Jaká máte prsa po ukončení kojení?

Anonymní
16.9.19 17:26

Jaká máte prsa po ukončení kojení?

Maminky, zajímalo by mě, jaká máte prsa po tom, co jste kojily. Pro nekoho vtipný dotaz, ale opravdu mě to zajímá :) Kojím už přes rok a půl, zatím neplánuji končit. Rozhodila mě má kadeřnice, když mi řekla, že také ráda kojila, ale že prsa teď děs. A je pravda, že mám mezi sebou spíš holky, které třeba měly pěkná prsa a teď nemají buď nic, anebo vytahané. Já je měla vždycky pěkná, tak abych věděla, na co se připravit :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
16.9.19 17:33
@Anonymní píše:
Maminky, zajímalo by mě, jaká máte prsa po tom, co jste kojily. Pro nekoho vtipný dotaz, ale opravdu mě to zajímá :) Kojím už přes rok a půl, zatím neplánuji končit. Rozhodila mě má kadeřnice, když mi řekla, že také ráda kojila, ale že prsa teď děs. A je pravda, že mám mezi sebou spíš holky, které třeba měly pěkná prsa a teď nemají buď nic, anebo vytahané. Já je měla vždycky pěkná, tak abych věděla, na co se připravit :D

A jak často kojis? Ja třeba mladsiho kojila do 13m, ale jen pred spanim nebo v noci.. A ty prsa pak uz zůstaly stejný.. Druhy dite stale kojim, jsou mu dva, takže taky jen pred spanim, prsa uz se ani nenalejou, tak nepředpokládám, ze by se po úplným ukončení nějak změnily.
Ale nic extra uz to taky neni, pred detma to bylo lepsi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.9.19 17:38

Kojila jsem 4 roky a mam je stale pekne.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.9.19 17:39
@Anonymní píše:
A jak často kojis? Ja třeba mladsiho kojila do 13m, ale jen pred spanim nebo v noci.. A ty prsa pak uz zůstaly stejný.. Druhy dite stale kojim, jsou mu dva, takže taky jen pred spanim, prsa uz se ani nenalejou, tak nepředpokládám, ze by se po úplným ukončení nějak změnily.
Ale nic extra uz to taky neni, pred detma to bylo lepsi :mrgreen:

Kojím v průběhu celého dne, ale hlavně večer a ráno a po poledním spánku. Normálně už baští i pije, ale na prso je prostě pořád ujetá :) Záleží i co mám na sobě, když mi prsa koukají, tak se na ně pořád vrhá :) Ale také už jsem přemýšlela, že bych to omezila jen na večer a ráno, přeci jen je docela velká a každou chvíli i před lidmi mi leze do výstřihu..

• Nahlásit
  • Citovat
1076
16.9.19 17:45

Kojila jsem dvě, jednu rok a půl, druhou skoro dva roky. Mívala jsem C-D, ne úplně tvrdé, ale celkem pěkné. Teď mám E-F, ale nosím menší obvod a jiný tvar, takže velikost plus mínus stejná, ale úplně vypuštěné. Takže třeba push-upku si nevezmu, protože to prostě nevypadá dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7893
16.9.19 17:45

Prsa mám po dvou dětech mnohem uctivější (tak nějak se víc kloní k zemi). Ale manžel tvrdí, že pořád dobrý, tak nemám důvod mu nevěřit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4705
16.9.19 17:46
@Anonymní píše:
Maminky, zajímalo by mě, jaká máte prsa po tom, co jste kojily. Pro nekoho vtipný dotaz, ale opravdu mě to zajímá :) Kojím už přes rok a půl, zatím neplánuji končit. Rozhodila mě má kadeřnice, když mi řekla, že také ráda kojila, ale že prsa teď děs. A je pravda, že mám mezi sebou spíš holky, které třeba měly pěkná prsa a teď nemají buď nic, anebo vytahané. Já je měla vždycky pěkná, tak abych věděla, na co se připravit :D

2deti kojene pomerne dlouho, prsa zustala da se rici stejna jen větší. Takze v tomto jsem mela stesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3745
16.9.19 17:49

Kojila jsem první 6tydnu. Druhý rok. Prsa nejsou pevná na dotyk ale pořád hezká a objemnější. Jsem spokojená za hezký 3jky z dvojek. Nemám žádné „uši“
Z 85 B jsem na 90 C a troufnu si jít i bez podprsenky :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1985
16.9.19 17:56

Pořád pěkná :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.9.19 17:58

První kojené rok a půl, prsa pak zas jak dvacítka. Druhému je půl roku a já už prakticky od těhotenství vidím, že tentokrát to bude stát za prd. Jestli je to věkem a to mladší tělo kojení ustojí líp, netuším. Ale jak píšu, podruhé dostala zabrat už samotným těhotenstvím. Ale tak nějak mi to všecko stojí za to.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.9.19 18:10

Dvě děti, každé kojené asi rok a půl. Prsa jsem měla vždy malá a byla jsem z té velikosti v mládí nešťastná, teď po dětech a po padesátce jsem naopak šťastná, neboť jsou větší (mám asi o pet kilo více než zamlada) stále pevná a hezká. Spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
35143
16.9.19 18:16

:oops: Každé trochu jiné velikosti a hodně vystouplých žilek. Ale po nějaké době to zmizelo :pankac: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.9.19 18:22

Nemela jsem hezka prsa pred kojenim, takze je nemam hezka ani po. :) 3roky kojeni + pribyvajici roky prsa povytahly, ale nijak radikalne.
Cely zivot jsem mela mindrak a stale mam, ale co nadelam. Asi furt lepsi nez plastika a jizvy. :nevim:
Pokud jsi mela slusna prsa pred, nebude to ani po nijaka tragedie. Nebala bych se toho.

• Nahlásit
  • Citovat
12653
16.9.19 18:23

Tam to bude i genetikou. Já kojila 4 měsíce, potom prsa trochu menší a takový prázdnejsi, ne tak pevné jako před dítětem, ale žádná katastrofa. Mamka měla to same, dřív pevná prsa, po nás ji zbyly takové vytáhne pytlíky :mrgreen: úplně se děsím co bude až přestanu kojit mladšího :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
673
16.9.19 18:24
@Anonymní píše:

Zdravím, já kojila syna do dvou let a prsa mám stejné jako dřív. A to jsem měla malá prsa, v těhu i při kojení velká a teď zas jak dřív. Chodím bez podprdy v létě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama