a příspěvek muzu zveřejnit az za 12 hodin

Lenka_Hal
Závislačka 3444 příspěvků 02.04.18 03:51

@Monika Matejasová praskla cysta?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Charlotte Štiková: Proč stojím za mámou a s kým dalším spala Ornella?

Reality show Štiky se točí především kolem vztahu Moniky Štikové a Ornelly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama