Jaká je pravděpodobnost otěhotnění v tomto případě?

Anonymní
27.10.19 17:20

Jaka je pravdepodobnost otehotneni v tomto pripade?

Dobre odpoledne maminky. Intimni dotaz…S pritelem jsme dnes meli sex a behem nej se nejdrive „castecne udelal“…ne do mne, protoze se stihl vytahnout. Trochu jsem ho utrela a pokracovali jsme dal. Ke konci se neudelal opet do mne, ale zajimalo by mne, jak si myslite, ze je velka pravdepodobnost otehotneni z tohoto styku, kdyz jsme pokracovali v zapeti dal a kdyz mam momentalne plodne dny (cca 2-3 dny do ovulace)? Otehotnel takto nekdo? Prosim jen dobre minene nazory. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1752
27.10.19 17:21

Přesně 26,75%.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3379
27.10.19 17:25

Záleží na pozici Jupitera

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29225
27.10.19 17:31

Jestli je to tvoje zbožné přání, tak určitě nejsi těhotná. Pokud jsi týden před maturou, nic naspořeno, bydlíš u rodičů, 100% jsi otěhotněla :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30465
27.10.19 17:35

Jestli se ted uvolní kvalitní vajíčko a jestli jsou spermie rychlé a životaschopné, tak ano, je to možné… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23995
27.10.19 17:38
@Russet píše:
Jestli je to tvoje zbožné přání, tak určitě nejsi těhotná. Pokud jsi týden před maturou, nic naspořeno, bydlíš u rodičů, 100% jsi otěhotněla :P
@Russet píše:
Jestli je to tvoje zbožné přání, tak určitě nejsi těhotná. Pokud jsi týden před maturou, nic naspořeno, bydlíš u rodičů, 100% jsi otěhotněla :P

jo, něco takovýho sem přesně chtěla napsat. V těhle případech funguje zákon schválnosti… :roll: :roll:

Zakladatelko, to je fakt buď a nebo. Pokud ste otěhotnět nechtěli, tak je dost risk se takhle chovat, páč „jedna kapka už to ťapká“, pokud si chtěla, možná by to chtělo se s chlapem domluvit, abyste do toho šli vědomě a naplno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2591
27.10.19 17:40

Ty planujes deti a on ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6467
27.10.19 17:52

Jdu si nasypat křupky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.19 18:02
@Russet píše:

To máš asi pravdu, tak to jsem v klidu. :lol: Dekuji za vtipnou reakci! :D

• Citovat
  • Nahlásit
20580
27.10.19 18:14

To ti tu nikdo nerekne, ale z nechraneneho styku v plodne dny samozrejme otehotnet muzes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3399
27.10.19 18:14

Pokud bereš HA, tak jsi 100% v tom!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.19 18:18
@Mar__tanka1983 píše:
jo, něco takovýho sem přesně chtěla napsat. V těhle případech funguje zákon schválnosti… :roll: :roll:Zakladatelko, to je fakt buď a nebo. Pokud ste otěhotnět nechtěli, tak je dost risk se takhle chovat, páč „jedna kapka už to ťapká“, pokud si chtěla, možná by to chtělo se s chlapem domluvit, abyste do toho šli vědomě a naplno…

Dekuju za reakci! Je to tak napul. Nastesti zadna pohroma a nezodpovednost, jak by se mozna z meho dotazu mohlo zdat. Ptam se z ciste zvedavosti… vim, ze staci kapka :D jen me zajimalo, jestli tady takhle opravdu nekdo otehotnel.

Mame to tak, ze antikoncepci uz dlouho neberu…a mame v planu se z praktických duvodu zacit snazit pristi cyklus. Rekla jsem priteli, aby se hlidal, ale nejak mu nedoslo, ze i tohle se pocita (moc casto se mu to nestava, ze by mu neco predem „uteklo“, takze to prekvapilo i mne). Ja jsem samozřejmě vedela, ze tam i po tom setreni nejaka sance je, ale nechtela jsem kvuli tomu vylozene prestat. Vlastne je to tak, ze bych těhotna byt chtela (on taky), jen jeste tenhle mesic to neni uplne idealni.

• Citovat
  • Nahlásit
2186
27.10.19 18:54

Jedna moje znama takhle otehotnela :lol: takze ano sance tam je :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1393
27.10.19 19:23
@Anonymní píše:
Dekuju za reakci! Je to tak napul. Nastesti zadna pohroma a nezodpovednost, jak by se mozna z meho dotazu mohlo zdat. Ptam se z ciste zvedavosti… vim, ze staci kapka :D jen me zajimalo, jestli tady takhle opravdu nekdo otehotnel.Mame to tak, ze antikoncepci uz dlouho neberu…a mame v planu se z praktických duvodu zacit snazit pristi cyklus. Rekla jsem priteli, aby se hlidal, ale nejak mu nedoslo, ze i tohle se pocita (moc casto se mu to nestava, ze by mu neco predem „uteklo“, takze to prekvapilo i mne). Ja jsem samozřejmě vedela, ze tam i po tom setreni nejaka sance je, ale nechtela jsem kvuli tomu vylozene prestat. Vlastne je to tak, ze bych těhotna byt chtela (on taky), jen jeste tenhle mesic to neni uplne idealni.

Jeden měsíc hraje nějakou roli? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.19 19:47
@NinaU. píše:
Jeden měsíc hraje nějakou roli? :D

Docela ano. Jde o to, ze v praci me potřebuji nejvic v cervenci a do pulky srpna, takze pokud si to mam sanci alespon trochu naplanovat, nechtela bych na mateřskou odchazet driv nez na zacatku srpna (samozřejmě za predpokadu, ze to do te doby bude fyzicky a zdravotne mozne). Vim, ze bych se na tohle nemusela ohlizet a ze by to pochopili a nejak se zaridili, ale nechci uplne komplikovat situaci, taky proto, ze tam jsem celkem kratkou dobu. :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat