Jaká je pro vás ta nej seznamka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rybička7
Nováček 9 příspěvků 25.08.19 12:58
Jaká je pro vás ta nej seznamka?

Zdravím.
Nedávno jsem si chtěla založit profil na seznamce. Jenže nevím kterou si vybrat. Mám zkušenosti akorát s badoo, ale tam už jsem byla a chci teď zkusit něco jiného. Nevíte někdo o nějaké další seznamce, se kterou máte dobré zkušenosti? Nebo někdo z vašeho okolí? Pokud možno aby byla zdarma. Moc děkuju :D :srdce:

Reakce:
Mialina
Kecalka 128 příspěvků 25.08.19 13:02

Dle mého žádná. Jako asi se tak dá někdo najít, ale je to spíš výjimka a hodně velké štěstí. Většina chlapů tam hledá jen to jedno (takových 90% určitě), zbytek jsou úplní podivíni a nebo takoví, co je žádná nechce a brali by vše, co se hýbe (když to řeknu opravdu ošklivě). Mám zkušenost jen s Tinderem.

Palomita
Závislačka 2537 příspěvků 25.08.19 13:06

@rybička7 mám manžela ze znamost.cz, ale už je to 11 let, co jsem si ho tam našla :-)

Maminkaha
Povídálka 30 příspěvků 25.08.19 13:34

Já jsem si manžela našla na štěstí. cz, před 7 lety, s jinou seznamku zkušenost nemám.

korneli
Kecalka 329 příspěvků 25.08.19 13:39

Já mám manžela přes baddo, ale už je to 12 let zpátky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.19 13:41
@rybička7 píše:
Zdravím.
Nedávno jsem si chtěla založit profil na seznamce. Jenže nevím kterou si vybrat. Mám zkušenosti akorát s badoo, ale tam už jsem byla a chci teď zkusit něco jiného. Nevíte někdo o nějaké další seznamce, se kterou máte dobré zkušenosti? Nebo někdo z vašeho okolí? Pokud možno aby byla zdarma. Moc děkuju :D :srdce:

Ja mam přítele z badoo 5 let je to to nelepší co mě kdy potkalo.
Kamarádka 6 let, a treti kámoška 4 roky :)
Za mě opravdu badoo, ale s velkou opatrnosti.

Váš příspěvek
Reklama