Jaká je nejvhodnější antikoncepce?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
3.1.22 17:31

Jaká je nejvhodnější antikoncepce?

Dobrý den, je mi 20 let a nemám zkušenosti s žádnou jinou antikoncepcí nežli s kondomem. Můžete mi poradit, co je pro mě vhodné? Mám stálého partnera a obávám se tělísek, jelikož bych v rozmezí 5 let chtěla dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10520
3.1.22 17:35

@Karka2001 Poradila bych se se svým gynekologem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13120
3.1.22 17:39

@Karka2001 Antikoncepci ti předepíše gynekolog, vhodnou pro tebe ti doporučí on. Ne každému sedí všechno, to co vyhovuje jedné, nemusí vyhovovat druhé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
584
3.1.22 17:56

Tenhle dotaz směřuj na svého gynekologa, ne na emimino. A obecně, co se spolehlivosti týká, tak každá, která je používána tak, jak se používat má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
563
3.1.22 18:53
@Karka2001 píše:
Dobrý den, je mi 20 let a nemám zkušenosti s žádnou jinou antikoncepcí nežli s kondomem. Můžete mi poradit, co je pro mě vhodné? Mám stálého partnera a obávám se tělísek, jelikož bych v rozmezí 5 let chtěla dítě.

taková, kterou budeš používat bezchybně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
3.1.22 19:23

V prvni rade bych se zeptala na gynekologii. Lekar zna tvuj zdravotni stav. Na druhou stranu ja jsem zacinala s tabletkami a uz bych podruhe stejnou chybu neudelala. A pokud vis, ze chces brzo dite (do tech 5 let), tak ja osobne bych do hormonalni antikoncepce nesla. Ackoliv jsem nemela problem pak s ustalenim cyklu, ale hormonalni antikoncepce mi spustila migreny s aurou. A jakmile jsem sla za gynekolozkou, tak mi nakecala, ze ty dnesni tabletky maji minimum hormonu a ze to z toho byt nemuze. A bylo… Takze ja bych volila jiz jinou cestu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1448
4.1.22 21:44

Žádná antikoncepce není vhodná, natož nejvhodnější.
Ale pokud ji chceš, tak je to samozřejmě tvoje věc, ale to si řeš s gynekologem. On ti ji koneckonců ani jiný lékař nenapíše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
5.1.22 16:56

@Karka2001 mám nehormonalni tělísko po 4,5 letech jsem si ho nechala vyndat a do cca měsíce a půl jsem byla těhotná telisko si můžeš kdykoliv vyndat a plodnost nastupuje hned..ne jako u prášku kdy někdy trvá než to tělo vyplaví ven…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1912
5.1.22 18:18

Pokud plánuješ otěhotnět do 5 let, do hormonů bych rozhodně nešla. Pokud máš pravidelný cyklus, zjisti si neplodné dny a můžete jít na to. Kamarádka to tak provozuje několik let. Děti má kdy chtěla. Zná své tělo a v případě zkus prerušovanou. U páru kde dítě není překážkou se to tak dělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat