Jaká je šance, že jsem těhotná, nebo co mi může být?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 15:49
Jaká je šance,že jsem těhotná popř,co mi může být

Ahoj holky, já už prostě nevím, co to je. Mívám nepravidelnou menstruaci 30-45 dnů, jednou se mi stalo 117 dnů, ale to mi bylo 15 a byla jsem panna, tak jsem to neřešila. Jenže teď už mi je 18 a stále se mi to nesrovnalo. Už na jaře jsem chtěla začít brát HA, ale měla jsem onemocnění jater a tak jsem to musela oddálit. Jenže poslední dva týdny jsou pro mě katastrofa, jsem nateklá, pobolívá mě břicho a pořád nic. Už je to 59 den a já se začla strachovat, jaká je šance otěhotnění. Naposledy jsem měla chráněný sex 22. Července s tím, že přítel má problém se udělat. O 3 týdny později jsem byla na gyndě, protože mě začlo píchat v břiše a doktorka řekla, že jsem naprosto zdravá a kdybych byla těhotná, tak už něco vidí, takže se mi prý ms brzo dostaví a že je normální mít nepravidelnou. :? Zkoušela jsem snad všechno přes koupele, sklenku červen vína, bylinkové čaje. Já vím, že je asi blbost abych byla těhule, ale už jsem byla zvyklá na těch 30-45 dnů a teď tohle, no nechápu to moje tělo. Máte s tím někdo zkušenosti? :zed: :(

Přečtěte si článek: Jsem v tom! Typické příznaky těhotenství

Reakce:

chrastitko11
Kecalka 478 příspěvků 27.08.18 15:54

A dělala jsi si test ?

Tichošlápek
Extra třída :D 10475 příspěvků 27.08.18 15:56

Udělala bych test a jinak šla na vyvolavacku. V 18 ještě vube nemusíš mít cyklus srovnany, ale jestli je ti nepříjemně, tak bych to trochu popostrcila injekci

Kacka52852
Povídálka 11 příspěvků 27.08.18 18:07

Holky prosim vas, vidíte tam neco, nebo jsem jen blázen?

rozand
Závislačka 3136 příspěvků 27.08.18 18:13

@Kacka52852 Ne, max. rysku.

karkarka
Závislačka 2677 příspěvků 27.08.18 18:57

@Kacka52852 nic tam nevidím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 22:22

@chrastitko11 jeste ne :think: ale asi si ho zajdu koupit

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 22:24

@Tichošlápek dobre dekuji, asi na tu gyndu znova zajdu :?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 22:25

@Kacka52852 taky tam nic nevidim :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >