Jaká kolečka - plastová nebo vypletená

417
28.2.07 21:00

Jaká kolečka - plastová nebo vypletená

Ahojky,
ještě jsem se chtěla zeptat na typ koleček.
Plastové imitace „elektronů“ vypadají na kočárku velice pěkně, ale zase vyplétaná kolečka mi připadají bezpečnější. Také mi v obchodě nabízeli kolečka s ložisky, ty dávají do obou typů koleček. Čekáme první miminko a tak nám z toho všeho jde hlava kolem, ale nechceme nechat nic náhodě. Bydlíme na vesnici a budeme kupovat „teréňáka“, cesty kolem našeho domova jsou poněkud vachrlaté 8O
Tak pomoooc, prosííím, díky Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1311
28.2.07 21:40

Ahoj,

máme plastová kolečka a mohu jen doporučit, kamarádka má vyplétaná a zrezla.

R.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1905
28.2.07 21:55

Mame vypletena, reznou, ale protoze pouzivame kocar i na cross country, prochazky po lese a po polich, do plastovych bych nesla. Takze asi zalezi, kde kocar budes pouzivat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
1.3.07 08:14

kvuli tomu, ze budete jezdit terenem, tak doporucuju vypletena. Z plastovych bych mela do takoveho terenu strach. My mame tez vypletana a ani nejsou moc reziva, hlavne to neni videt (teda aspon na nasem kocare).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464
1.3.07 09:00

Ahoj, do terénu určitě nafukovací, reznutí bych sde nebála, pokud vybereš kvalitní kočár. Ziza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
1.3.07 09:45

Máme teréňáka s plastovýma a nedoporučuji. Jedna jsme zjistili, že nám kočár zatáčí doprava a ne málo (po ujetí cca 10m odchylka skoro 1m :! ) no a ty kolečka plastový, když se zadíváme, tak nejsou úplně souměrná do kulata…no nic moc, ale reklamujte si kočár a buďte třeba 30dní bez něho… :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
417
1.3.07 14:25

Ahoj holky,
jsem velice ráda, že jste mi poradily. Asi to budou opravdu vypletená kolečka. Odvozily jsme se v nich i my a jak nám bylo :D
Díky Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama