Jaká je šance, že se povedlo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 14:45
Jaká je šance, že se povedlo?

Hezké odpoledne.

Mám asi takový divný dotaz. Spíš si myslím, že nemůžu být těhotná, ale mám určité pochybnosti.
Takže- test jsem zkoušela před termínem očekávané ms, byl negativní. Kromě zvětšení prsou, popichávání v podbřišku a velké únavy nemám moc hmatatelné důkazy. Ale ms ještě nedorazila a poslední týden mám živé sny, které si pamatuji dopodrobna. Další věc je, že mi upadl kousek zubu a to asi blouzním, ale slyšela jsem, že těhotenství a hormony zhoršují zuby a tak si říkám, že třeba je to další ukazatel něčeho. :-) Co myslíte?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
rozand
Závislačka 4273 příspěvků 24.01.19 14:46
:zed:
Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 7753 příspěvků 24.01.19 14:46

Udělej si test znova

IvePr
Zasloužilá kecalka 898 příspěvků 24.01.19 14:47

Jo… Tehotenstvi zuby zhorsuje, ale az ve vetsim stadiu…udelej si dalsi test a nebo zajdi na gyndu.

Shari81
Kelišová 6060 příspěvků 24.01.19 14:55

já bych řekla, že je šance tak 50 na 50 :think: :zed:

Celina
Závislačka 4251 příspěvků 24.01.19 15:01

Že máš dobře načtené těhotenské "příznaky " :lol:
Zkus test, pokud budeš mít zpoždění MS.

Tichošlápek
Extra třída :D 12226 příspěvků 24.01.19 15:07

Ten zub mne dostal :lol: :lol: proč si neudelas dalsi test

atominnka
Generální žvanilka 21968 příspěvků 24.01.19 15:08
@Anonymní píše:
Hezké odpoledne.Mám asi takový divný dotaz. Spíš si myslím, že nemůžu být těhotná, ale mám určité pochybnosti.
Takže- test jsem zkoušela před termínem očekávané ms, byl negativní. Kromě zvětšení prsou, popichávání v podbřišku a velké únavy nemám moc hmatatelné důkazy. Ale ms ještě nedorazila a poslední týden mám živé sny, které si pamatuji dopodrobna. Další věc je, že mi upadl kousek zubu a to asi blouzním, ale slyšela jsem, že těhotenství a hormony zhoršují zuby a tak si říkám, že třeba je to další ukazatel něčeho. :-) Co myslíte?
:zed: :zed: :zed: :zed: tohle si myslím a že příznaky se dají vsugerovat a to velmi dobře (vlastní zkušenost)
Udělej si test
ugluk
Hvězda diskuse 44719 příspěvků 24.01.19 15:09

17,43 %

Helca83
Zasloužilá kecalka 904 příspěvků 24.01.19 15:09
@Celina píše: Že máš dobře načtené těhotenské "příznaky " :lol:
Zkus test, pokud budeš mít zpoždění MS.

Velmi vystizne vyjadreno.

Kaci89
Kecalka 399 příspěvků 24.01.19 15:13

Premyslim ,jestli jsem byla vubec tehotna a porodila.nikdy me nebylo blbe,unavena jsem nebyla a zuby me taky nevypadaly sakrys :mrgreen: zensky,neupinejte se na kazdy prdnuti proboha

skorotehotna
Kecalka 434 příspěvků 24.01.19 15:21

Hodně taky záleží, zda sis v posledních dvou dnech dala salat a kolikrát jsi byla na velké.

Annabela11
Závislačka 3042 příspěvků 24.01.19 15:22
@Anonymní píše:
Hezké odpoledne.Mám asi takový divný dotaz. Spíš si myslím, že nemůžu být těhotná, ale mám určité pochybnosti.
8o
lachtanice86
Kelišová 7188 příspěvků 24.01.19 16:07
:zed:
lomis
Stálice 61 příspěvků 24.01.19 16:16

Zajdi k zubaři :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Sluníčkář Klus nejdříve politoval své děti a pak oznámil deal s miliardářem

Zpěvák Tomáš Klus (32) neztrácí dobrou náladu a radost ze života a přál by... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >