Jaká kosmetika na mastnou pleť?

16559
11.8.11 13:36

Jaká kosmetika na mastnou plet?

Jdu k Vám pro radu :-D Mám mastnou plet,asi i díky tomu,že musím užívat hormonální substituci a mám v těle rozházený hormony.Dřív se mi před menstruací udělali třeba 2 pupínky,ale ted už hooodně dlouho ne,zaplat pánbu :lol: Používala jsem mycí gel nebo peeling,pletovou vodu a krém na mladou problematickou plet,ale ta je podle mě pro pubertáky a dospívající? :think: Já mám plet mastnou s rozšířenými pory,poradíte,co na ní?Jakou značku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7576
11.8.11 13:44

Biderma řada Sébium je na mastnou pleť. Najdi si na webu jejich partnerské lékárny a tam ti poradí. Používám celou řadu a dost pecka je stahovač pórů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16559
11.8.11 13:48

Díky.Já z lékárny zkoušela vichy na mastnou problematickou plet a to jsem si dala.Po celym obličeji červený pupeny,svědilo to,kůže jakoby stažená…no hrůza :cert: Měla jsem od mycího gelu přes krém,stálo mě to přes tisícovku a musela jsem to vyhodit :evil: :evil: Asi nějaká alergická reakce :think: A to sébium máš vyzkoušený?Bojím se,abych na to špatně nereagovala.Nemají nějaký vzorečky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9992
11.8.11 13:50

Mě pomáhá gel a čistící voda od garnier :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14008
11.8.11 13:51

holky se pridam, hledam krem, prece jen, vrasky se objevuji, 30 let holt tu kuzi pouzivam. ale kremy fakt nemusim a ted uz bych proste asi neco pouzivat mela ( jo a mam tecky na nose, mastnou plet, pred ms sem tam akne :( a zacinaji se mi delat vrasky u ocu bleeeeeeee

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
857
11.8.11 13:54

Souhlas s Marinkou, Garnier vede! :palec: Mně hodně pomohly takový ty navlhčený tamponky s aloe vera nebo s okurkou nebo co to bylo. :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16559
11.8.11 13:55

Já používala garnier pur,celou tu jejich řadu,ale jelikož už mi bude 34,tak nevim jestli to neni spíš pro ty mladý :nevim: Jinak jak píše jizvíková,na vrásky bych taky něco potřebovala,jen nevim jestli denní krém nebo noční a jakej.Kdybych měla celou kosmetickou řadu např.od toho sébia z lékárny,tak je tam na noc i krém,tudíž bych se krémem na vrásky musela mazat ráno.Holky,máme to ale trápení,co :mrgreen: Myslím,že chlapy takový problémy nemaj,můj teda určitě ne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9992
11.8.11 13:59

Já to neřešim jestli to je pro mladý nebo neni, spíš jestli to pomůže, když jsem byla na kožnim tak mi dala to samý jako když mi bylo 15 tak nevim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
857
11.8.11 14:03
mahdalka píše:
Já používala garnier pur,celou tu jejich řadu,ale jelikož už mi bude 34,tak nevim jestli to neni spíš pro ty mladý :nevim: Jinak jak píše jizvíková,na vrásky bych taky něco potřebovala,jen nevim jestli denní krém nebo noční a jakej.Kdybych měla celou kosmetickou řadu např.od toho sébia z lékárny,tak je tam na noc i krém,tudíž bych se krémem na vrásky musela mazat ráno.Holky,máme to ale trápení,co :mrgreen: Myslím,že chlapy takový problémy nemaj,můj teda určitě ne :mrgreen:
:-D :-D :-D
To máš teda pravdu!Alespoň většina chlapů je nemá.Ale zase maji jiný-jak hrála Sparta, že došlo pivo atd. :-D :-D
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35545
11.8.11 14:05
mahdalka píše:
Já používala garnier pur,celou tu jejich řadu,ale jelikož už mi bude 34,tak nevim jestli to neni spíš pro ty mladý :nevim: Jinak jak píše jizvíková,na vrásky bych taky něco potřebovala,jen nevim jestli denní krém nebo noční a jakej.Kdybych měla celou kosmetickou řadu např.od toho sébia z lékárny,tak je tam na noc i krém,tudíž bych se krémem na vrásky musela mazat ráno.Holky,máme to ale trápení,co :mrgreen: Myslím,že chlapy takový problémy nemaj,můj teda určitě ne :mrgreen:

No to jsi na tom jako já, střídám Garnier a Niveu - young :oops: :lol: jsem o rok starší. Já vůbec nevím, co na to matlat, teď zvažuji Dermacol, ale jinak zoufalost, jak se něčím namatlám, blýskám se jako „pěťák“ :zed: a druhý den jeboši :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
480
11.8.11 14:09

Ahoj,
tak já mám již několik let mastnou pleť. Od té doby co jsem byla na operaci v celkové anestezii, tak se mi pleť změnila, původně jsem měla smíšenou s T-zonou, na mastnou. Kosmetička mi poradila používat Osvěžující čistící pleťový gel od NIVEA VISAGE http://www.nivea.cz/…-pletovy-gel
pak Posilující čistící pleťovou vodu od NIVEA VISAGE (odkaz na tu vodu co mám doma jsem nenašla, ještě pohledám a dodatečně vložím) a Denní lehký krém s Q10 od NIVEA VISAGE http://www.nivea.cz/…kam-Q10-plus

Je mi 35 :-) A kosmetika mi sedí. Ale doporučovala bych se obrátit pro radu ke kosmetičce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16559
11.8.11 14:17

Na tu niveu visage jsem koukala včera v obchodě,maj tam celou řadu a zlevněnou,asiza 90 kč :-D Na tý pletový vodě je napsáno že je na normální a smíšenou plet,já mám mastnou,nevadíto? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16559
11.8.11 14:19

Edeviro a čím se mažeš na noc?Taky nějakým krémem od nivea visage?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11408
11.8.11 15:09

ja pouzivala tu biodermu sebium s makeupem a bylo to paradni, obyc krem jsem pak zkusila Eucerin dermo puryfier a nejlepsi ;-)
vichy moc lidem nesedi..

vlasy sem myla obden a pak sem si koupila u kadernice sampon Dusy care honey a staci si myt 2× v tydnu, je fakt paradni a vubec se mi vlasy nemasti! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
11.8.11 16:31

Chtěla jsem sem před nedávnem hodit stejný dotaz, ale jak vidím, tak opravdu každému sedí něco jiného a těžko radit.
Mně třeba Eucerin - řada na mastnou pleť - vůbec nesedí, spíš mi pleť zhoršil. A bioderma taky na houby. Nejlepší pro mě byla myslím kosmetika la roche posay - effaclar.
Tak si vyber :nevim: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat