Jaká je teplota vašich miminek?

775
9.8.13 20:38

jaká je teplota vašich miminek?

Ahojte maminky, prosím, jaká je teplota Vašich miminek v tomto vedru? Naše malá má 3m a její teplota furt stoupá a klesá… nejprve má 36 a pak má hned 38,2 po odečtu. Nevím čím to může být…??? Myslíte že to může být tím vedrem? Trvá to už 10 dní a mezitím byly asi 3dny klid a dnes znova…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

ikyki
9.8.13 20:40

Nebyla na očkování?

• Nahlásit
  • Citovat
775
9.8.13 20:41
@ikyki píše:
Nebyla na očkování?

ano, byla…ale před těmi 10dni..to by byla tak dluho reakce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
775
9.8.13 20:44

Jo a dnes celý den furt kaká…tak nevím… Mě mudra říkala, že reakce po očkování bude do 24h, pak už ne. Pak by to bylo nějaká viroza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ikyki
9.8.13 20:45

@M+M+S NAŠE MALÁ po očkování měla takhle hopsající teploty asi 5 dní kort v tom vedru, dr říkala, že je to k tomu ale neměla tak vysokou jako vaše

• Nahlásit
  • Citovat
17568
9.8.13 20:49

Mám tříměsíčního, ale teplota mu nijak nekolísá (já ho teda neměřím, rozlišuji pouze „pálí-nepálí“), takže počasím by to být nemělo. Možná u vás nějaká virozka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
775
9.8.13 20:51
@ikyki píše: @M+M+S NAŠE MALÁ po očkování měla takhle hopsající teploty asi 5 dní kort v tom vedru, dr říkala, že je to k tomu ale neměla tak vysokou jako vaše

já právě nevím, jestli to jsou i zuby do toho… ona mě tak moc kolikrát „kouše“, hodně slintá a strká si celou ručičku do pusinky. Byla takhle nervozní už týden před očkováním, furt těmi dásněmi se snažila mi o ruku třít. Tak fakt nevím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17568
9.8.13 20:52

@M+M+S zuby by to klidně mohly být :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
775
9.8.13 20:53
@Etcetera78 píše:
Mám tříměsíčního, ale teplota mu nijak nekolísá (já ho teda neměřím, rozlišuji pouze „pálí-nepálí“), takže počasím by to být nemělo. Možná u vás nějaká virozka?

ale u virozy by byla stálá teplota, né? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
775
9.8.13 20:54
@Etcetera78 píše: @M+M+S zuby by to klidně mohly být :think:

ona má úplně horkou hlavu, změřím ji a po odečtu bude mít zase přes 38C. Dám ji koupat do vlažné vody a je max. spokojená, teplota ji okamžitě klesne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48753
9.8.13 20:58

Taky mám 3 měs. přiznám se teplotu pravidelně neměřím, jen když se mi zdá, že je teplejší, tak přeměřím, ale mu naštěstí teplota nelítá, po očkování měl zvýšenou jeden den, jsme to zarazili čípky a byl klid.
Teď bývá teplejší z horka, tak mu vždycky namočím plenku a dám na něj mokrou, aby ho chladila nebo ho několikrát denně sprchuji.
Pije ti dostatečně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6555
9.8.13 20:59

Vedrama to může úplně v klidu být, protože miminka nemají schopnost termoregulaci. O to, aby nebylo přehřáté nebo naopak podchlazené, se musí starat rodič vhodným oblečením. Tady citace z článku : Připadá Vám, že je dnes Váš „andílek“ k nepoznání? Hodnější, klidnější? Některé děti jsou naopak neklidní, unavení, nechtějí jíst nebo dokonce zvrací. Možná, že právě bojuje s nějakým virem v tělíčku, neboť jeho teplota je větší jak 38 °C. V tuto chvíli ještě není důvod k panice, novorozeňatům chybí schopnost termoregulace. Rozbalte ho a nechte tzv. odvětrat. Pokud teplota neklesá, zkuste studený zábal, žádné léky! Novorozenci si budují imunitu, proto bychom neměli hned sahat po lécích, které pak brání přirozené obranyschopnosti organismu. Trvá-li ovšem teplota déle jak dva dny, navštivte pediatra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
775
9.8.13 21:17

Holky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
775
9.8.13 21:18

Holky, teď má 38,5C po odečtu, mám ji něco dát?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
775
9.8.13 22:19

Holky, malá má dole na dásni takové jakoby vytvarovanou dáseň na zuby - jako by jí rostly jedničky dole. Nemá to nateklý, ale jsou tam takové vytvarované dvě účka. Myslíte, že jí rosstou zuby??? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama