Jaká porodnice je v Brně nejlepší?

22.3.17 19:37

Jaká porodnice je v Brně nejlepší?

Ahoj všem maminám,
pokud někdo z vás bydlí v Brně, tak mi prosím vás napište, jaká tu je nejlepší porodnice. Sice jsem ve čtvrtém měsíci těhotenství, ale už teď chci o tom něco vědět. Utíká to jako voda. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

22.3.17 20:33

Na tuto otazku neexistuje odpoved. Procti si tady na emiminu recenze porodnic. Je tam veskere info

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 20:35
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2741
22.3.17 20:39

@Strakáč ahoj,
nejlepší je, zajít si do všech na čumendu, mívají kurzy pro těhotné a prohlídku sálu (já jsem konkrétně byla v Bohunicích) a pak si vybereš tu která Ti bude vyhovovat.
Já jsem byla v Bohunicích spokojená, až na jednu sestru, ale tu hned ráno vyměnila druhá-nejlepší na světě :mrgreen: jinak jsem byla na nadstandartu i na porodním sále i pak na pokoji s malou. a super, jen jediné co tak krávy ukrajinky neumí klepat a pochopit že máte 1denní miminko a jsou hlučné-třískají s dvěřma a tak, ale když jim něco řekneš tak je to cajk :)

tt má zkušenost z Bohunic, dobré, v pohodě a to já su hodně jako stresař bála jsem se, furt plno keců na všechno a tak :))) ale dobrý, všechno mi tam ukázali, muž tam byl celou dobu s náma, i pak na pokoji :) takže já jsem byla v klidu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7467
22.3.17 20:58

Podle informací a zkušeností na internetu jsou ty porodnice srovnatelné. V každé rodily spokojené i nespokojené maminky. Já jsem si vybrala loni Bohunice a byla jsem spokojená. Podle dostupných informací je vybavení porodních boxů ve všech třech porodnicích v Brně srovnatelné, stejně tak péče, takže jsem se nakonec rozhodla podle toho, že v Bohunicích jsou poporodní pokoje po dvou, jinde po třech. Taky jsem se v Bohunicích byla pro svůj klid podívat v rámci nabízené předporodní přípravy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19178
22.3.17 20:59

Souhlasím, na tohle neexistuje správná odpověď. Já rodila teď v únoru v Bohunicích a byla jsem nadmíru spokojená, jak s porodem, tak s následnou péčí. Ale všechno je to o lidech, měla jsem skvělou PA. Nakonec jsem rodila za asistence PA, dvou doktorek, primáře a doktorky a sestry z dětského oddělení a všichni byli super. Možná kdybych narazila na jinou směnu mluvila bych jinak, kdoví… Každopádně pokud budu ještě někdy rodit, tak půjdu určitě zase do Bohunic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 21:11

Kolik stojí ten nadstandard? Ty kurzy si najdu kde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19178
22.3.17 21:15

@Strakáč Já platila ted v únoru 1000,–/za den za nadstandartní pokoj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 21:17

@Kikuška90 jak dlouho jsi v porodnici byla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 21:20

Ještě jsem se chtěla zeptat na to, od kdy se mám zaregistrovat. Nebo vůbec, jak se to dělá… Bude to naše první dítě, takže žádné zkušenosti nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19178
22.3.17 21:20
@Strakáč píše:
@Kikuška90 jak dlouho jsi v porodnici byla?

Nakonec 5 dní, čekala jsem až propustí malou. Mě propustili 3. den, ale malá se narodila s nízkou porodní váhou a dostala žloutenku, tak byla jeden den na záření. A neměnila bych, byla jsem s tím nadstandartem spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7467
22.3.17 21:21

Tady je odkaz na tu předporodní přípravu v Bohunicích: http://www.fnbrno.cz/…hunice/t3246

Byla jsem na té první a druhé schůzce. Ta druhá byla v podstatě opakování a větší prostor na dotazy, takže by mi stačila jen ta první.

A mají nadstandardní porodní box i pak poporodní pokoj. Na tom porodním boxu je navíc vana oproti těch standardním porodním boxům a loni to stálo myslím 1000 Kč. Poporodní pokoj nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19178
22.3.17 21:21
@Strakáč píše:
Ještě jsem se chtěla zeptat na to, od kdy se mám zaregistrovat. Nebo vůbec, jak se to dělá… Bude to naše první dítě, takže žádné zkušenosti nemám.

Registrovat se nemusíš, normálně až Tě „propustí“ tvoje obvodní gyndařka, tak si tam zavoláš a objednáš se na první návštěvu. Pokud je vše Ok, tak se chodí 14 dní před TP:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 21:23

@Kikuška90 Co je na tom nadstandartu báječněho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7467
22.3.17 21:23

Registrovat se není potřeba předem. Buď tam budeš docházet už na monitoring (po 36. týdnu), pokud se nedělá u tvého gynekologa a v tom případě se registruješ před prvním monitorem. A nebo přijedeš až k porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama