Jaká je podle vás šance, že jsem těhotná?

10.4.16 19:59

Jaká je podle vás šance, že jsem těhotná?

Ahoj holky,
měla bych dotaz.

Jsem deset měsíců po porodu, stále kojím. Mentruaci jsem měla od porodu jen jednou, 4.1. Nevím tedy, jestli ovuluji nebo ne. Včera jsme se s manželem milovali a zůstal ve mně kondom. Jaká je podle vás šance, že můžu být těhotná? Podle ovulační kalkulačky jsem uprostřed cyklu. Nevím ale, zda do ní můžu zadat údaje z ledna a čekat relevantní výsledek.

Miminku bychom se nebránili, i když bychom raději počkali. Kondom používáme už 6 let, nikdy se to nestalo.

Chápu, že musím počkat, za 14 dní testovat, že nemáte věšteckou kouli :P Stejně by mě ale zajímalo, jak to vidíte.

Moc děkuju za rady a zkušenosti! :kytka: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10849
10.4.16 20:06

Mne by zajímalo, jak ti jakákoli ovulační kalkulačka může vypočítat, že jsi uprostřed cyklu, když tam zadáš jednou MS a to 4.1. Z toho se nedá vykalkulovat lautr nic :nevim:

určitě je větší praděpodobnsot, že těhotná nejsi, protože když jsi měla jedinou mensturaci začátkem ledna, tak že bys zrovna ted ovulovala je dost náhoda. Musíš počkat :)
:mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10218
10.4.16 20:07

Myslím si, že nebudeš, ale samozřejmě stát se to může.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19129
10.4.16 20:09

@BloomingGorgeous poslední MS byla před 3 měsíci a podle kalkulačky jsi uprostřed cyklu?? Která kalkulačka počítá s dvěma cykly do roka? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4098
10.4.16 20:09

@BloomingGorgeous stalo se mi to samé uprostřed cyklu, jestli byla ovulace nevím a neotěhotněla jsem. Ovšem u tebe to může být úplně jinak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.4.16 20:17

Kalkulacka

Prvni kalkulacka, co mi vyjela na netu.
Chapu, ze dotaz je nablblej.
Taky nevim, jestli ovuluji nebo ne, kdyz MS byla jen jednou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.4.16 20:21

Stalo se nekomu neco podobneho? Jaka je podle vas sance, ze ovuluji bez menstruace? Zajimaji me zkusenosti. Jinak se omlouvam za dotaz, je mi jasne, jak to pusobi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19129
10.4.16 20:25

@BloomingGorgeous tak jednou ta MS přijde a bude jí pravděpodobně přecházet ovulace, takže šance je. Pokud to myslíš tak, jestli je možné pravidelně ovulovat a nemít menstruaci, tak to fakt není, po ovulaci přijde MS vždy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9852
10.4.16 20:27

Počítat ovulaci dle kalkulačky nemá cenu, kort když ještě kojíš a máš nepravidelný cyklus. nezbývá než počkat. šance je, ale řekla bych že dost malá, musel by zafungovat zákon schválnosti, abyste chytili zrovna tich pár plodných dnů za několik měsíců :)

Příspěvek upraven 10.04.16 v 20:40

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.16 20:27

Tady na emiminu občas píší maminky, které otěhotněly při kojení dítěte, bez menstruace, při své první ovulaci, ale bylo to při cíleném snažení při jakž takž pravidelném pohlavním styku. Podle mě je šance malá, pokud jde o ojedinělou nehodu, ovšem pokud úplně náhodou došlo nebo v nejbližších dnech dojde k první ovulaci, tak těhotná být můžeš.
Taky ve mě zůstal kondom, v ty správné dny. A otěhotněla jsem. Cykly jsem měla pravidelné, ovulační období, nekojila jsem. Rozhodli jsme se to tenkrát nechat osudu(ale moc šancí jsme tomu nedávali).Rozhodně nelitujeme, toto byla ta nejlepší „chybka“,která nás mohla potkat :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
9852
10.4.16 20:28

@BloomingGorgeous jinak šance na ovulaci bez menstruace je, většino je před menstruací ovulace. já dostala první ms po roce a před ní ovulace byla, to vím jistě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.4.16 20:28

Alenko dekuju.
Cetla jsem nejake pripady, kdy zena nemela menstruaci a stejne otehotnela. Ale asi je to rarita a tak je to v mem pripade temer vyloucene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.4.16 20:31

Anonymni dekuju za odpoved, to jsem presne potrebovala slyset. Rozbor v tomto duchu myslim :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.4.16 20:33

Hanko, taky si to tak myslim. Sama to vidim tak 1%.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19129
10.4.16 20:34
@BloomingGorgeous píše:
Alenko dekuju.
Cetla jsem nejake pripady, kdy zena nemela menstruaci a stejne otehotnela. Ale asi je to rarita a tak je to v mem pripade temer vyloucene.

ano, ale kdyby neotěhotněla, tak by za cca 14 dní tu menstruaci dostala ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat