Reklama

Jaká jste dali svým holčičkám neobvyklá jména?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lik3
Stálice 55 příspěvků 01.12.17 22:39
Jaká jste dali svým holčičkám neobvyklá jména?

Jaká jste dali svým holčičkám neobvyklá jména? A jak na to reagovalo okolí?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

phan86
Povídálka 23 příspěvků 01.12.17 22:43

Sofie- ale to je dnes spíše hodně běžné. Nicméně pozítří budeme oznamovat, že čekáme Mikuláše… a na to se těším… neb při prvním těhu jsme to zmínili jako klučičí variantu a dost jsme si vyslechli:-)) co máte vybráno vy? Kolem mě nejvíce neobvyklé (pro mě) - Adleta, Elza

bigl
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 01.12.17 22:43

Jedna známá má Aurelii a druhá Mercedes :mrgreen:

Kelsey
Hvězda diskuse 44479 příspěvků 01.12.17 22:45

Melisa (Meli) a Patricie (Pat, Paty), kdyby treti nebyl kluk, tak by byla Klaudie.
Reagovali celkem ok, oni vi, ze nemusim nase kalendarove jmena.
Ani jedna nema se spoluzaky problem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.17 22:51

@Kelsey Mám taky Patricii, už třináctiletou, ale nepřipadá mi to až tak neobvyklé. Není jich moc, ale sem tam nějaká se najde. Druhou jsem chtěla Olivii, ale manžel si prosadil tradičnější jméno.
Anonym - jména členů rodiny tady neuvádím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.17 22:56

Já mám Anastázii a Žofii, ale to jsou jména spíš málo dávaná než neobvyklá. Kamarádka má tři holčičky a jedna se jmenuje Venuše, to už mi neobvyklé přijde. Kvůli Anastázii byly po rodině řeči, teď velká spokojenost.

iveta34
Kecalka 167 příspěvků 01.12.17 22:56

@Kelsey Jé, Melisu jsme hodně zvažovali…Nakonec máme Beátu, podle mě normální, pro tchána divočina :-D Z okolí - Evelína, Mia, Jolana, Justýna, Bibiana, Bella, Ester, Klaudie…Opět, pro mě všechna v pohodě, tchánovci v mdlobách :-) Je to hold úhel pohledu…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.17 23:00

@phan86 Mikuláš už dnes není tak neobvyklé jméno.

Moje dcera je Drahomíra (další možností byla Antonína), což podle mě není neobvyklé jméno, ale velmi málo dávané.

ewelinka
Kecalka 217 příspěvků 01.12.17 23:03

My máme Elizabeth, ve škole jí všichni říkají Eliza…protože když byla v 1.třídě, tak měli děti napsat na tabulku před sebe své jméno a jí se tam “vlezlo” jenom ELIZA :D
Doma jí říkáme Líza, Elí, Elísku…

phan86
Povídálka 23 příspěvků 01.12.17 23:04

Dnes ne - dnes je stejně běžné jako Sofie. Ale pro starší generaci je to divočina - nebo minimálně pro tchánovce ano :-)

Uživatel je onlineFíková
Kelišová 5388 příspěvků 01.12.17 23:04

Matylda - okolí se tvářilo všelijak, ale zvykli si… 8)

Janli
Kelišová 5715 příspěvků 9 inzerátů 01.12.17 23:08

Mám Teodoru. Většina reakcí byla kladná. Chlapečka jsem chtěla Barnabáše, tak to mi všichni vymlouvali.

MarkyPapa
Ukecaná baba ;) 1295 příspěvků 01.12.17 23:17

Dcera je Lea ale žijeme v zahraničí a tady je hromada jmen neobvyklych, takže Lea mi připadá normální jméno :lol: já chtěla Mia, manžel Persephone… A naši byli na infarkt :mrgreen:

Wani
Závislačka 3300 příspěvků 01.12.17 23:25
@MarkyPapa píše:
Dcera je Lea ale žijeme v zahraničí a tady je hromada jmen neobvyklych, takže Lea mi připadá normální jméno :lol: já chtěla Mia, manžel Persephone… A naši byli na infarkt :mrgreen:

Má rád řeckou mytologii? :mrgreen:

Agrion
Závislačka 2782 příspěvků 01.12.17 23:32

Chtela jsem Gretu nebo Lotku (Lotte), ale bohuzel neprosly u chlapa… ted u tretiho byla schvalena pro holku Marlene a je z ni Albert. Babicky silely ze vsech jmen… jak holcicich tak klucicich :nevim: On se clovek nezavdeci… nejlip asi fakt nerikat predem, protoze kdyz uz je pak dite na svete, tak si i jmeno rychleji zamiluji…mamka za mnou prisla asi 2 tydny poporodu s tim, ze Bertik je vlastne fajn jmeno :lol:
Ja jsem co se jmem tyce dost tolerantni a jen tak me neco neprekvapi ( zijeme teda multi-kulti cizine )… ve skolce u dcery ve skupine jsou: Aurora, Merve, Kenza, Felicitas, Sonja, Lea, Elin, Zahrah takze vyvolat rozruch neobvyklym jmenem snad ani nejde :lol:

Příspěvek upraven 01.12.17 v 23:48

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >