Reklama

Jaká je šance udržení miminka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 20:15
Jaka je sance udrzeni miminka?

Dobry vecer,
Vysel mi pozitivni test za dva dny prisla menstruace (silna, bolestiva jako normalne mivam). Je nejaka sance ze pokud tam mimi bylo ze tam zustalo? :nevim: :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 29.09.18 20:17

Šance je vždycky, ale tady nebude moc velká. Udělej si test ještě po ní.

Twixinka
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 4 inzeráty 29.09.18 20:21

Je nutne zakladat dalsi diskuzi,kdyz Ti v te predesle ostatni rekli svuj nazor na Tvoje „duchy“??

lachtanice86
Kelišová 6040 příspěvků 29.09.18 20:28
@Anonymní píše:
Dobry vecer,
Vysel mi pozitivni test za dva dny prisla menstruace (silna, bolestiva jako normalne mivam). Je nejaka sance ze pokud tam mimi bylo ze tam zustalo? :nevim: :,(

Spíš ne. Obyc biochemicke. Zažila jsem to 2×. Pořád lepsi než potom sp a zt, to jsem zažila taky. Netestovat před ms.

Příspěvek upraven 29.09.18 v 21:28

Aotearoa
Závislačka 4450 příspěvků 29.09.18 20:43
@Twixinka píše:
Je nutne zakladat dalsi diskuzi,kdyz Ti v te predesle ostatni rekli svuj nazor na Tvoje „duchy“??
:roll: Se nepos… Chudák holka je asi zoufalá.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 20:49

To jsem teda, den jsem probulela tak hledam nejakou nadeji ze se to nekomu stalo :,(

Janli
Kelišová 5686 příspěvků 9 inzerátů 29.09.18 20:57

Klasické biochemické těhotenství. Prostě se embryo neuchytilo. Zažila jsem to 6×. Testovat před menzes se prostě nevyplácí.

Twixinka
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 4 inzeráty 29.09.18 20:59

@Aotearoa klidek jo? :palec:

Aotearoa
Závislačka 4450 příspěvků 29.09.18 21:03
@Anonymní píše:
To jsem teda, den jsem probulela tak hledam nejakou nadeji ze se to nekomu stalo :,(

Teď to zřejmě nevyšlo. Ale není všem dnům konec. Jak se dlouho snažíte? :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 21:21

@Aotearoa
No tedka po pul roce to vypadalo teprve nadejne :(

lolink
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 29.09.18 21:22

Tímhle jsem si prošla asi desetkrát. Je to takzvaný biochemicke těhotenství. Odejde to s MS a hotovo. Jednou jsem s tim jela do nemocnice a dostala vynadano, ze tam jezdím s MS. Hrozny trapas. Čekali jsme na první dítko přes dva roky. Nikdy se neudrželo. Byla jsem zoufalá. Po několika zkušenostech radim testovat až několikátý den po termínu MS. Usetri to naději, slzy a tyto možné diskuze. Ale po pravdě…lepsi tohle jak pozdější potraty, zamlkle atd.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 21:32

@lolink
To souhlasim, tez by to bylo nase prvni mimco.

lolink
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 29.09.18 21:45
@Anonymní píše:
@lolink
To souhlasim, tez by to bylo nase prvni mimco.

To se stava. Drive, když nebyly tehotenske testy, bylo možná i lip :). Každopádně pokud se nebude dařit více jak rok, nech si udělat hormonální profil. Muže ti chybět progesteron. To napomaha na udržení. Ale také to proste mohlo byt blbe uhnizdeny. Mne vždy pomohl kontryhel. Po objevení teto bylinky jsem tehotnela hned.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 29.09.18 21:53
@Anonymní píše:
@lolink
To souhlasim, tez by to bylo nase prvni mimco.

Nevím, jestli ti to pomůže… Taky předpokládám, že ta diskuze s duchy a MS byla tvoje. Ale ten test vůbec nemusel být pozitivní… Takovýhle „duchy“ některý ty testy dělají i chlapům. Tu nevolnost ti mohlo způsobit cokoliv.
A vážně před MS netestuj. Jestli tě to takhle rozhodí… :kytka:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2460 příspěvků 30.09.18 07:12
@Anonymní píše:
Dobry vecer,
Vysel mi pozitivni test za dva dny prisla menstruace (silna, bolestiva jako normalne mivam). Je nejaka sance ze pokud tam mimi bylo ze tam zustalo? :nevim: :,(

A jak dlouho menstruace trvala? Normalne jako vzdy? Hod sem fotku toho testu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >