Jaká je vaše priorita?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terryalirn
Nováček 6 příspěvků 02.10.18 01:18
Jaká je vaše priorita?

Při mém prvním příspěvku „Peníze nebo láska“
Jsem hodně uvažovala a došla jsem k závěru že bych ráda znala vaše priority. Jaké jsou? :)

Reakce:
Serpentini
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 02.10.18 01:19

Slušná práce, hezký vztah, hodné zdravé dítě

Terryalirn
Nováček 6 příspěvků 02.10.18 01:30

@Serpentini je moc hezké

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 02.10.18 01:56

Rodina :kytka: byt s manzelem celi zivot stastna a mit spokojene a zdrave deti :srdce:

Lenka_Hal
Kelišová 5739 příspěvků 02.10.18 02:54

Aby moji blizci byli zdravi a stastni, kdyz to stejne budu mit taky,bude to perfektni.

alisekR
Kelišová 5291 příspěvků 02.10.18 05:47

Obávám se, že si nevyberu nic. Záležitostí minulých měsíců mi dávají za pravdu, že přát si nejvíc zdraví pro všechny moje lidičky, není fráze. :(

Hanyžka1
Stálice 76 příspěvků 02.10.18 07:46
@alisekR píše:
Obávám se, že si nevyberu nic. Záležitostí minulých měsíců mi dávají za pravdu, že přát si nejvíc zdraví pro všechny moje lidičky, není fráze. :(

Aby byl můj syn zdravý a šťastný, to je priorita číslo jedna. A ty další? Láska, práce, která baví, přátelé, koníčky. Všem krásný den :)

Ijen
Ukecaná baba ;) 1079 příspěvků 02.10.18 07:58

Zdraví pro sebe a své blízké.

Uživatel je onlinemrav
Neúnavná pisatelka 19740 příspěvků 02.10.18 07:59

Mé priority jsou tři, z toho jedna dlouhodobá. Jsou to moje dcera - od loňského léta válčíme spolu sami, moje práce - v září po rodičovské jsem nastoupil a v neposlední řadě najít si novou partnerku a dcerce nevlastní mámu.

cverunka
Závislačka 2649 příspěvků 02.10.18 09:32

V první řadě zdraví celé rodiny a pak láska a jistě trochu i peníze. Protože co si budeme povídat… Láska je krásna, ale člověk ani jeho děti se jí nenají.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >