Jaká je pravděpodobnost, že můžu být těhotná?

Anonymní
11.4.10 15:03

Jaká je pravděpodobnost, že můžu být těhotná?

Ahoj mamči,
moc se omlouvám, že zakládám toto „šílené“ téma a navíc jako anonym, ale mám k tomu své důvody :-( . Beru antikoncepci YAZ, v pátek jsem si zapomněla vzít tabletku a tak na doporučení z návodu jsem vzala v sobotu večer dvě tabletky najednou - zbývají mi už jen dvě v balení, potom jsou 4 placebo tablety - ty mám dle návodu vyhodit a užívat rovnou nové ant. tabletky. Neviděla bych v tom problém, protože se manželem už několik měsíců sexuálně nežiju, ale on mé chyby zneužil a v noci mě dá se říct, že „znásilnil“ :cry: . Já se vzbudila až když byl „v nejlepším“. :-? :-? :-?
A mě teď zajímá, jaká je pravděpodobnost, že bych mohla otěhotnět?
S manželem máme obrovské problémy a fakt si nedokážu představit, že bych s ním měla mít další dítě :-( .

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

97
11.4.10 15:18

Ahoj zakladatelko,ja jsem tu sice nova,takze si nechci hrat na nakyho chytraka.Ale zdelim ti teda svuj nazor.Ja zrovna v lednu zacala brat antikoncepci jaz, hihi ted te mozna nepotesim,ale vcera jsem zjistila ze jsem ve 13+2TT,ale u tebe si myslim ze by to ryziko byt nemelo ,oni dobre vedi proc v navodu pisou co pisou,jak to mas udelat ,kazdopadne bych si udelala za delsi dobu test a nebo zavola v pondeli svemu gynekologovi a poradila se snim ,ten ti poradi urcite o dost lip a vse ti vysvetl a treba te vic ujisti ze se nic nestalo.Ale jen jestli muzu ,je to od manzela teda podlost. Drzim ,ale palecky at vse dopadne dobre

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662
11.4.10 15:24

jenže to by se taky musel trefit do ovulace. Což není nepravděpodobné, ale zase..my se do ní strefovali půl roku. Nicméně bych navštívila na tvém místě, zakladatelko, gynekologii, nebo pohotovost, tam jim řekla o vynechání a požadala o postinor. Já tu jiné logictější řešení nevidím…

manželovo jednání komentovat nebudu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
11.4.10 15:31

souhlasim s thereza, jen si ted nejsem jista s tim postinorem ten je snad do 48h ,jestli uz neni pozde,ale na gyn.ambulanci,ti ho urcite predepisou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662
11.4.10 15:34

Ano je to do 48 hodin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.10 17:31

Ahoj, mě teda zaujalo že sis všimla až byl v „nejlepším“ :?: To vůbec jde? 8-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3412
11.4.10 19:26

Pohotovost a postinor. To by měla být momentálně tvá cesta a máš na to 72 hod, samozřejmě čím dřív tím líp.
Ale to „vzbudila jsem se a on byl v nejlepším“ mi taky neleze do hlavy 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.10 19:52

Já tomu tady moc nevěřím jak je to napsáno a popsáno nebo si to zakladatelka „přikořenila“ :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.4.10 20:05

Ahoj holky,
tady zakladatelka. Díky za všechny rady i postřehy.
To, že jsem si toho všimla, až když byl manžel „v nejlepším“ je bohužel pravda. U něj to totiž netrvá zrovna dvakrát moc dlouho a navíc já v sobě měla prášky na spaní - už tři noci jsem nespala. Proto jsem to prostě nepostřehla hned :cry: :cry: :cry: . Navíc jsem s manželem neměla nic už více než půl roku, takže jsem si to asi z počátku ani nějak neuvědomila :-?

• Nahlásit
  • Citovat
902
11.4.10 20:09

No, nevim, nevim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6093
11.4.10 20:13

Já bych nebyla zas až tak podezíravá.
Pokud by tohle psal někdo, kdo by si chtěl z nás jen vystřelit, tak sedí nonstop za počítačem a ťuká a ťuká daší neuvěřitelné příběhy.

Zakladatelko, na Postinor máš opravdu 72 hodin, já bych neváhala ani minutu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
11.4.10 20:15

Ahoj,pokud nechceš další mimi,tak by to měla jistit tabletka po - neboli postinor. Stojí 500,– bez předpisu a finguje do 72hod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
11.4.10 20:15

Ahoj,pokud nechceš další mimi,tak by to měla jistit tabletka po - neboli postinor. Stojí 500,– bez předpisu a finguje do 72hod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
11.4.10 20:16

cappy,jsi mě s odpovědí předběhla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662
11.4.10 21:21

Hloupý dptaz. Odkdy je postinor volně prodejný??
Známa ho shaněla letos a jen s předpisem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama