Jaká je šance že IVF vyjde na první pokus?

Anonymní
7.5.20 20:44

Jaká je šance že IVF vyjde na první pokus?

Ahoj holky, chystáme se na první IVF a chtěla bych se zeptat, jaká je šance, že to vyjde na první pokus? Snažíme se skoro 4 roky, 3× jsem byla na IUI a nic. Mě je 22 a přítelovi 24. Já mám jeden vejcovod pod tlakem a přítel špatný spermiogram a doktoři nám prej nic jiného než to IVF nedoporučuji.
Omlouvan se za anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.5.20 20:50

To ti nikdo neřekne, ale nam to vyšlo napoprvé. Problém byl v moji imunite. Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
16071
7.5.20 20:54

To je asi těžké říct :nevim: Určitě existuje nějaká statistika, ale každ máme jiné problémy nebo jejich kombinaci. I doktoři říkají, že první IVF berou jako zkoušku, jak tělo regauje na hormony, jaký protokol je vhodnější… Ale znám dost lidí, kterým to napoprvé vyšlo (mně na 1,5 pokus - embrya to těžce nedaly, na transfer nebylo nic, ale jedno se zmátořilo a chytlo v KETu). Moje (nijak skvělá) rada - ber to pozitivně, ale moc se na to neupínej…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4716
7.5.20 21:40

Taková statistika nemůže existovat, protože každý pár se léčí s jinými problémy. Mně to díkybohu vyšlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
8.5.20 00:25

Nam vysel az 3 pokus. Je mi 25, manzel ma 27. Problem nam nikdo nikde nenasel, ani v car na genetice ani imuno. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
657
8.5.20 02:37

Mě na 6ty pokus.. ale to jsem spíše vyjimka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16071
8.5.20 02:54
@Safrik píše:
Nam vysel az 3 pokus. Je mi 25, manzel ma 27. Problem nam nikdo nikde nenasel, ani v car na genetice ani imuno. :nevim:

Občas Tě tu čtu. Už vám to klaplo? To je paráda, gratuluju. Co tak slýchám, když je to „mezi nebem a zemí“, je to nejhorší :hug: Zlatý problémy, ty se aspoň dají řešit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
8.5.20 09:52
@Ba-stet píše:
Občas Tě tu čtu. Už vám to klaplo? To je paráda, gratuluju. Co tak slýchám, když je to „mezi nebem a zemí“, je to nejhorší :hug: Zlatý problémy, ty se aspoň dají řešit..

Mas naprostou pravdu, uz diky bohu, tak snad bude vse v poradku.. Moc diky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.5.20 10:04

Těžko říct. Já PCO, manžel špatný spermiogram. Nic jiného než IVF doporučeno nebylo. Podařil se 2.KET. Připlaceli jsme za vše možné, co šlo, abychom zvýšili šance.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.20 10:27

Mě vyšel 2 a 4 pokus děti jsou 5,5 roku od sebe

• Citovat
  • Nahlásit
581
8.5.20 10:58

Našla jsem si loni nějaké obecné statistiky a na první pokus (prvni IVF cyklus) to snad statisticky u žen do 35 let dopadne porodem u cca 40 %… ale mám dojem, že tím cyklem bylo myšleno i včetně následných případných KETů… každopádně to je jen statistika a jak už holky psaly, tak to ohromně záleží na vašem konkrétním stavu… Já oficiálně bez problémů, manžel katastrofální spermiogram, prvni IVF, první transfer a je z něj nyní půlroční holčička ;). Ale z původních 6 oplozených vajíček se transferu (pátý den) dožilo jen jedno… a to to už zvládlo. Spolu máme už pětiletou dceru, která byla počata spontánně a mezitím ještě jedno spontánně počaté těhotenství, které ale dopadlo ZT a revizí… takže jsme nebyli braní jako složitý případ ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2819
8.5.20 11:12

Nam vyslo na poprve, byl to teda KET, kvuli hyperstimulaku neslo ET, ale byl to prvni transfer, ja 34, zadny zdravotni problem ani u me ani u manzela. Urcite Vam to vyjde, drzim palce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4880
8.5.20 12:06

@Freya10 Mně to říkal doktor při prvním pokusu taky, že je to cca 35-40%. A přišlo mi to super, při manželově spermio :D První nám teda nevyšel, bylo ZT.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2859
8.5.20 12:07

Ahoj, my jsme měli tři IUI a bez úspěchu. Tak jsme šli na první ET a zadarilo se na první pokus. Není ještě zdaleka vyhráno, ale dnes končím 6tt. Žádné problémy jsme neměli, lékaři na nic nepřišli. Já 32, manzel 28 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
738
8.5.20 13:14

Nam vysel prvni pokus pri 1.IVF :) konkretne KET, na ET po odberu jsem nesla.
Doufam, ze pri druhem ditku to bude taky „napoprve“ :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat