Pravděpodobnost otěhotnění po vytažení tělíska

Anonymní
25.6.13 11:37

Jaká je pravděpodobnost,když neberu antikoncepci?

Ahojky, mám tělísko Gynefix, teré můžu doporučit, už ho mám 5 let, tak jdu na vytažení..Zajím mě, jaká je pravděpodobnosti, že otěhotním, když nebudu mít žádnou antikoncepci a přítel si bud dávat pozor, že otěhotním..Je mi jasný, že možnost tam je, spíš mě zajímá, kdo a jak takhle otěhotněl, díky :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11341
25.6.13 11:40

Já, přerušovaná soulož… ale já si stejně do dnes myslim, že mu to ulítlo a nechce se mi přiznat. ;) protože předtim nám to 5 měsíců vycházelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nikol.ondrášovka
25.6.13 11:41

Záleží jak moc si bude dávat pozor :D

• Citovat
  • Nahlásit
64469
25.6.13 11:41
@Anonymní píše:
Ahojky, mám tělísko Gynefix, teré můžu doporučit, už ho mám 5 let, tak jdu na vytažení..Zajím mě, jaká je pravděpodobnosti, že otěhotním, když nebudu mít žádnou antikoncepci a přítel si bud dávat pozor, že otěhotním..Je mi jasný, že možnost tam je, spíš mě zajímá, kdo a jak takhle otěhotněl, díky :pankac:

mě to vycházelo 2 roky, našim celý život, ale ofiko je pravděpodobnost otěhotnění asi 25-30 % ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53791
25.6.13 11:43

Čistě statisticky je Pearl index přerušované soulože kolem 20 %. Což v praxi dopadá tak, že někomu to vychází roky a každé páté to během jednoho roku prostě nevyjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K-Black
25.6.13 11:46

Mě to vychází nějakých 23 let s jedním uklouznutím, to je dobrý skore si myslím :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
291
25.6.13 11:47

Tak já používala HA jeom 3 měsíce pak jenom přerušovaná soulož od roku 2004 a bez nehody. V roce 2009 jsme se rozhodli že chceme mimi a zadařilo se za 4 měsíce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77429
25.6.13 11:55
@mejdylko píše:
Já, přerušovaná soulož… ale já si stejně do dnes myslim, že mu to ulítlo a nechce se mi přiznat. ;) protože předtim nám to 5 měsíců vycházelo.

Hele, nám to 8 měsíců „vycházelo“ i když jsme se cíleně snažili…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.13 11:56
No
@nikol.ondrášovka píše:
Záleží jak moc si bude dávat pozor :D

NO určit hooodně :D

• Citovat
  • Nahlásit
190
25.6.13 11:57

Rok nám to takhle procházelo… a po tom roce jsem zjistila, že jsem těhotná (přítel teda říkal, že to není možný.. :mrgreen: ) ale je to tak :) :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nikol.ondrášovka
25.6.13 12:02

Nám to taky vychází :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
21857
25.6.13 12:17
@Jasněnkaa píše:
Mě to vychází nějakých 23 let s jedním uklouznutím, to je dobrý skore si myslím :mrgreen:

Jaký má to uklouznutí jméno? :D :-P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21857
25.6.13 12:19
@Anonymní píše:
NoNO určit hooodně :D

Hele já jednou při braní HA dostala ATB na spálovou angínu.. Pak už mi bylo líp, chuť taky byla a jak jsem byla v eufórii, tak jsem prděla na to, že vlastně nejsem chráněná a i když chlap říkal, že už, tak jsem pokračovala :oops: Případný následky jsem si uvědomila asi 10 minut po ukončení, kdy ze mě všechno opadlo a vrátila jsem se do reality. Takže já bych na tohle nespolíhala, protože když jsem v tom, jsem prase… Ale když víš, že to ukočíruješ… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K-Black
25.6.13 12:21

@Seizdra Honzík :mrgreen: a je to tak nějak jak popisuješ v dalším příspěvku, až na ty ATB a HA, jak se do toho dám, nevím kdy skončit :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
21857
25.6.13 12:23

@Jasněnkaa Tak to buď: 1) Takhle souložíte jednou za 23 let nebo 2) trefujete neplodný dny :D :D :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat