Jaká je šance najít muže po čtyřicítce?

Anonymní
18.8.21 21:45

Jaká je šance najít muže po čtyřicítce?

Ahoj, čistě teoreticky. žena, 41 let, nikdy nevdaná, 2 děti z předchozího vztahu - chlapec 3 a půl roku, holčička dva, obě děti stejného otce.

Jak se v této konstelaci hledá nový partner? Máte někdo zkušenoti, nebo jste viděli u známých?

Děkuju. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1909
18.8.21 21:55
@Anonymní píše:
Ahoj, čistě teoreticky. žena, 41 let, nikdy nevdaná, 2 děti z předchozího vztahu - chlapec 3 a půl roku, holčička dva, obě děti stejného otce.

Jak se v této konstelaci hledá nový partner? Máte někdo zkušenoti, nebo jste viděli u známých?

Jak se hledá partner?
Hezká, milá, příjemná = dobře.
Ošklivá, protivná, hnusná = špatně. :D :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11983
18.8.21 21:57
@Anonymní píše:

vztah 40 pluus je většinou o kompromisech…ten kdo si plní své sny v této době má jen z pr dele kliku ;) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.8.21 22:03

Tam jde o to, že z téhle zamilovanosti už se hůř vzniká další dítě, kdyby ti partneři toužili…že?

plus to, že ta žena už 2 děti má, což je dost. A muž také může nějaké už mít…

ale zároven se mi zdá, že jsou oba ještě dost mladí na to, aby toužili po jednom svém společném, což už ale může být zdravotní i finanční problém, že?

• Citovat
  • Nahlásit
191
18.8.21 22:06

Upřímně, myslím, že čtyřicítce s dětmi to půjde líp než pětatřicítce bez nich. Čas netlačí. Trochu problém asi bude, že děti jsou fakt malé, takže seznamovat se a nijak je do toho nezatahovat bude logisticky náročnější. Ale zase některým věcem ještě nerozumí, tak dobře pro ně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6027
18.8.21 22:09
@Anonymní píše:
Tam jde o to, že z téhle zamilovanosti už se hůř vzniká další dítě, kdyby ti partneři toužili…že?

plus to, že ta žena už 2 děti má, což je dost. A muž také může nějaké už mít…

ale zároven se mi zdá, že jsou oba ještě dost mladí na to, aby toužili po jednom svém společném, což už ale může být zdravotní i finanční problém, že?

Co to je za otázky? Tak buď jsme zdraví a jsou finance. Nebo to tak prostě jedno nebo druhé není. Pokud mám sice zdraví, ale nemám finance, tak si nepořídím ve 41 letech dítě. To je čirá logika, protože bych jako nechtěla zůstat na 3 malé děti sama, to už by ta 41 leta ženská měla mít rozumu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22898
18.8.21 22:12

41 let problém nebude. Spíš ta dvě batolata.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34808
18.8.21 22:18

Já bych to s tak malými dětmi nehrotila a snažila bych se, aby měly kontakt hlavně se svým otcem. Nějaký šamstr se časem najde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.8.21 22:21

@Trojlístek no, spíš jsem to myslela tak, že prostě já nevím, zamilovaní lidé přece mívají touhu počít spolu, ne? a to by ten muž musel vědět, že už nebude. třeba už mít děti. a na to si myslím, že je 43 až 45 letý muž ještě dost mladý…

• Citovat
  • Nahlásit
8258
18.8.21 22:22

Taky si myslím, že chlap v tomhle věku už není nadšený z malých cizích děti. Raději půjde za ženou, která už má děti samostatné, vypiplané a bude si chtít život užívat.
Pokud chce svoje děti, tak půjde do mladší, bezdětné. Většinou už děti má a nebude se chtít piplat zase s mrňousy, cizími, navíc i ta matka je časově vázaná daleko jinak, než ženská se středoškoláky.
Problém nebude věk matky, ale věk dětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2154
18.8.21 22:22

Nemít tak malý děti, tak bych řekla, že se dá najít snadno, ale znam chlapy co jsou v podobnym věku rozvedení a nový vztahy zkrachovaly na tom, že oni už maj skoro nebo úplně odrostlý děti a na ty prcky už nemaj nervy a chtějí mít klid… tim neříkám, že je to nemožný, jen to bude těžší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8258
18.8.21 22:25
@Anonymní píše:
@Trojlístek no, spíš jsem to myslela tak, že prostě já nevím, zamilovaní lidé přece mívají touhu počít spolu, ne? a to by ten muž musel vědět, že už nebude. třeba už mít děti. a na to si myslím, že je 43 až 45 letý muž ještě dost mladý…

Ještě je dobré k té zamilovanost a touze občas používat rozum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4051
18.8.21 22:25

Nevěřim na dobré zboží v této věkové kategorii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34808
18.8.21 22:32
@Královna Kosmíru píše:
Nevěřim na dobré zboží v této věkové kategorii.

A ona je dobré zboží?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6027
18.8.21 22:32
@Anonymní píše:
@Trojlístek no, spíš jsem to myslela tak, že prostě já nevím, zamilovaní lidé přece mívají touhu počít spolu, ne? a to by ten muž musel vědět, že už nebude. třeba už mít děti. a na to si myslím, že je 43 až 45 letý muž ještě dost mladý…

To jsou strašně divné úvahy. Nevím, kam tím miris. Rozhodně bych tu touhu neměla. A ne, nejsou už mladí. A měli by být schopní se postarat o děti, které mají. Řešit takhle malé děti a ještě další děti od chlapa a do toho mimino je sci-fi. A je to téměř dozajista konec vztahu. Být děckem, tak v něčem takovém bych vyrůstat nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat