Jaká OSSZ je "příslušná" pro vyřízení PPM?

Anonymní
5.2.21 10:25

Jaká OSSZ je "příslušná" pro vyřízení PPM?

Třeba můj dotaz trápí i někoho dalšího…
Mám pochybnosti, zda při mém nástupu na mateřskou zaměstnavatel odevzdal na ČSSZ podklady k výplatě mé PPM. Na webu jsem našla, že dávku PPM vyřizuje příslušná OSSZ. Ale která to je??
Můj zaměstnavatel má sídlo na Praze 4, já mám bydliště na Praze 22 (podle jinéhočlenění Praha 10). A v Praze jsou podle jejich webu tyto okresní pracoviště: PSSZ a územní pracoviště Praha 1, Praha 3 a Praha 9.

Jsem z toho trochu jelen, poradí mi prosím někdo, kam mám zavolat, abych zjistila, že v pořádku dostali moje podklady a že já dostanu mateřskou??

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2596
5.2.21 10:32

Ja volala do toho jejich call centra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 11:00

Nj ale tam se nedá vůbec dovolat, už to pár dní zkouším 8)

• Citovat
  • Nahlásit
13082
5.2.21 11:31

Ja myslím (bez zaruky teda), ze je to jedno, oni si to mezi sebou kdyžtak předaj. Ja si to sla podat osobně do Troji, kam patrim podle bydliště, tam mi tvrdili, ze když jsem OSVČ, vyřizuje to jedině Vysočanská. Tam zas, ze urcite Troja, ale abych tam nemusela znovu, podala jsem to u nich a oni to do Troji preposlali..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
5.2.21 11:57

Vždy podle sídla zaměstnavatele

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75021
5.2.21 11:58

Pokud má tvůj zaměstnavatel nad 25 zaměstnanců, tak ti z celé Prahy spadají pod Trojskou, ale upřímně, dovolat se tam bývá ještě větší oříšek než na tu infolinku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
157
6.2.21 12:43

Při volání to chce vytrvat, opravdu musí člověk viset na lince kolem hodiny :zed: a predtim ho to několikrát odpojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat