Jaká je šance otěhotnět s jedním vaječníkem?

Napsat příspěvek
12.12.19 10:32

Mme se povedlo otehotnet s jednim vajecnikem na kterem je navic cysta velka jako obrovsky brambor. Nahoda zazrak.. tezko rict pripravovali me na to ze tehotenstvi jedine s darovanym vajíčkem v 33 letech. Nijak jsem tomu nepomahala jen se smirila s tim ze deti mit pravdepodobne nebudu soustredila se na sebe.1111

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.19 10:34

@Kamkam Děkuju vidíš a tohle mi také nedokázal nikdo říct… Když jsem se ptala jak to ted bude když mám jen jednu čast aktivní.. :zed: Aspon že tu mám vás holky :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.19 10:36

@ludmilaadamkova Jeeee super! To mám radost že ti to takhle vyšlo… máš pravdu neměla bych takhle nad tím pořád přemýšlet ale kolikrat mi to ani nejde porad se mi to všechno honí hlavou… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1759
12.12.19 12:14

@Nikol135 otehotnela sem s jednim vejcovodem po 2 letech prirozene.tez sem mela cystu a vzaly mi s ni i kus vajecniku s tim ze uz aktivni moc nebyl.Ale brala jsem minuly cyklus Clostilbegyt a po nem 3 foliky na kazde strane :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1795
12.12.19 14:56

@Nikol135 doktoři jsou asi trochu opatrní při vyslovovani jakýchkoli prognóz. Nejen u tebe, ale nechtějí ženský ujistovat, že miminko nebude problém, když o tom, byť jen trochu, pochybují. :nevim: a ty jsi ještě takový oříšek. Když se povede, tak už te ale určitě pohlidaji, a udělají, co bude v jejich silách, abyste to dotáhli do zdarneho konce. :kytka: držím palce, ať to brzy klapne.
Zkoušela jsi sledovat ovulaci? Zatim asi sama. Na sledování u dr je asi brzy. Rok a půl je sice dost, ale když odečteš polovinu cyklů, tak je to tak nějak v normě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.19 15:24

@Kamkam moc děkuju za odpoved a za podporu :) ne ne ne nezkoušela jen co jsem byla u paní doktorky na testech tak mi říkala že mi s ovulací bude muset pomoct tou injekcí.. :? tak snad to pomůže zatím jsem na sobě nějak ovulaci nepocitovala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1489
12.12.19 17:52

@Nikol135 Já sama jsem se narodila mamce ještě na střední, protože podle doktorů měla být neplodna. Když už museli doktoři uznat, že těhotná je, tak tvrdili, že neziju (tenkrát ještě nebyl ultrazvuk moc běžný). Když bylo jasné, že žiju, tak začali tvrdit, že není možné, aby mě donosila (malá děloha, prehazene organy). Pak zase, že když rodit, tak jedině císařem. No, přijela do porodnice s rozbehlym porodem, takže porodila úplně v pohodě přirozeně. A já teď čekám druhé dítě s údajně neplodnym mužem (a sama také nejsem v top stavu). A mám synovce od údajně neplodné ženy. A sama moje doktorka říkala, že takových případů není úplně málo. Je to blbý no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.19 18:47

@Nikol135 S jednim vajecnikem mas uplne normalni sanci otehotnet a neni pravda ze budes mit ovulaci jen jednou za dva mesice…Tento vajecnik prebira normalne funkci chybejiciho vajecniku a budes ovulovat kazdy mesic… Takzr bych se nebala, ze neotehotnis. Co se tyka konizace a udrzeni tehotenstvi, to uz je vec druha a zalezi, jak moc ti cipek museli serezat. Kazdopadne v techto pripadech si to doktori hlidaji a cipek mohou zasit napr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1795
12.12.19 20:17

@Nikol135 jo tak, špatně jsem to pochopila. Tak s injekci to snad brzo klapne. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.12.19 08:17

@Hlaholice Ahoj, Děkuju za pozitivní zprávu  :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.12.19 08:19

@EvulinkaB18 Ahoj, děkuju za zprávu :hug: snad bude všechno v pořádku hodně mně trapí ta děloha ale tak snad dní nebude takový problém… Všechno se mi to tam dole nějak pobláznilo a to moje rodina rodí jak na běžícím páse :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.20 13:36

Mně vzali loni celý vaječník i s vejcovodem (ten popravdě nechápu, zdálo se, že je v pořádku, ale doktorka mi sdělila, že vejcovod bez vaječníku je prý k ničemu, jen tam tak „povlává“…) a otěhotněla jsem teď takřka na první pokus bez velkého snažení. :) Všichni doktoři mi rovněž říkali, že ten jeden vaječník pak převezme funkci toho druhého a dělá za dva; takže nějaká menší šance není. Možná by spíš byla s nefunkčním vaječníkem plným cyst, co jsem měla já. Jo a je mi 37 let. Takže když jsem mohla já, můžeš určitě i ty. :D Z doslechu vím třeba o paní, co má s jedním vaječníkem přirozenĕ 3 děti. Trochu se teď akorát bojím průbĕhu těhotenství, ale to už je jiná story. S vaječníky a spol. už to nemá co dělat :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.20 14:36

@taralevoe souhlas, mám kamarádku která má jen jeden vaječník a má 5 dětí s toho dvě prakticky hned za sebou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama