Reklama

Jaká má práva otec po svěření do péče matky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lykozrout
Nováček 7 příspěvků 11.01.17 18:01
Jaká má práva otec po svěření do péče matky?

Po mem rozchodu s ex se kterou mám dvě děti jsem byl velmi naivní a věřil jejím slovum, že chce vše bez soudů a po dobrým. Navíc jsem nevěděl jak to chodí. Jelikoz neměla kam jít ještě jsem uvolnil svůj další byt který jsem pronajímal a nechal ji tam bydlet za náklady bytu a bez kauce. Myslíte že se mi dockalo vděčnosti? Ba naopak. Děti jsem si bral každý víkend a platil 6000,–. Takto to fungovalo půl roku. Vše se zmenilo když chtěla žádat sociálku o dávky nouze a příspěvky na bydlení. Náhle požádala o svěření do péče. Teď už vím že ji sociálka poradila tu nejdůležitější věc. U soudu s ní byla také paní že sociálka a byla jako její advokát, slo o jediné, o svěření do péče matky a nastolení co nejvyšších alimentů. Alimenty na dvě děti 7000,–. Vysoké kuli tomu že v tu chvíli byla zadatelka soc. davek bez zaměstnání. Po měsíci od soudu byly ex přiděleny přídavky na děti z Německa kde pracuji. Tyto jsem celé zařídil a díky tomu ji chodí na účet měsíčně dalších 10 000,– od nemeckyho státu. Takze alimenty 7000,– polus přídavky 10000,–. Žádná vděčnost ale podraz. Když měli vyplatit ty přídavky zpětně za dobu 2 roky co pracuji v Německu, a žili jsme po tu dobu spolu v domácnosti. Byly jsme domluveni že pujdeme napůl když jsme žili spolu. Nemeli jsme to písemně a jelikož měli přijít ke mě na účet tak nebylo potřeba. Ejhle požádala německy úřad o změnu účtu a když jí přišlo jednorazove přes sto tisic řekla že mi půlku nedá a basta. Celou dobu ji slo jen o peníze. Teď mi do očí tvrdí že jsme se nikdy nedomluvili. Když jsem ji požádal aby když už má na normální nájem mi platila běžný nájem nebo opustila můj byt kde žije za náklady tak to dala pravničce kterou plati buď z alimentů nebo přídavku. Když ke mě mají děti jet tak jsou podle ni nemocné a když už je mě jedou slycham že je to jen z její dobré vůle že ke mě jedou. Proto jsem pozadal o stanovení styku u soudu a to každých 14 dní, kde žádám o letních prázdninách každý měsíc 14dnu u mě a o vánocích jsem si dovolil požádat o to aby jeden štědrý den u ex a další u mě na střídačku. Světe div se vola mi sociálka ex nesouhlasí s prázdninami a Vánoci. Nevím co je v tom z mé strany nespravedlive. Když mám cestua chci se stavit dat detem pusu tak buď spí, nebo se koupi atd. A dnes když už jsem deset dní vozil v autě dinosaury a kuli vymluvam nemoh je předat tak jsem tam prostě jel. Zřejmě nová taktika aby že ne udělala toho spatneho… pise to v esemeskach aby to měla kde ukazovat. rozjela na mě v sms že se mě bojí a má z e me stach proto neotevře tak jsem řekl že to položím za dveře. Když jsem to pokládal před dveře tak otevřela a natáčela mě a říkala že to ukáže že jsem neoprávněně navštívil. Tak jsem dal dětem pusu a dinosaury a jogurty a šel. V každé SMS mě z něčeho nesmyslneho obviňuje a je jasné že je chce někde ukazovat jako dukaz. Když už se s detmi málo vídám pozadal jsem ji o videohovor, přes Skype nebo WhatsApp. Odpověď že Skype ji v počítači nejde že je pomalý a WhatsApp skoro nepoužívá. Když jsem jí řekl že lze že tam je každou minutu online, byl jsem zablokován. A nová výmluva byla že má praskly displej a není možný videohovor. Proste samé intriky. A já jsem jen stroj na placení s minimální šanci vidět děti. nevím co dělat jak postupovat

Příspěvek upraven 18.01.17 v 14:02

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 11.01.17 18:13

@Lykozrout je to smutné, moji rodiče si dělali podobně věci…nicméně pro tebe je nejdůležitější pokud něco chce někde ukazovat, nesníš napsat ani půl slova špatného. Naopak bych ji často psala, co děti? Jak se mají? Kdy je můžeš vidět? Proste zajímat se. A další věc nevím kolik vydělávas, ale mám okolo sebe většinou pouze movité muže a z toho se 3 rozvadeli a všichni 3 zaplatili velice drahé právníky a být ženské byly normální, slušně mámy, děti takřka nevidaji, protože si to ti chlapi proste těžce zaplatili u těch právníků :think:

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 11.01.17 18:14

T9 mi tam dělá divy v tom textu :cert: pardon!

Lama Lama
Hvězda diskuse 47726 příspěvků 11.01.17 19:25

Tak do soudu mas tejne pravo na dite jako matka, pak podle rozsudku.
proc se nebrani, nedas protinavrh s vetsim stykem?
uprimne, me todle-ten druhej ke haj.zl a ja uplnej poklad, delam prvni posledni, druhej jen naschvaly… to vzdycky smrdi…
bud zkreslene vnimani reality… nebo zvlastni, ze sis s takovym clovekem poridil 2 deti a do te doby se ta zla povaha nijak neprojevila. az pak najednou…

Lykozrout
Nováček 7 příspěvků 11.01.17 20:23
@Lama Lama píše:
Tak do soudu mas tejne pravo na dite jako matka, pak podle rozsudku.
proc se nebrani, nedas protinavrh s vetsim stykem?
uprimne, me todle-ten druhej ke haj.zl a ja uplnej poklad, delam prvni posledni, druhej jen naschvaly… to vzdycky smrdi…
bud zkreslene vnimani reality… nebo zvlastni, ze sis s takovym clovekem poridil 2 deti a do te doby se ta zla povaha nijak neprojevila. az pak najednou…

To že si s tím člověkem neměli pořizovat děti píšeš i maminkam které tu hledají pomoc s tatínky kteří se nestarají a neplatí?

Lama Lama
Hvězda diskuse 47726 příspěvků 11.01.17 20:32
@Lykozrout píše:
To že si s tím člověkem neměli pořizovat děti píšeš i maminkam které tu hledají pomoc s tatínky kteří se nestarají a neplatí?

ano.me to fak prijde divny, kdyz nekdo, na nekoho, s kym si poridi dve deti, kyda jen hnuj a sam si neprizna svuj podil zodpovednosti. a je fuk jestli chlap nebo zenska.
tak bud sis vybral pro sve deti matku pipinu(pokud jsi ji nevyhral v loterii nebo snatek nedomluvili rodice vnenou za tri velbloudy) a nebo to zas tak hrozny nebude. a plati to pro obe pohlavi.

tynaterezka
Závislačka 2864 příspěvků 11.01.17 20:34

@Lykozrout nemuzes jit ke stejne jako ma ona musis mit sveho socialniho pracovnika. toto je zadani k soudu ne na socialku s pravnikem. kde bych napadla jako prvni, ze nemas styk s detmi a druhy ze zaujatosti soc. pracovnice. a ze vyuziva soc. davky na ktere nema narok ani jako na pris.na bydleni..stridava pece ti projde vzdy co pise ci rekne nahravej ci kopiruj u soudu pouzij. ona ma nejakou smlouvu na ten byt?

Lama Lama
Hvězda diskuse 47726 příspěvků 11.01.17 20:36
@tynaterezka píše:
@Lykozrout nemuzes jit ke stejne jako ma ona musis mit sveho socialniho pracovnika. toto je zadani k soudu ne na socialku s pravnikem. kde bych napadla jako prvni, ze nemas styk s detmi a druhy ze zaujatosti soc. pracovnice. a ze vyuziva soc. davky na ktere nema narok ani jako na pris.na bydleni..stridava pece ti projde vzdy co pise ci rekne nahravej ci kopiruj u soudu pouzij. ona ma nejakou smlouvu na ten byt?

hele, ka ti nevim… stridava pece ti projde vzdy… na to bych nevsazela. spis naopak.

tynaterezka
Závislačka 2864 příspěvků 11.01.17 20:41

@Lama Lama mluvim, ze zkusenosti. dokud jsou deti do veku predskolkoveho a nejsou kojeny vzdy stridavka projde..ver tomu to by musel byt otec sociopat a bez zazemni aby mu nebylo vyhoveno.

tynaterezka
Závislačka 2864 příspěvků 11.01.17 20:45

@Lykozrout ty alimenty se mi zdaji moc velke na jejich vek.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47726 příspěvků 11.01.17 20:48
@tynaterezka píše:
@Lama Lama mluvim, ze zkusenosti. dokud jsou deti do veku predskolkoveho a nejsou kojeny vzdy stridavka projde..ver tomu to by musel byt otec sociopat a bez zazemni aby mu nebylo vyhoveno.

to neni pravda

tynaterezka
Závislačka 2864 příspěvků 11.01.17 21:06

@Lama Lama nejsi zaujata proti otcum?

tynaterezka
Závislačka 2864 příspěvků 11.01.17 21:07

@Lama Lama jen mi rekni jeden duvod proc by tomu tak nemohlo byt?

Lama Lama
Hvězda diskuse 47726 příspěvků 11.01.17 21:26
@tynaterezka píše:
@Lama Lama nejsi zaujata proti otcum?

ne. naopak. ja jsem velkej propagator stridavky. sa mam deti s jejich otcem ve spolecne peci.
ale oroste faktixky to tak jak pises nefunguje. stridavka proti vuli matky se prosazuje jen velmi tezko. rozhodne to neni automaticky.

tynaterezka
Závislačka 2864 příspěvků 11.01.17 22:12

@Lama Lama proti matce? Ja jsem byla vzdy proti a stridavka byla tak, ze nevim kde beres jistotu, ze soud nepujde proti matce se vsemi dukazy co on ma v ruce ma velkou sanci…to alespon uhrat na stridavce ci rozsireny styk.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama