Jaká je to série?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 25.12.17 00:51
Jaka je to serie?

Ahojky, tak sedime vsichni u stromečku, koukame na telku a najednou me napadlo, ze jsem jako holčina s maminkou koukala kdysi na jednu sérii. Strašně se mi jako holčině tenkrat libila. Bohuzel si nemuzu vzpomenout jak se jmenuje. Vim, ze se to odehravalo na nejake řece, na lodi, a myslim, ze se to možná jmenovalo philadelphia. Tim uz si ale nejsem az tak jista. Bylo to ale myslim pojmenovane podle te řeky. Bohuzel uz o te serii vic nemuzu rict. Nejak si nemuzu vzpomenout, ale byla to myslim nejak zamotana romantika. Vite nahodou nekdo, co by to mohlo být? A kde bych se na to dyžtak mohla kouknout? Ja vim, ze to zrovna moc informací neni, ale opravdu si na vic uz nemuzu vzpomenout a nikdo nevi, co myslim.
Pokud tu tedy nekdo je, komu to neco připominá :nevim:, prosim dejte mi tady vědět.
Dekuji moc

Reakce:

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 25.12.17 00:54

Co přináší řeka?

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 25.12.17 01:02

@fragola
Ja prave nevim. mozne to je. Jak sem to ted tak cetla, tak jsem si jeste vzpomela ze se asi teda ta lod jmenovala jako ta reka. Tak by to teda asi i mohlo být ono, co?

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 25.12.17 01:08
@fragola píše:
Co přináší řeka?

Jeeee tak jsem se ted koukla na you tube na ten název,,co prinasi reka" a ono je to fakt ono. Moc moc moc ti dekuju. A hned napoprve jsi na to prisla. Mam opravdu radost. Hned rano az vstanu se na to budu divat. Zdravim a preju krasne vanoce a stastny novy rok :hug: :mavam:

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 25.12.17 01:10

@berďana Rádo se stalo, děkuji za přání a i tobě krásné a hlavně klidné svátky :kytka:

LennyL1
Kecalka 409 příspěvků 25.12.17 07:30

Jééé já jsem to taky milovala!

terulína
Neúnavná pisatelka 16654 příspěvků 25.12.17 07:53

Jé, to si taky pamatuju. Dodnes si vybavuji tu úvodní melodii, hlavní hrdinka se jmenuje Delli (pamatuju dle čokošky :-D) a ten její láska je vousáč :lol:
By mě zajímalo, jestli by se mi to líbilo i dnes :lol:

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 25.12.17 14:03

@terulína
To me zajima take. Rano jsem to zapnout nestihla, ale urcite se na to kouknu. Opravdu jsem to nasla na you tube takze uz se moc tesim. jen se na to chci podivat v klidu, ale ted tu kazdej brebta a blbne s darkama, tak to musi pockat :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Milion mu nestačil, chtěl další peníze, tvrdí svědek v případu podvodu Tomáše Řepky!

Milion korun. Za takovou sumu měl Tomáš Řepka své dávné, dnes již bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >