Jaká je šance na nechtěné otěhotnění

5
16.5.21 08:22

Jaká je šance na nechtěné otěhotnění

Zdravím
S přítelem jsme včera (15.5.) měli poprvé pohlavní styk (oboum 17 let) a samozřejmě s ochranou.
Tohle všechno by bylo v pohodě, ale když se udělal a vyndal ze mě penis, tak ve mně zůstal ten plný kondom.
Nic z něj nejspíš nevyteklo, protože kolem bylo sucho a ze mě také netekla bílá tekutina a když jsme kondom prohlíželi, tak nebyl prasklý a byl plný tak centimetr od špičky.
Mám teď strach, že byla možnost, že se do mě pár kapek dostalo a tím pádem mohu otěhotnět.
Menstruaci mám dostat za 9 dní a podle kalendáře mám za 22 dní ovulaci a tento týden jsem v nízké šanci na otěhotnění.
Je opravdu možná šance na otěhotnění nebo se nemusím strachovat?
Samozřejmě počkám na menstruaci, ale abych dopředu věděla, jak na tom jsem :nevim:.
Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
40
16.5.21 08:25

Neboj ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
16.5.21 08:33

1 dotaz nestačí? Kolik jich ještě napíšeš, když pár minut nepřijde odpověď? :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
16.5.21 08:36

@Umík pardon. Jsem tu poprvé a nevěděla jsem, jak se dělá samostatný dotaz :(.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31428
16.5.21 09:03

Myslím, že je absolutně nepravděpodobné, abys byla těhotná.
Jak na tom jsi ti ale s jistotou neřekne teď nikdo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3603
16.5.21 09:04

Šance je minimální, ale pro klid bych si skočila do lékárny a Koupila Postinor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9092
16.5.21 09:16

Kondom musí druhou rukou pridrzovat když ho vytahuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
786
16.5.21 10:20

To jsem byla opravdu tak zvláštní že jsem už v 15-ti věděla co je riziko a jak se s takovými věcma zachází? Ve vašem věku jste 24/7 na netu a vy prostě víte prd o sexu. Tvůj přítel by snad mě vědět že se ten kondom má držet panebože. Nesexujte radši, ještě je brzo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
16.5.21 10:50

Být tebou, nestresuju se :kytka: Šance na otěhotnění je fakt minimální ;)
Hlavně klid ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.21 16:43

Ahoj.. Mám přítele, se kterým jsme ještě pohlavní styk neměli.. Tudíž jsem ještě panna.. Jen jsme se mazlili a došlo i k tomu, že jsem mu honila… A on se mi pak udělal na břicho, ze kterého mi to trošku steklo dolů.. Hned jsem si to utřela a úplně dovnitř to stéct nemohlo.. Je možné, že bych z tohoto mohla otěhotnět? Omlouvám se, že to píšu tak na plnou pusu, ale jsem nervózní, protože oba jsme na miminko ještě dost mladí.. Moc prosím o nějakou zpětnou vazbu…

• Citovat
  • Nahlásit
32009
14.6.21 16:50
@Anonymní píše:
Ahoj.. Mám přítele, se kterým jsme ještě pohlavní styk neměli.. Tudíž jsem ještě panna.. Jen jsme se mazlili a došlo i k tomu, že jsem mu honila… A on se mi pak udělal na břicho, ze kterého mi to trošku steklo dolů.. Hned jsem si to utřela a úplně dovnitř to stéct nemohlo.. Je možné, že bych z tohoto mohla otěhotnět? Omlouvám se, že to píšu tak na plnou pusu, ale jsem nervózní, protože oba jsme na miminko ještě dost mladí.. Moc prosím o nějakou zpětnou vazbu…

Minimální, prakticky nulová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
14.6.21 16:50
@Anonymní píše:
Ahoj.. Mám přítele, se kterým jsme ještě pohlavní styk neměli.. Tudíž jsem ještě panna.. Jen jsme se mazlili a došlo i k tomu, že jsem mu honila… A on se mi pak udělal na břicho, ze kterého mi to trošku steklo dolů.. Hned jsem si to utřela a úplně dovnitř to stéct nemohlo.. Je možné, že bych z tohoto mohla otěhotnět? Omlouvám se, že to píšu tak na plnou pusu, ale jsem nervózní, protože oba jsme na miminko ještě dost mladí.. Moc prosím o nějakou zpětnou vazbu…

Ne, to fakt neotěhotníš. Buď v klidu. :mrgreen: A než začnete se sexem pořiďte si ochranu. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31428
14.6.21 16:51

Takto otěhotnět je téměř nemožné ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.21 16:51
@Anonymní píše:

Pravděpodobnost otěhotnění je hodně malá, zvlášť jestli nejsi v plodných dnech (plodné dny jsou plus mínus uprostřed cyklu). Každopádně si ale určitě pořešte antikoncepci.

• Citovat
  • Nahlásit
17520
14.6.21 16:57

Hodně malá šance na otěhotnění, spíš nulová. Ale pokud se takhle bojíš, nebylo by od věci nechat si napsat HA. Jinak budeš mít nerva i z každého sexu „jen“ s kondomem :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat