Reklama

Jaká je pro Vás nejlepší řasenka?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

young.mommy
Stálice 55 příspěvků 12.01.17 17:00
Jaká je pro Vás nejlepší řasenka?

Holky, potřebuji poradit. Mám pudr, makeup, řasenku a tužku na oči od rimmelu. Jsem spokojená, ale poslední dobou s řasenkou moc ne. Když jí mám déle tak se obtiskává, ne často ale většinou ano. Jde o řasenku Rimmel scandaleyes retro glam v černé barvě, navíc aby byli řasy výrazné musím nanášet víc vrtev, takže řasenku mám tak na měsíc :mrgreen:. Předtím jsem měla taky od rimmel ale candaleyes Reloaded Mascara, to se mi zdá že bylo to samé. Byla bych moc ráda za vaše názory, s kterými řasenky jste spokojený :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

KriJona
Závislačka 2689 příspěvků 12.01.17 17:02

Mám vyzkoušeno dost řasenek, ovšem nejvíc mi vyhovuje Cien z Lidlu :palec:

Moise
Hvězda diskuse 35317 příspěvků 15 inzerátů 12.01.17 17:05

@young.mommy rimmelí řasenky taky moc nemusím - pokud řasenku z drogerky, tak se mi osvědčila Maybellinka taková ta klasická žlutá colosallka nebo lash sensational.
Pak jsem ještě měla takovou zelenou plastovku od Gabrielly Salvete a Imperialku od dermacolu, taky fajn. Nebo klasika Max Faktor a 2000 calories.
Kvalitní řasenku v drogerce seženeš, horší je to s jinými věcmi :mrgreen:

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 12.01.17 17:06

Vyzkoušela jsem jich několik. Ale pro mě je nejlepší řasenka Gabriella Salvete :palec:

JetLi
Kecalka 152 příspěvků 12.01.17 17:08

Mám z Yves Rocher a pravidelně se vracim

marfra
Generální žvanilka 23200 příspěvků 28 inzerátů 12.01.17 17:09

Mne vyhovuje znacka Bourjois (casto byva v obchode u Loreal). Mam uz nekolikatou.

Klopotkova
Kelišová 7196 příspěvků 12.01.17 17:10

Pro mě je top od Maxfactor false lash efect, potom od stejné značky masterpiece(nevím, zda to píšu dobře), docela mi vyhovuje od rimmel tsky falshe lash/je to taková tlustá tuba, potom od yves rocher sexy curl. Kromě těchto jiné nekupuji.

Chystám se někdy koupit od Maxfactor calorie 2000.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 12.01.17 17:15

Úplně levná a obyčejná z Yves Rocher, jednou jsem ji dostala k nákupu a od té doby nechci jinou…

romik0013
Ukecaná baba ;) 1730 příspěvků 12.01.17 17:16

Max faxtor fals lashes, absolutne nejlepsi, jenom se s nim treba naucit malovat drobet se pri nanaseni obtiskava, ale resim to vatovou tycinkou..ten efekt za to stoji..od bourjois sem zkusila skoro vsechny a jedina mi sedla volume glamour..ted sem kupovala od kosmeticky Dream vawe, jako je luxusni, odlici se jenom vodou a drzi jak pribita, jenomze ta cena :zed: Pod 500 se nekoupi…

Klopotkova
Kelišová 7196 příspěvků 12.01.17 17:17
@Nowuka2 píše: Úplně levná a obyčejná z Yves Rocher, jednou jsem ji dostala k nákupu a od té doby nechci jinou…

to je ta sexy curl, že?

romik0013
Ukecaná baba ;) 1730 příspěvků 12.01.17 17:17

@Klopotkova 2000 calories se na false lashes nechyta ani zdaleka, prijde mi ze zahusti, ale neprodlouzi…

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 12.01.17 17:18
@Klopotkova píše:
to je ta sexy curl, že?

Jj přesně ta. Jednou na to byla akce, že při nákupu snad nad stovku byla zdarma, tak mám doma 3 do foroty :lol:

Jitus.Slavickova
Závislačka 4848 příspěvků 12.01.17 17:18

Od Avonu jedna

Klopotkova
Kelišová 7196 příspěvků 12.01.17 17:19
@Nowuka2 píše:
Jj přesně ta. Jednou na to byla akce, že při nákupu snad nad stovku byla zdarma, tak mám doma 3 do foroty :lol:

je dobrá, ale já mám problém si s ní nalíčit spodní řasy, ne vždy se to povede, ale na vrchní je perfektní

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 12.01.17 17:20

Maybelline tato, momentálně ji nemůžu sehnat :roll:

Příspěvek upraven 12.01.17 v 17:21

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama