Jaká pleťová kosmetika se vám osvědčila?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sromulenka
Kecalka 457 příspěvků 16.11.14 11:24
Jaká pleťová kosmetika se vám osvědčila?

Zdravím maminky, chtěla jsem se zeptat, zda jste našli pro sebe tu pravou pleťovou kosmetiku. Po které se cítíte fajn, vypadáte skvěle, zkrátka jako znovuzrozená? Já ještě hledám. Používám Mary Kay spolu s krémy z Avonu, ale cítím, že to není ono - co se týče začínajících vrásek ve 30. :) Budu ráda za vaše typy. Marta :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Katchi
Echt Kelišová 8924 příspěvků 16.11.14 11:26

Me vyhovuje Nivea Pure & Natural a hodne mi vyhovovala znacka NouriFusion od Herbalifu, predevsim teda pletova maska, ale i ostatni veci byly fajn.

Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.14 11:29

Bioderma-predevsim pripravky na cisteni pleti, Estee Lauder a Lancome z pecujicich.

sromulenka
Kecalka 457 příspěvků 16.11.14 11:31

Můžu se ještě zeptat? Nevadí, že používám více druhů kosmetiky na pleť? Či by měla být jen jedna stejná řada? Vícero evidentně pomáhá, ne? :think: :)

LenkaN26
Závislačka 4146 příspěvků 16.11.14 11:31

Já taky používám Niveu a jsem spokojená, ale u mě byly problémy s pletí asi psychické. Co mám nového muže mám pleť o hodně lepší a bez problémů.

smudlik.esta
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 16.11.14 11:34

Taky Nivea

Uživatel je onlineLitta
Extra třída :D 13525 příspěvků 16.11.14 11:35
@sromulenka píše:
Můžu se ještě zeptat? Nevadí, že používám více druhů kosmetiky na pleť? Či by měla být jen jedna stejná řada? Vícero evidentně pomáhá, ne? :think: :)

Pokud se jednotlivé produkty jedné řady doplňují, tak je riziko, že používáním různých značek ti bude něco potřebného chybět, nebo naopak přebývat. Nebo jak to vysvětlit. :mrgreen: Ale také nepoužívám všechno stejné. Pomalu přecházím s krémy na La Roche-Posay, ale po testování různých odličovadel se asi vrátím k micelárce od Biodermy. :think: :nevim:

Katchi
Echt Kelišová 8924 příspěvků 16.11.14 11:36

Ja vzdy pouzivam jen jeden druh - takze cistici pletove mleko, tonikum, denni a nocni krem, pripadne peeling atd…nikdy to nekombinuji ;)
Jinak na cisteni pleti se mit velmi osvedcila novinka od znacky Braun .
Mam smisenou plet, delaji se mi cerne tecky, po porodu jsem mela rozhozene hormony a plet fakt hruza. A s timhle kartackem je plet najednou cistsi, napnutejsi, svezejsi.

Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.14 11:39
@sromulenka píše:
Můžu se ještě zeptat? Nevadí, že používám více druhů kosmetiky na pleť? Či by měla být jen jedna stejná řada? Vícero evidentně pomáhá, ne? :think: :)

Myslim si, ze ta jedna rada je dulezita spise u problemu typu exem atd, proste jakykoliv problem kuze, ktery vyzaduje lekarskou peci.
Ja mam z kazde rady sve oblibene a prostredky, cistici gel a micelarku od Biodermy, serum od E. Lauder a denni krem od Lancome. A obcas prostridam a pouzivam jen oleje od Saloos nebo Hauschky.
To uz je opravdu o tom najit, co zrovna tve pleti sedi.

huggieska
Ukecaná baba ;) 1247 příspěvků 16.11.14 11:39

Za mě přírodní :-) Karel Hádek, Nobilis Tilia, Purity Vision, Kivvi, Dr. Hauschka ;-)

lasička1
Echt Kelišová 8199 příspěvků 16.11.14 11:41

@Litta Také uvažuji nad biodermou. A micerálka je oporavdu super? Nepoužíváš odličovací mléko a tonikum, stačí jen micerální voda? A máš tu hydratační, nebo na citlivou pleť?
Zkoušela jsem vzoreček jejich bb krému a ten mě nadchnul.
Kde se dají sehnat vzorečky biodermy? Klidně bych je i zaplatila. V lékárně mě dali vzorky bb krém a krém na suchou pleť-a ten mě nevyhovuje. I jsem chtěla zkusit přípravky na vrásky-ale jsou to drahé přípravky a zkoušet naslepo se mě nechce.

rodinka4
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 16.11.14 11:41

Eucerin

Blekota
Závislačka 2874 příspěvků 16.11.14 11:43

Nivea - jednoznačně.

Uživatel je onlineLitta
Extra třída :D 13525 příspěvků 16.11.14 11:44

@lasička1 Micelárka je hlavně nejrychlejší způsob. :mrgreen: A jelikož si tu růžovou Biodermu (Sensibio) chválí i modelky, vizážistky,…, tak snad tím nedělám víc škody než užitku. :nevim:
@huggieska Mám druhý koktejl od Kivvi, ale připadá mi, že už vůbec nefunguje. A neodličuje prostě tak dobře jak jiné produkty. Strašně se mi to zalíbilo, ale vyloženě spokojená bohužel nejsem. :(

Uživatel je onlineLitta
Extra třída :D 13525 příspěvků 16.11.14 11:44

@lasička1 A vzorečky by mohly mít partnerské lékárny. Nebo jim přímo napsat, třeba jsou nápomocní i takhle.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >