Jaká rozkládací sedačka do obývaku?

14.4.20 13:26

jaká rozkládací sedačka do obývaku?

Ahoj, naše látková sedačka z Ikea dosluhuje, bohužel je na pár místech rozpáraná. těžko říct, co je únava materiálu a co udělala kočka, sedačka je z bazaru, tak nevím, jak stará. teď řeším, jaký materiál na sedačku je ideální? mám děti, ale spíš už větší, 11 a 6 let. Líbí se mi látkové sedačky s pratelným potahem, ale opravdu se dají udržet čisté? Měli jsme koženou sedačku, údržba super, ale v zimě na ní byla zima a v létě horko, takže věčně přes ní přehozen přehoz :-( S koženkovými nemám zkušenost, ale slyšela jsem, že koženka zas praská. Tak mi prosím napište o vašich zkušenostech a třeba i fotky můžete dát, děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28884
14.4.20 13:50

Určitě ne koženku, ani kůži. Nemáme s žádným pratelným potahem, máme normálně mikroplyš a na sedací části přehoz. Je cca 4 roky stará a jako nová. Na sedačce se nejí a nepije. A určitě rozkládací, občas se to hodí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6291
14.4.20 14:31

@lucie.krajcarova nasi meli mikroplys, teda zadne prehozy a deky, nelibi se jim to, coz chapu, ale vysedely se flicky. Proste se ten mikroplys „vydrolil“ casem, nebo jak to napsat…
Znamy mel drahou sedacku a pres to nahazeny deky, no vypadalo to otresne. Jak kdyz si na to nikdo nemuze skoro sednout, aby to nahodou neumazal :roll: sedacka je holt spotrebni zbozi. I pohodlne se daji sehnat za rozumnou cenu…
Za me nejaka latkova, kapku hrubsi latka. Ale hlavne at je pohodlna :) a samozrejme je fajn rozkladaci :palec:

Taky budeme do baraku tak za pul roku resit, ale mame male dite a snad bude jeste jedno, tak zadna ultra super draha, stejne deti znici, to tak holt je…ale co jsem koukala pred rokem, kolem 17-20tis se da pekna a pohodlna sehnat :) (aktualne ceny nevim)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48787
14.4.20 15:11

My mame bilousedou kozenkovou a nikdy vic. Kozenka se loupe. Taky vybirame novou.
Mi se libi tahle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9278
14.4.20 18:16

Máme už asi 15 let obyčejný Klippan z Ikey. Má látkový prací potah, jednou za půl roku ho sundám a vyperu. Jím na ní, piju, mám tu položené kafe, občas se vylije… Potah vydrží cca 5-7 let, pak se koupí nový. Vypadá pořád dobře. Přehozy nesnáším. Dítě jí nijak nezničilo, to už jí víc ničím já, když na ní trávím několik hodin denně, trávila jsem na ní celé těhotenství ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.4.20 19:01
@AnastazieB píše:
Máme už asi 15 let obyčejný Klippan z Ikey. Má látkový prací potah, jednou za půl roku ho sundám a vyperu. Jím na ní, piju, mám tu položené kafe, občas se vylije… Potah vydrží cca 5-7 let, pak se koupí nový. Vypadá pořád dobře. Přehozy nesnáším. Dítě jí nijak nezničilo, to už jí víc ničím já, když na ní trávím několik hodin denně, trávila jsem na ní celé těhotenství ;).

@AnastazieB a jakou barvu máte? ráda bych sv. hnědou, jen jestli to vydrží :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9278
15.4.20 15:08

@lucie.krajcarova máme šedou. Předtím jsme měli modrý potah s velkými kruhy, byl to nějaký výprodej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
28.4.20 14:17
@lucie.krajcarova píše:
@AnastazieB a jakou barvu máte? ráda bych sv. hnědou, jen jestli to vydrží :-)

Ahoj, já bych světle hnědou sedací soupravu chtěla také, dívala jsem se na shop Nábytek-interior. cz. Ale bojím se, jestli náhodou té hnědé nebude v obýváku moc :( Dřevěná podlaha, dřevěný nábytek,…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama