Jaká je podle vašich zkušeností nejlepší antikoncepce?

1
15.2.21 00:12

Jaká je podle vašich zkušeností nejlepší antikoncepce

Zdravím, rozhodla jsem se pro nasazení antikoncepc, samozřejmě že se poradím i s gynekologem, ale podle vašich zkušeností, při jaké antikoncepci jste ubraly nebo naopak přibraly na váze, nebo měly jiné nežádoucí/žádoucí účinky? A hraje v tomhle roli genetika?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9156
15.2.21 06:46

To je individuální. Já jsem ji brala par let a už nikdy víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10741
15.2.21 07:04

Podle mě každá, která neobsahuje hormony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
15.2.21 07:11

Mam Suzii je to česká vyroby, ale obsahuje to samé co Yaz, Yasminne apod. Je nizkohormonalni. Menstruace jeden den na jednu slipovku. Nevyhoda rostou prsa, absolutne nechuť k sexu, ale každý to ma jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.2.21 08:12

Kdysi jsem brala yaz a seděla mi. Žádné vedlejší účinky a problémy a po vysazení bez problémů otěhotnění. Ale pravdou je že je to hodně individuální a každému sedne něco jiného. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9248
15.2.21 08:31

@LizUptik Brala jsem minisiston IX let.Uz bych to do sebe necpala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1608
15.2.21 08:33

@LizUptik Tohle je hrozně individuální. Sto žen může říct, že nějaká antikoncepce je super a dalších sto řekne, že je hrozná a vyjmenuje milion problémů co měla.
Gynekolog mi říkal, že celkově se nejlépe snáší nízkohormonální antikoncepce. Ale tam je třeba ji brát obzvlášť pečlivě, protože kdejaký výpadek je poznat. Ale ne každé sedí.
Takže je lepší to probrat přímo s gyndařem, protože tady ti napíše každý trochu něco jiného.
Já osobně brala nízkohormonální Mercilon, nepřibírala jsem, vyčistila se mi pleť, pohoda. Nicméně po porodu už to byla katastrofa, vysadila jsem a už se k ní vracet nehodlám. Z mnoha důvodů přemýšlím spíš nad injekcemi. Ale taky se bojím, že mi nesednou. Přinejhorším prostě bude chlap kupovat kondomy :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2965
15.2.21 08:34

Vyzkousela jsem behem 9 let 3 ruzne HA, od naplasti po prasky. Nepribrala ani nezhubla jsem po zadne, chut na sex take stale stejna, ms stejna jako bez HA jen cyklus se mi zkratil na tech 28dni (bez HA cca 35). Podle me je to proste individualni, nekomu sedne vsechna, nekomu zas zadna. Kazdopadne bych tohle resila spis s gynekologem a ne s holkama na emimi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat