Jaká je pravděpodobnost otěhotnění - vynechaný prášek?

Anonymní
18.8.11 08:10

Jaká je pravděpodobnost otěhtnění?

AHOJ HOLKY,
DNESKA JSEM „S HRŮZOU“ ZJISTILA ŽE JSEM SI ZAPOMĚLA JEDEN DEN VZÍT PRÁŠEK. VŮBEC NETUŠÍM JAKÝ DEN. DNES JSEM MĚLA DOBÍRAT POSLEDNÍ PRÁŠEK A NA PLATÍČKU JEŠTĚ DVA :zed: ZAJÍMALO BY MNE JAKÁ JE MOŽNOST OTĚHOTNĚNÍ?? MÁM SE „BÁT“?? :think: JSEM Z TOHO TEĎ NERVOZNÍ.. :zed: SEX MÍVÁME CCA 3-4X DO TÝDNE. MYSLÍTE ŽE FAKT MOC VADÍ VYNECHÁNÍ JEDNÉ PILULKY??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18226
18.8.11 08:20

Ahoj, já vynechala kolikrát pilulku a nic se nestalo. Pravděpodobnost je myslím malá, ale bohužel stává se. Klidně bych si udělala pro jistotu test- protože u braní HA muže být klidně slabá ms. Opravdu si ale myslím, že to bude v pohodě :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10049
18.8.11 08:21

NO den který si vynechala tam napsaný byt musí, je prece na kazdym platicku zkratka dne ne?
Mě to se to taky parkrat stalo…a nic se nestalo :lol: ale samozrejme muze ze.....zbytečně bych neraplovala ale zkus si pak udelat test pro jistotu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.8.11 08:32

NE NA KAŽDÉ ANTIKONCEPCI JE PSANÝ KAŽDÝ DEN, NA TÉ SI ODPICHNU DEN KDY JSEM ZAČALA BRAT A PAK JEN JEDU POSTUPNĚ.. DNY NA KEŽDÉM POLÍČKU NEJSOU.TAKŽE NEVÍM JAKÝ DEN JSEM VYNECHALA.ALE DÍKY ŽE TU PÍŠETE ŽE SE VÁM TO TAKY STALO A NIC.JSEM KLIDNĚJŠÍ :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
10049
18.8.11 08:38

Aha, tak to jo. No myslim si ze fakt nic, pravdepodonost je mala, ale kdybys mela nervy tak pro klid proste zatestuj. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Barushe
18.8.11 08:53

Já jsem vynechala i tři a nic :-D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.8.11 09:08
Barushe píše:

a co je to „NIC“ v tvém metříku :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
13124
18.8.11 09:17

nechci ti brát iluze, ale pokud vynecháš pilulku, ještě to problém být nemůže, ale píšeš, že máte sex 3-4× do týdne - pokud jsi vynechala v ten týden, kdy by to podle návodu mohl být problém, tak klidně těhotná být můžeš. Radši si udělej test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Barushe
18.8.11 09:42
Anonymní píše:
Barushe píše:
a co je to „NIC“ v tvém metříku :lol: :lol:

To bylo ještě předtím, než jsem hodila prášky do koše :lol: Mimi je plánovaný :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
2208
18.8.11 09:53
Barushe píše:

Jo taky se mi to přesně tak stávalo a NIC :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.8.11 09:54
ynax píše:
nechci ti brát iluze, ale pokud vynecháš pilulku, ještě to problém být nemůže, ale píšeš, že máte sex 3-4× do týdne - pokud jsi vynechala v ten týden, kdy by to podle návodu mohl být problém, tak klidně těhotná být můžeš. Radši si udělej test.

tak jsem si teď přečetla příbalový leták a máš pravdu :think: kdybych ho vynechala první týden tak by poblém mohl být.. Kdybych aspoň věděla kdy jsem si ho nevzala :nevim: mno tak uvidim..doberu platíčko zítra platičko a budu doufat ze to dostanu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
8598
18.8.11 09:56

Já bych byla zcela v klidu 8-) , mě se to stalo kolikrát (hodně práce, jiné starosti) prostě jsem na to zapomněla, třeba i 2 dny po sobě..a nic, jen jsem si rozhodila cyklus, ale antikoncepce pry kryje 48 hodin, takže ani 2 dny nic neznamenaji, pokud maš ohehotnět tak otěhotníš, i kdybys brala kamion prášků ročně. :dance: Ta šance je ale hodně málo pravděpodobná..hlidej si to ne kvuli mimi ale kvuli cyklu s :mavam: píš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.11.14 22:26

muzu byt tehotna?

Ahoj, zapomnela jsem si vzit prasek na konci prvniho tydne(7.den) s pritelem jsme meli nechraneny pohlavni styk v den vynechani i den po.. Je tu hodne velke riziko ze jsem tehotna? :,( :|

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2043
3.11.14 22:35

Není. Riziko je dle mě téměř mizivé, pokud jinak bereš pravidelně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
427
3.11.14 23:05

Myslím, že riziko je minimálně. Já jsem v tomhle neschopná, zapomínala jsem každou chvílí. Zpětně se divím, že jsem neotěhotněla už v 19, odkdy jsem antikoncepci užívala/neužívala. No a pak, když jsem prášky o osm let později vysadila s přáním otěhotnět, tak jsem otěhotněla na první pokus. Takže bych byla v klidu. Navíc pokud byl rizikový sex teprve 7. den cyklu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama