Reklama

Jaká kojící podprsenka pro malá prsa?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 14:10
Jaká kojící podprsenka pro malá prsa?

Ahoj holky,
mám takový dotaz. Jelikož mám fakt malá prsa stěží A, tak bych potřebovala nějakou podprsenku, nejlíp nějakou sportovní, hlavně, aby byla pohodlná a vložky do poprsenky v ní nelétaly. Máte nějaké doporučení, kde takovou sehnat? Budu ráda za jakoukoliv radu, kde bych jí mohla ulovit, děkuju :* :kytka:

Reklama

Reakce:

Modry pes
Kecalka 262 příspěvků 23.01.17 14:17

Ahoj! Ja pouzivala tenkrat tyhle tipy a byla jsem spokojena.

masinka9
Závislačka 4733 příspěvků 23.01.17 14:19
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
mám takový dotaz. Jelikož mám fakt malá prsa stěží A, tak bych potřebovala nějakou podprsenku, nejlíp nějakou sportovní, hlavně, aby byla pohodlná a vložky do poprsenky v ní nelétaly. Máte nějaké doporučení, kde takovou sehnat? Budu ráda za jakoukoliv radu, kde bych jí mohla ulovit, děkuju :* :kytka:

na doma jsem chodila bez podprdy, na ven cokoliv bez kostice

Hoa Mai
Kelišová 5561 příspěvků 14 inzerátů 23.01.17 14:22

Mám taky hodně malá prsa a nejvíc jsem si oblíbila podprsenky Mama. Sice nejsou sportovní, zato jsou krásné, ani na nich není poznat, že jsou kojicí, skvěle se s nimi kojilo, dobře držely vložky, byly pohodlné a šly s nimi nosit i hlubší výstřihy (narozdíl od většiny kojicích podprd). Mám tyto dvě
https://www.johany.cz/…caffe-latte/
https://www.johany.cz/…a-chi-chi-2/
Z těch sportovnějšího vzhledu jsem měla tuto https://www.johany.cz/…mless-ivory/ , taky spokojenost, naopak mi nesedla žádná Carriwell, obě co jsem měla, jsem prodala, byly takové moc pružné a sjížděly mi z ramen.

armi
Nováček 4 příspěvky 9 inzerátů 23.01.17 14:31

Ahoj, ja som bola spokojna s podprsenkami z HM, napr. tato . Naostro som chodit nemohla (ani v spanku), neznasala som trenie oblecenia o bradavky.

Uživatel je onlinemarfra
Generální žvanilka 23200 příspěvků 28 inzerátů 23.01.17 14:34
@armi píše:
Ahoj, ja som bola spokojna s podprsenkami z HM, napr. tato . Naostro som chodit nemohla (ani v spanku), neznasala som trenie oblecenia o bradavky.

souhlasim. Taky jsem si nakoupila tyhle z HM a pro me nejlepsi. Nosila jsem je porad a vsude. Taky mi nedelalo na prsa dobre byt bez. Tyhle jsou pohodlne, i na spani. Ani nevis, ze je na sobe mas :palec:

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 23.01.17 15:12

Pridavam se k HM nositelkam. Nemam sice uplne mini prsa, ale nemam rada kosticove podrpdy (a nepotrebuju je). Mam ty krajkove v dvoubalenk ruzova a cerna a jsou bozi

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 23.01.17 15:36

Já jsem uplne plochá a pri kojení jsem mela ztěží jedničky :D…a tak jsem koupila taky z HM ty sportovní, nosily se dobře.

Lu1234
Kecalka 195 příspěvků 1 inzerát 23.01.17 20:58

Podobne jako doporucuje Modry Pes, navic s odpinacimi raminky a v ruznych barvach, prodavaji v NewYorkeru za 140 kc, mam jich nekolik a spokojenost.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama