Jaká porodnice? Brno Bohunice nebo NMB?

21
29.4.20 10:13

Jaká porodnice? Brno Bohunice nebo NMB?

Zdravím všechny :)
jelikož jsem ve 33tt a pomalu se nám to blíží, tak se snažím rozhodnout jaké porodnici dát přednost. Proto mě zajímají vaše zkušenosti (Brňačky).. Nemocnice Bohunice nebo Nemocnice milosrdných bratří? Jaké máte vy zkušenosti? Nějaké aktuálnější, ne 10 let staré prosím :) Z mého okolí spíše slýchám lepší recenze na NMB. Děkuji za odpovědi!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
244
29.4.20 10:20

Rodila jsem v prosinci u Milosrdných (tak snad se to bere jako aktuální :D ) a za mě musím doporučit! Byla jsem 3 dny před porodem na vyvolání a 3 dny po porodu, před na gynekologickem oddělení a potom na 6ti nedělí. Krom toho že mají jedny z nejmodernějších porodnich boxu a celkového vybavení tak i úžasný lidsky přístup, měla jsem celkem náročnější porod a PA byla úžasná, velmi mi pomohla a dokonce cca 2h ráno mi sháněla po nemocnici brčko na pití :-D na 6ti nedělí sestry ochotné, poradi, nic nevnucuji a rádi pomůžou. Ukázali mi opravdu vše a vždycky jsem mohla cokoliv dodat, nebo se zeptat :-)) nemají problém vám dat klidne 10kosil za den oproti jiným nemocnicím. To same když vám něco chybí - vložky, podlozky pod mimco proste cokoli :))) hlavně neodsuzuji což se mi líbilo nejvíc :))) pokud chcete nějaký spesl dotaz klidne se ptejte :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6485
29.4.20 10:25

Rodila jsem u Miloušů a velká spokojenost! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
29.4.20 10:26

@Cloui Děkuju za odpověď! Díky tobě se moje podvědomí přiklání zas trošku více k NMB :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4421
29.4.20 10:27

Já jsem nemocnici MB vyloučila z důvodu, že kdyby se (nedejbože) cokoliv stalo s miminkem a potřebovalo by neonatologickou péči, tak v NMB ji nedostane, specializované pracoviště je ve FN (pod FN patří i obilňák). Pro mě to bylo rozhodující kritérium, pro někoho být nemusí.
Taky vím, že kamarádka měla konec pánevní a v NMB jí vyšli vstříc a udělali plánovaného císaře - na rozdíl od FN s tím u miloušů neměli problém.
Poradila bych zajít na prohlídku a podle toho si vybrat, pocitově, ale to asi v dnešní době nebude možné.
Taky se může stát, že tě prostě vezmou tam, kde bude volno. Když jsem byla na příjmu, tak sestra 2× do telefonu říkala, že k nim nic, že jsou plní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17302
29.4.20 10:27

Milosrdný ano omylem, to už je lepší porodit doma. mezi obilnakem a bohunicemi je rozdíl v dětské jipce, která je na obilnáku, bohunice jsou zase novější, ale i porodní box na obilnáku byl nový, pěkný, jen menší. vyškov katastrofa taky. tam ani omylem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8530
29.4.20 10:46

Nerodila jsem ale stacilo mi to co predvedli u Milousu na gynde.. nesla bych tam rodit..Bohunice na gynekologickem v pohode, maminky si pochvalovaly, take Obilnak ale pry je tam starsi vybaveni coz by mi osobne nevadilo, uz jen kvuli dobre JIPce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
29.4.20 13:12

Rodila jsem v Bohunicích a prijde tam na svet i druhe. Ja byla spokojena. Pravda je, ze nejvic zalezi na personalu, ktery ma zrovna sluzbu. Milouše jsem z vyberu porodnic vyradila jako prvni, a to proto ze nemaji deckou jipku, tudiz v pripade potizi by mimco museli prevezt…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10842
29.4.20 13:18

Já jsem si poprvé vybrala Bohunice a když jsem začala rodit tak nebylo místo, takže jsem skončila na Obilnaku. Podruhé jsem rodila taky tam. Jsou tam moc hodný sestřičky na poporodnim. Ségra rodila v Bohunicich a byly tam příjemný jak prd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3973
29.4.20 21:01

… všechny tři děti (nejmladší syn loni v květnu) jsem rodila ve FNB a rozhodně jsem byla spokojená - jak s personálem na porodním sále, tak potom na odd. šestinedělí i neonatologie - Milosrdné jsem vyloučila, kdyby se při porodu náhodou něco pokazilo, mě i dítě by stejně převáželi tam, nemají takové technicke zázemí - ve FNB jsou špička… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat