Jaká porodnice Chomutov či okolní?

1276
11.6.15 22:11

Jaká porodnice Chomutov či okolní?

Ahojky maminky a tatínkové, mám dilema. Budu se stěhovat do Chomutova, kde budu aji rodit, ale netuším jaký porodnice tam jsou super a jakým se mám vyhnout - můžete mi prosím poradit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16982
11.6.15 22:27

Most - je tam dětská JIP ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8809
11.6.15 22:39

@veroa v CV je jen jedna. Další je v Kadani, Žatci, Mostě - všude to máš stejně daleko.

Projdi si tady na emimi hodnocení porodnic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.15 23:10

@veroa Ja si opet dojedu do Kadane. S Chomutovem se neda srovnavat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5002
11.6.15 23:13

Chomutovskou porodnici si v poslední době, co jsem tak slyšela, maminky chválí. Já před 4 roky rodila v Kadani a byla jsem opravdu spokojená. Pokud se podaří, budu chtít zase tam. Švagrová už si tam o 4 měsíce později u svého porodu nějakou tu menší mouchu ale našla. Je to o lidech a o štěstí na ně. Mostecká nemocnice tady v Chomutově celkově neměla příliš dobré jméno, přesto, mohlo se to změnit nabráním nových doktorů. ;) No, a je tam to novorozenecké JIP, jak už se tu uvedlo. Držím palečky, ať dobře vyberete. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5002
11.6.15 23:16

No, a jsi dost odvážná, že se budeš stěhovat právě sem do tohoto regionu. :mrgreen:
Já naopak zjišťuji, že čím dál tím více lidí se stěhuje, nebo má v plánu stěhovat odsud úplně pryč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8809
11.6.15 23:28

Na CV, Kadaň jsem chválu slyšela a občas i negativní názor, ale to je všude. Nicméně na MO převažují ty negativní více. Já rodila v Žatci a budu zas, takže doporučím tuhle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8809
11.6.15 23:29

@momikova Ale i v Chomáči jsou pěkná místa, ne? :palec: skoro v horách, jen ti spoluobčani no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3398
11.6.15 23:30

Do Mostu bych nesla (hodně špatných zkušeností od kamarádek a nejen od nich).. Za me tady bud Kadan nebo ten Chomutov. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
11.6.15 23:51

Já rodila před třemi měsíci v Chomutově, a můžu jen doporučit. Péče suprová, sestřičky všechny příjemný, doktoři taky. Jen to jídlo nic moc, ale to je asi všude :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16982
12.6.15 06:45

Rodila jsem několikrát v Mo a nemůžu si stěžovat. Pokaždé byla potřeba dět. JIP.Tam svážejí všechny případy z Cv, Kadaně apod. Dr. i sestry super, péče taky.
Na CV slyším negativní reakce, v Kadani zkazili kámošce porod atd. Je to hlavně o lidech…

Mj. pro mě je nejdůležitější péče o dítě a ne např. hezky vymalovaný pokoj ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1276
12.6.15 16:59

Holky já Vám moc děkuji za informace, ale Mostu se snažím vyhnout, je tam mám pocit pořád rekonstrukce. Pořád uvažuji nad Chomutovem, Žatcem nebo Kadaní, ale nejsem pořád rozhodnutá kam jít, proto se ptám. Je mi jasný že v nemocnici je něco fajn a něco na dvě věci, ale rada si přečtu názory všech maminek, které mi poradí a aspon trochu mi pomužou k volbě kam :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5002
12.6.15 20:21
@Ariadne píše:
@momikova Ale i v Chomáči jsou pěkná místa, ne? :palec: skoro v horách, jen ti spoluobčani no

No, pokud nebudeš slejzat z těch hor dolů, tak to jo. :mrgreen:

Uvedu jen skutečnost, která je kolem mne. Spousta slušných lidí se odtud stěhuje úplně jinam. Polovina mých kolegů z práce byla původně místními a již nejsou, utekli právě po okolních horách a sem jezdí jenom pracovat. Ne každý má tu možnost odejít, ať už jinam, nebo třeba koupit baráček v těch horách, tak musí být vděčný za byt ve městě. Každopádně, ti odstěhovaní kolegové do hor na bydlení ve městě většinou s hrůzou vzpomínají. Osobně tu také nehodlám žít věčně.
Jako mladá rodina máme zatím zkažené vesměs všechny volně dostupné akce pořádané městem. Více lepších dojmů máme pouze z těch akcí, kde se platí vstupné a spoluobčané se tam tolik nehrnou. Takže, držím palec, aby ti optimismus vydržel. Pokud jsi sportovního ducha, tak to dáš i v těchto vodách. Žiju tu 13. rokem a jde to tu, co do složení obyvatel, rozlady těch zbylých slušných pracujících, agresivity těch nepřizpůsobivých opravdu od deseti k pěti. Manžel odtud pochází, tři generace tady jeho rodina žije, my založili již tu čtvrtou. Celá jeho rodina napříč generacemi je z toho tady v posledních letech otrávená. I jeho rodiče uvažují nad případným stěhováním, přitom město mají moc rádi, zdraví se se starousedlíky, přesto je to kvůli stále početnějšímu zastoupení jistých spoluobčanů tady i pro ně obtížně snesitelné. Část manželovy rodiny, i já, pracuje ve veřejném sektoru, s lidmi jsme v kontaktu denně - různými, nejen s nějakou vymezenou klientelou. Já, jako naplavenina považuji Krušné hory za jedny z nejkrásnějších u nás vůbec. O rodinu, dítě nejvíce, se tu celkem bojím. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1276
12.6.15 23:55

Momikova: No jo no. ono jde o to kdo kde bydli. Ja bych bydlela v Jirkove ne v Chomutove je pravda ze je to taky plno druhe rasy ale kde nejsou. Pochazim z Brna a dokonce i zde je najdes. Proste bez nich neni mesto, vesnice nic :) :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
vin
1327
12.6.15 23:59

.

Příspěvek upraven 31.01.16 v 14:39

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek