Jaká je vhodná přebalovací podložka

13
24.5.20 21:27

Jaká je vhodná prebalovaci podložka

Zdravím, chtěla bych se zeptat, budem si pořizovat komodu (ne prebalovaci pult), ale má hloubku jenom 40 cm. A chci si zní udělat přebalovavi pultík. Tak jestli je nějaká vhodná podložka na takovou komodu? Neřešili jste někdo něco takového? Děkuji :D :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

59251
24.5.20 21:28

@VIlona6 nechala jsem si udělat od truhláře na míru.. :think: vhodné to je, když to dobře upraví

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5337
24.5.20 21:50

@VIlona6 měla jsem komodu Malm z Ikea, ta má tuším 60cm hloubku a na přebalování by se mi to zdálo málo, měla jsem na ni na míru udělaný nástavec, který byl super. Měla jsem na něm místo i na krémy, plenky apod. Takže když si na komodu necháš udělat nástavec může to být fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22707
24.5.20 22:07

Měla jsem prebalovaci pult na postylku - takhle se to jmenuje, má pevnou desku. A byl i na úzké komode a naprosto perfektní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13885
24.5.20 23:11

Budeš chodit k dítěti z boku nebo odsun skříň od zdi. Mám tvrdou podložku 80 cm na pračce v koupelně. V ložnici jsem neprebalovala nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23561
24.5.20 23:32

Měla jsem od truhláře udělanou desku s ohrádkou. Tu jsme přidělali ke zdi a podepřená byla skříňkou. Měla jsem ji v ložnici a využívala jsem ji hodně. Na to se mi povedlo sehnat molitanovou podložku s nepropustným potahem 80×80

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6393
24.5.20 23:44

Měla jsem něco takového https://cdn.myshoptet.com/…-28liska.jpg?…, má to zespoda překližku, nalepila jsem to oboustrannou lepící páskou na tu komodu. Buď ji můžeš mít podélně anebo odstavit o kousek od zdi. Pak jen odlepíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama