Jaká je vaše motivace k neočkování? (Covid)

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7695
3.1.22 15:39

Jaká je vaše motivace k neočkování? (Covid)

Už víme jaká je motivace k očkování, ale proč se neočkovat, nikde pořádně není. Určitě máte každý nějaký ten svůj důvod. Můžete se o něj stručně podělit? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3544
3.1.22 15:42

Se mi ňak nechce :nevim:

nemám konkrétní důvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1656
3.1.22 15:44

Jsem těhotná.
Mimino by na covid nikdo nenaočkoval, tak nemám důvěru ani v těhotenství.
Až přestanu kojit, tak se očkovat nechám, ale spíše proto, abych mohla,,normálně,, žít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1423
3.1.22 15:49

Covid jsem prodělala v únoru v srpnu jsem šla na protilátky, které jsem měla. Potom jsem zjistila, že jsem těhotná. Takže teď se mi spíš prostě nechce, názory jsou různý. Uvidím po porodu/kojení. Ale v to očkování ztrácím důvěru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27363
3.1.22 15:54

Těhotenství. Klidně půjdu po šestinedělí, ale těhotná do sebe nic pichat nechci. Nejradši bych teda nesla vůbec, uvidíme jaká budou na léto opatření, ale nejspíš mě donutí to, abych nemusela celé léto sedět s dětma doma :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
3.1.22 15:55
@Uslava píše:
Už víme jaká je motivace k očkování, ale proč se neočkovat, nikde pořádně není. Určitě máte každý nějaký ten svůj důvod. Můžete se o něj stručně podělit? Děkuji

Nikde pořádně není? Nenech se vysmát. Alespoň nebuď pokrytec a rovnou přiznej, že tuhle milióntou osmiset čtvrtou diskuzi na téma očkování, zakládáš proto, že se vyžíváš v těchto nekonečných hádkách mezi očkovanými a antivaxery. Už je to fakt otravný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3635
3.1.22 15:58

Tak většina asi proto ze nechce mít zdravotní komplikace způsobené touto vakcinou. Jaký jiný důvod by mohl byt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7695
3.1.22 16:00
@Roxy ivka píše:
Nikde pořádně není? Nenech se vysmát. Alespoň nebuď pokrytec a rovnou přiznej, že tuhle milióntou osmiset čtvrtou diskuzi na téma očkování, zakládáš proto, že se vyžíváš v těchto nekonečných hádkách mezi očkovanými a antivaxery. Už je to fakt otravný.

V žádném případě se nechci hádat. Pár důvodu znám ze svého okolí, ale v diskusích jsem zahlédla i jiné, tak jsem chtěla mít ucelený přehled. Napíšeš mi svůj důvod? Stačí jedna věta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2348
3.1.22 16:01

Mam 2m mimco a bojim se NU - v mem okoli meli dost neprijemne NU a neumim si predstavit se starat o mimco. Az zacnu s prikrmy, budu o tom uvazovat, abych mohla zacit normalne zit a chodit s ditetem treba na plavarnu. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7695
3.1.22 16:02
@zudina píše:
Tak většina asi proto ze nechce mít zdravotní komplikace způsobené touto vakcinou. Jaký jiný důvod by mohl byt?

Uvidíme. Proto jsem diskusi založila. Zatím jsou to důvody pro mě pochopitelné.
Doplňuji: hlavně předpokládám strach (ten je z různých příčin) a odpor k autoritám. :nevim:

Příspěvek upraven 03.01.22 v 16:04

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
3.1.22 16:03
@Uslava píše:
V žádném případě se nechci hádat. Pár důvodu znám ze svého okolí, ale v diskusích jsem zahlédla i jiné, tak jsem chtěla mít ucelený přehled. Napíšeš mi svůj důvod? Stačí jedna věta.

Ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11902
3.1.22 16:05
@zudina píše:
Tak většina asi proto ze nechce mít zdravotní komplikace způsobené touto vakcinou. Jaký jiný důvod by mohl byt?

Jelikož už jdou na trh „klasické“ vakcíny (Novavax), tak toho dost padá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 16:06

Já měla strach z nežádoucích účinků, konkrétně z rozhozeného cyklu. Nakonec jsem naočkovaná, za 11 dní budu mít certifikát :mrgreen: a můžu kam chci. Jen mám trochu strach, že bez třetí dávky nebudu puštěna do zahraničí, hlavně kvůli tomu jsem se očkovala - dovolená v Anglii, která mi strašně chybí

• Citovat
  • Nahlásit
843
3.1.22 16:13

Ja ockovana jsem, hlavne kvuli tomu natlaku, ale o treti davce uz dost pochybuju, za prve to vyuzivam hlavne na bazén, padl hlavni duvod (jezdeni za pribuznymi do zahranici), byla jsem ockovana v lete, jsem bezne alergicka na pyl, ale letos byla tedy moje alergie silena a dost to s tim spojuju. Ze zdravotnich duvodu nevidim vubec duvod se ockovat, covid jsem měla, jeden den blbe, to je vse, ockovani stejne covid roznasi, tak na co. Uvidime, jaky zas budou poradat hon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 16:14

Mě zatim očkování nepřesvědčilo :nevim: posilující dávky po půl roce ve mně důvěru nevzbuzuji, už i očkování se budou 2× týdně v práci testovat.. Až bude očkování, který vydrží minimálně rok(i to mi přijde málo), radši víc, klidně se nechám..
Nejsem žádný odpirac očkování, jen se mi tam nechce běhat 2-3× do roka..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat