Jaká je podle vás ta nej seznamka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rybička7
Nováček 9 příspěvků 25.08.19 13:03
Jaká je podle vás ta nej seznamka?

Zdravím.
Nedávno jsem si chtěla založit profil na seznamce. Jenže nevím kterou si vybrat. Mám zkušenosti akorát s badoo, ale tam už jsem byla a chci teď zkusit něco jiného. Nevíte někdo o nějaké další seznamce, se kterou máte dobré zkušenosti? Nebo někdo z vašeho okolí? Pokud možno aby byla zdarma. Moc děkuju :D :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 18248 příspěvků 25.08.19 13:07
@rybička7 píše:
Zdravím.
Nedávno jsem si chtěla založit profil na seznamce. Jenže nevím kterou si vybrat. Mám zkušenosti akorát s badoo, ale tam už jsem byla a chci teď zkusit něco jiného. Nevíte někdo o nějaké další seznamce, se kterou máte dobré zkušenosti? Nebo někdo z vašeho okolí? Pokud možno aby byla zdarma. Moc děkuju :D :srdce:

Sám život. Nesedět doma a vyrazit ven. Ostatně tak jsem poznala všechny své lásky.

ulejka
Povídálka 29 příspěvků 25.08.19 13:09

Tinder.

Černá vdova
Extra třída :D 11356 příspěvků 25.08.19 14:13

Štěstí nebo Seznamka, možná Rande.

Ale lepší je seznamovat se v reálném životě.

Máš nějakého koníčka, sport nebo něco, kde by se dala najít příležitost k seznámení? Turistika, kolo, …..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.19 14:15

Přijde mi, že Badoo nebo Tinder je pro mladší, na štěstí, rande a tak jsou spíš vyšší ročníky.

Kolik ti je?

rybička7
Nováček 9 příspěvků 25.08.19 15:27
@Anonymní píše:
Přijde mi, že Badoo nebo Tinder je pro mladší, na štěstí, rande a tak jsou spíš vyšší ročníky.Kolik ti je?

Kolem 20

Příspěvek upraven 25.08.19 v 15:37

rybička7
Nováček 9 příspěvků 25.08.19 15:33
@Černá vdova píše: Štěstí nebo Seznamka, možná Rande.
Ale lepší je seznamovat se v reálném životě.
Máš nějakého koníčka, sport nebo něco, kde by se dala najít příležitost k seznámení? Turistika, kolo, …..

Mám spoustu koníčků. Jenže problém je, že v týdnu jsem od rána do večera v práci a volné mám akorát víkendy. Takže nemám moc příležitostí k seznámení..

Halamka
Závislačka 4140 příspěvků 25.08.19 16:08
ulejka
Povídálka 29 příspěvků 25.08.19 16:35

Záleží, proč má 20 letá holka problém se seznámit. O tebe by se měli kluci porvat ne? Když si dáš profil na seznamku, tak nebudeš stíhat odpovídat. Jen 9 z 10 jsou uchyláci…

mrav
Vesmírná mluvilka 32125 příspěvků 25.08.19 17:03

Taky bych na tvém místě zkusil academic singles. Myslím, že tu na stránkách mají i reklamu. :mavam:

Barfiy
Kecalka 228 příspěvků 25.08.19 17:10

@Russet a kolik jich bylo? :nevim:

rybička7
Nováček 9 příspěvků 25.08.19 17:24
@ulejka píše:
Záleží, proč má 20 letá holka problém se seznámit. O tebe by se měli kluci porvat ne? Když si dáš profil na seznamku, tak nebudeš stíhat odpovídat. Jen 9 z 10 jsou uchyláci…

Problém je v tom, jaké kluky potkávám. Na badoo už jsem profil měla a potkávala jsem tam samý zvláštní individua… :nevim:

ulejka
Povídálka 29 příspěvků 25.08.19 17:38
@rybička7 píše:
Problém je v tom, jaké kluky potkávám. Na badoo už jsem profil měla a potkávala jsem tam samý zvláštní individua… :nevim:

A otáčí se za tebou? :) To by nebylo, aby tě někdo neoslovil.

Černá vdova
Extra třída :D 11356 příspěvků 25.08.19 17:43
@rybička7 píše:
Problém je v tom, jaké kluky potkávám. Na badoo už jsem profil měla a potkávala jsem tam samý zvláštní individua… :nevim:

Zvláštní individua jsou všude, musíš si to trpělivě filtrovat a odpovědi mužů pořádně probrat. Máš šanci objevit vhodného muže, ale nechtěj, aby to byl hned ten z prvního nebo druhého příspěvku.

Víš jak je to staré české přísloví: trpělivost přináší muže :P.

Černá vdova
Extra třída :D 11356 příspěvků 25.08.19 17:45
@rybička7 píše:
Mám spoustu koníčků. Jenže problém je, že v týdnu jsem od rána do večera v práci a volné mám akorát víkendy. Takže nemám moc příležitostí k seznámení..

Volné víkendy jsou víc než nic. Je to úhel pohledu.
Co si najít nějaké kluby nebo skupiny, které se věnují stejnému zájmu, jako máš Ty? Jako příklad uvádím třeba Klub českých turistů, nic jiného mě nenapadlo.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama