Jaká prsa považujete za malá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 21:04
Jaká prsa považujete za malá?

Ahoj holky, trapně se přiznávám, že se stydím za svá prsa. Připadají mi hrozně malá, a i okolí mi říká, že nemohu mít 75 D. Jaká prsa považujete za malá a jaká za velká? Přítel mi neustále tvrdí, že ho jejich velikost mrzí. Pubertu mám už pár let za sebou a pochybuji, že se to zlepší. :oops:

Přečtěte si článek: Péče o prsa při kojení: Co zabírá na bradavky?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Saulus
Ukecaná baba ;) 1627 příspěvků 11.04.19 21:06
@Anonymní píše:
Ahoj holky, trapně se přiznávám, že se stydím za svá prsa. Připadají mi hrozně malá, a i okolí mi říká, že nemohu mít 75 D. Jaká prsa považujete za malá a jaká za velká? Přítel mi neustále tvrdí, že ho jejich velikost mrzí. Pubertu mám už pár let za sebou a pochybuji, že se to zlepší. :oops:

Vlož fotku

Gymshark
Povídálka 33 příspěvků 11.04.19 21:08

Některým mužům se líbí malé prsa. Třeba změníš přítele a ten bude spokojen ;)

Lucius08
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 11.04.19 21:08

Máš 75D a myslíš si, že máš malé prsa? :nevim:

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 11.04.19 21:10

Pokud google nekecá, tak cajk. ;-)

https://www.lilian.cz/…ymi-kosicky/

pikola
Generální žvanilka 20821 příspěvků 11.04.19 21:10
@Anonymní píše:
Ahoj holky, trapně se přiznávám, že se stydím za svá prsa. Připadají mi hrozně malá, a i okolí mi říká, že nemohu mít 75 D. Jaká prsa považujete za malá a jaká za velká? Přítel mi neustále tvrdí, že ho jejich velikost mrzí. Pubertu mám už pár let za sebou a pochybuji, že se to zlepší. :oops:

Tak mu řekni, že tě jeho velikost penisu taky mrzí. Malá prsa jsou skoro žádná prsa.

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10107 příspěvků 11.04.19 21:11

Košíček D fakt nepovažuji za malé, spíš naopak. Malé beru takové ty lentilky pod kobercem. Přítel je blb, když ti řekne že ho to mrzí, má tě mít rád takovou jaká jsi. Nicméně za mě teda nezáleží ani tak ne velikosti jako spíš na tvaru a pevnosti. Radsi budu mít áčka než takové ty placky do pasu :mrgreen:

Ms.Ragdoll
Závislačka 2975 příspěvků 11.04.19 21:12
@Anonymní píše:

Spis nez velikost svych prsou bys spis mela resit vymenu partnera.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2975 příspěvků 11.04.19 21:14
@pikola píše:
Tak mu řekni, že tě jeho velikost penisu taky mrzí. Malá prsa jsou skoro žádná prsa.

Tak. :mrgreen:

Janli
Echt Kelišová 8442 příspěvků 11.04.19 21:14

V osmnácti letech jsem měla dvojky, ve čtyřiceti mám čtyřky. Hned bych to vrátila zpět. Každá prsa mají svoje obdivovatele, nezavděčíš se všem. Chlapa bych vyměnila nebo mu přístě řekla, že tebe taky mrzí velikost jeho pindíka, ale nenaděláš s tím nic ;).

Ou
Kelišová 7325 příspěvků 11.04.19 21:15

Kristova noho.
1. vykašli se na chlapa, který si na tobě léčí vlastní mindráky tím, že ti podkopává sebevědomí.

2. nauč se milovat svoje tělo, takové jaké je. Čím starší budeš, tím to bude složitější - takže začni už teď. Dost ti to zlepší život. Mimo jiné proto, že až se smíříš sama se sebou, uvolníš se a budeš schopná si vychutnat to, co ti tvoje tělo dává, začneš přitahovat daleko lepší chlapy, než je ten, se kterým jsi nyní. Zcela nezávisle na tom, jaký objem mají tvoje prsa.

Alušáček
Závislačka 3666 příspěvků 11.04.19 21:25

Malý jsou nulky a áčka, déčka rozhodně ne ;)

Bábrdl
Generální žvanilka 23607 příspěvků 11.04.19 21:26
@Anonymní píše:

75 D podle mě nejsou malá prsa. :think:
Za malá prsa považuju košíčky A a B. Třeba, dyž má někdo 85 A, jsou to fakt malá prsa. Čím rozložitější hrudník a menší košíčky, tím vypadají prsa podle mě menší.

Lerista
Ukecaná baba ;) 1485 příspěvků 2 inzeráty 11.04.19 21:28

Můj manžel má větší prsa než já. Mám nulky. Kdejaká jedenáctiletá, dvanáctiletá holka je má větší než já. Je mi velký i košíšek A. Ale ve svém věku už v tom vidím jen pozitiva. Gravitace na to nefunguje, podprsenku nepotřebuju, můžu si poskakovat jak chci a nikde nic nelítá. Ale jsem hubená. 175 cm a teď 52 kg. A kojení mi šlo jedna báseň. Jen jsem ze svých pushupek vyhodila vycpávky a žádné kojící podprsenky nepotřebovala, měla jsem ty svoje. Manžel má smůlu, lepší už to nebude. Prý mám mikrokozičky, jednochňapky atd. Já mu taky říkám ty můj buřtíku a rozvlním tu jeho pneumatiku. Každý jsme nějaký. Jasně v pubertě jsem trpěla jak zvíře, že mám naprosto plochý hrudník. Bývalý přítel mi kupoval megavycpané podprsenky, ale to mi bylo 19. Ve skoro 40 letech už to vidím úplně jinak.

Saulus
Ukecaná baba ;) 1627 příspěvků 11.04.19 21:28
@Průzkumník píše:
Pokud google nekecá, tak cajk. ;-)https://www.lilian.cz/…ymi-kosicky/
Že by podle hesla, ale ja nechci poradit, jen se chlubim? :mrgreen:
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama