Jaká je šance, že jsem opravdu těhotná

Anonymní
31.1.20 21:26

Jaká je šance že jsem opravdu těhotná

Ahojky omlouvám se že anonymně hodně lidí mě tu zná nechci zatím aby se to vědělo. Jaká je pravděpodobnost že jsem opravdu těhotná mám zpoždění 9 dní a je mi špatně zvracim kudy chodím motá se mi hlava je mi na omdlení trošku paradox 4 roky jsme se snažily a před týdnem jsem 6 lety vztah ukončila byla jsem totálně blbá a x let mě podváděl slepá a ještě k tomu hloupá věřila jsem těm jeho kecum

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23617
31.1.20 21:28

Zajdi si na oční, jestli ty dvě čárky tam nevidíš. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1337
31.1.20 21:29
@pikola píše:
Zajdi si na oční, jestli ty dvě čárky tam nevidíš. :nevim:

Přesně!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.1.20 21:30
@pikola píše:
Zajdi si na oční, jestli ty dvě čárky tam nevidíš. :nevim:

Vidím samozdrejme ale jestli se test může plést být to skrwsleny stresem praskala atd asi bych si to momentálně prala

• Nahlásit
  • Citovat
23617
31.1.20 21:31

Ano, jsi těhotná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
295
31.1.20 21:31

No… Totálně blbá, jsi napsala naštěstí ty… Každopádně gratuluju! Když už nic jinýho, tak si vyjednej slušný alimenty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.1.20 21:35
@jasatko píše:
No… Totálně blbá, jsi napsala naštěstí ty… Každopádně gratuluju! Když už nic jinýho, tak si vyjednej slušný alimenty.

Od něho leda z rychlíku vydělává si peníze bojem přiznány má jen základ zbytek mu nikdo nedokáže

• Nahlásit
  • Citovat
31.1.20 21:47
@Anonymní píše:
Vidím samozdrejme ale jestli se test může plést být to skrwsleny stresem praskala atd asi bych si to momentálně prala

Ne, stres těhotenský hormon neprodukuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14954
31.1.20 21:50

Jsi těhotná, jinak by tam ta čárka nebyla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
295
31.1.20 21:54
@Anonymní píše:
Od něho leda z rychlíku vydělává si peníze bojem přiznány má jen základ zbytek mu nikdo nedokáže

Pak bych zvážila, jestli na to být úplně sama. Dítě jsi evidentně chtěla, teď ho čekáš, ale nemáš otce. To je blbý. Můžeš začít znova a čekat další čtyři roky, než znova otěhotníš a ani to ti nezaručí kvalitní vztah a úplnou rodinu, bohužel… Hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3722
31.1.20 22:21
@Anonymní píše:

Zkusila bych právníka. Možná by šlo příjmy dokázat výpisy z účtu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.20 21:38

Dobrý den chci se zeptat už jsme zoufalí může být přítelkyně těhotná?
Užila postinor do 42 hodin po 10 dnech ji vyšel test negativní..
Do toho dvakrát špinila jednou to bylo asi týden pi druhé kratší doba
A teď cca po měsíci jí bolí a svědí bradavky :(
A do toho ji bolí břicho…
Myslíte že to může být postinorem?
Nebo že může mít před menstruací?
Nějak se v tom nevyznám potřebuju pomoct děkuji předem.
Vím že je to blbý dotaz ale leží mi to v hlave už asi 2 dny :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1337
5.2.20 22:01

Už si se ptal v jiné diskuzi. Všude Ti psali, že si má znovu udělat test. No nic… Jenom nechápu proč to neuděláte stojí to pár korun a pár minut času…

Postinor funguje v případě, že ještě neproběhla nidace. Takže teoreticky pokud by postinor nezabral, protože už by bylo po nidaci, tak by býval test po 10 dnech už byl pozitivní. Takže na 99% těhotná není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
261
5.2.20 22:07

@Zdeněk 1981 poradit asi jen tak aby si partnerka udělala TT stěží vám dá tady někdo odpověď na 100%

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 00:57

Dobře děkuji za odpověď zítra koupím
Prý to může být také z hormonální nerovnováhy po postinoru cetl jsem příbalový leták 100 krát ale nikde nic o tomto nebylo ani jak dlouho to může trvat než se vše srovná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama