Jaká porodnice? Moravskoslezský kraj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.19 09:29
Jaká porodnice? Moravskoslezský kraj

Ahoj chci se zeptat v srpnu mám termín a uvažuju nad porodníci Opava a Krnov… Po zkušenostech v Opavě na příjmu gyn. mojí mamky kde ji řekli že jsou Velikonoce jestli nemůže počkat uvažuju nad krnovem
Nějaké názory recenze?

Reakce:
Katulinecka96
Stálice 96 příspěvků 25.05.19 10:19

Ahoj ja mam take v srpnu termin. Kamaradka rodila v krnove a velice spokojena, byla v nadstandartu a doporucuje, do Opavy by jsme nesli ani jedna v tom sme se shodli :? Ja sama volim Porubu, mam ji nejbliz a jestli Opava nebo Ostrava rozhodne Ostravu. Do Opavy me nikdo nedostane! :mavam:

Avu
Závislačka 3304 příspěvků 25.05.19 10:21

Bože jen ne Opavu, to raději porodit na chodníku před opavskou porodnici než jít dovnitř.

Ewinkazakr
Kecalka 248 příspěvků 25.05.19 10:41

Já jsem obě děti rodila v Krnově a byla jsem naprosto spokojená, takže určitě doporučuji :) Jestli budu mít ještě třetí dítě, tak chci rodit zase tam :kytka:

Ennny
Závislačka 3768 příspěvků 25.05.19 10:46

Zkušenost mám z Ostravou(fakulta) a Opavou a za mě 100% Ostrava

smajlik345
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 25.05.19 11:32

Co jsem slyšela od kamošek co už rodili. Tak Opava v žadném případě. Krnov hodně lidí volí. takže spíš Krnov. Z těch dvou možností (jestli je máš blíž než ostravu).
Já sama bych šla Na fakultku, ale z důvodu toho že mám Ostravu blíž, byla jsem už na x odděleních a naprosta spokojenost a i známé fakultku porodní chvalili

Váš příspěvek
Reklama