Reklama

Jaká je šance, že jsem těhotná, nebo co mi může být?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 15:49
Jaká je šance,že jsem těhotná popř,co mi může být

Ahoj holky, já už prostě nevím, co to je. Mívám nepravidelnou menstruaci 30-45 dnů, jednou se mi stalo 117 dnů, ale to mi bylo 15 a byla jsem panna, tak jsem to neřešila. Jenže teď už mi je 18 a stále se mi to nesrovnalo. Už na jaře jsem chtěla začít brát HA, ale měla jsem onemocnění jater a tak jsem to musela oddálit. Jenže poslední dva týdny jsou pro mě katastrofa, jsem nateklá, pobolívá mě břicho a pořád nic. Už je to 59 den a já se začla strachovat, jaká je šance otěhotnění. Naposledy jsem měla chráněný sex 22. Července s tím, že přítel má problém se udělat. O 3 týdny později jsem byla na gyndě, protože mě začlo píchat v břiše a doktorka řekla, že jsem naprosto zdravá a kdybych byla těhotná, tak už něco vidí, takže se mi prý ms brzo dostaví a že je normální mít nepravidelnou. :? Zkoušela jsem snad všechno přes koupele, sklenku červen vína, bylinkové čaje. Já vím, že je asi blbost abych byla těhule, ale už jsem byla zvyklá na těch 30-45 dnů a teď tohle, no nechápu to moje tělo. Máte s tím někdo zkušenosti? :zed: :(

Přečtěte si článek: Jsem v tom! Typické příznaky těhotenství

Reklama

Reakce:

chrastitko11
Kecalka 437 příspěvků 27.08.18 15:54

A dělala jsi si test ?

Tichošlápek
Echt Kelišová 9632 příspěvků 27.08.18 15:56

Udělala bych test a jinak šla na vyvolavacku. V 18 ještě vube nemusíš mít cyklus srovnany, ale jestli je ti nepříjemně, tak bych to trochu popostrcila injekci

Kacka52852
Nováček 6 příspěvků 27.08.18 18:07

Holky prosim vas, vidíte tam neco, nebo jsem jen blázen?

rozand
Ukecaná baba ;) 2331 příspěvků 27.08.18 18:13

@Kacka52852 Ne, max. rysku.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2351 příspěvků 27.08.18 18:57

@Kacka52852 nic tam nevidím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 22:22

@chrastitko11 jeste ne :think: ale asi si ho zajdu koupit

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 22:24

@Tichošlápek dobre dekuji, asi na tu gyndu znova zajdu :?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 22:25

@Kacka52852 taky tam nic nevidim :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama