Jaká šance je na moje těhotenství?

45
23.4.16 15:55

Jaka sance je na me tejotenstvi ?

Ahoj holky možná uz tu takovy dotaz byl ale radsi se zeptam zkusenych maminek. ☺ vynechala jsem menstruaci a udelala si nekolik testu na testu byla vzdy slaba carka proto jsem se rozhodla koupit clear blue. Ktery mu ukazal ze jsem tehotna 1-2. Kdyz jsem sla do nemocnice aby mi udelali ultrazvuk protoze jsem strasne nadsena a bojim se ze v jinem stavu nejsem tak jsem chtela mit jistotu ziju v Anglii a tady me doktori neprohlidli protoze pry pokid je tehotensky test pozitivni tak pak mohu prijit az ve 3 mesici. Prilozim sem fotku a chtela bych poradit v tom jestli se raduju opravnene nebo to neni jisty. Myslim si ze kdybych byla tehotna jsem hodne malo ale citim se jak kdybych byla tehotna 9 mesicu jsem silene ale silene unavena a boli me cely telo.. patri to k tomu?? Dekuji denisa ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1317
23.4.16 16:05

No jaka je asi šance, když ti vyšlo pozitivnich vice testu včetně Clear blue? :zed: A ono mezi náma, v 1-2tydnu by na tom ultrazvuku stejně nebylo nic vidět…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1317
23.4.16 16:05

Ale jinak gratuluju! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3333
23.4.16 16:06

Těhotná jsi, ale na ultrazvuku stejně nebude ještě tak 14 dní nic vidět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
23.4.16 16:08

Dekuji ELiizabetha :srdce: jen se ptam zkusenych protoze vazne jsem miminko chtela tak necgci se radovat a vsem to rikat a pak to bude planny poplach :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1120
23.4.16 16:11

@Deniskaxx no velká část maminek to oznamuje okolí až kolem 12-13 týdne kdy je riziko že se něco špatného přihodí už velmi malé. Vyčkej s oznamováním co nejdéle i když samozřejmě partnerovi to určitě řekneš dřív :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1317
23.4.16 16:11

Planý poplach to určitě není. Nevím jak to funguje v Anglii, ale tady se dá jít na krev jako samoplátce a udělají ti odběr na HCG (tam by jsi mohla občas sledovat jestli roste jak má :) )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3711
23.4.16 16:19
@Deniskaxx píše:
Kdyz jsem sla do nemocnice aby mi udelali ultrazvuk protoze jsem strasne nadsena a bojim se ze v jinem stavu nejsem tak jsem chtela mit jistotu ziju v Anglii a tady me doktori neprohlidli protoze pry pokid je tehotensky test pozitivni tak pak mohu prijit az ve 3 mesici.

Tak co by si chtěla po týdnu vidět na UTZ. Rozumní, že řekli, že to nemá smysl.

Dřív žádné těhotenské testy nebyly, ani UTZ a jsme tu. Tak nevyšiluj a dej to mu čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
23.4.16 16:24

@zvidavajanca ano to se samozdrejme snazim jen je to silene dlouho vim ze tetka nebude videt srdicko a nebo miminko jen jsem chtela mit potvezeno od odbornika ze jsem opravdu tehotna ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1120
23.4.16 16:27

@Deniskaxx pak opravdu na tu krev, tam by se to potvrdilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu