Jaká se vám líbí barva fasády?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ivet89
Kecalka 108 příspěvků 22.11.18 11:53
Jaka se vam libi barva fasady?

Ahojky :mavam: mam takovy dotaz jaka se vam libi barva fasady a jakou mate?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Terkapali
Kecalka 254 příspěvků 4 inzeráty 22.11.18 11:54

No my se rozhodujeme na šedou s bílou. Klasiku, nechceme nic barevného, možná malej obklad kámen :palec:

cverunka
Závislačka 2648 příspěvků 22.11.18 11:59

Bílá. Případně šedá. Záleží také na barvě oken.

Kriss Tina
Kelišová 6075 příspěvků 22.11.18 11:59

Záleží na domku. Na barvě střechy, oknech, dveřích… Jiná barva se hodí ke staršímu rekonstruovanému domku, jiná k moderní novostavbě. Jinak obecně já do budoucna budu volit buď nějakou béžovou, pískovou, světlejší odstín šedé a podobně neutrální tóny. Bílá je nepraktická i kdyz u starších domu nevypadá tak zle. A takové ty křiklavé barvy si může dát jenom blázen :lol: když si pak někdo dá růžovou tak se jim přezdívá barbie dům, na žlutou se nedá ani koukat, modrá je taková studená, ta se mi hodí spíš třeba na nějakou firmu. Zelená by šla v nějakém světlejším odstínu, tchýně si vydupala takový křiklavě zelený dům a je to hrozné. Červená a černá mi na fasádu přide taková moc vulgární :think:

Terkapali
Kecalka 254 příspěvků 4 inzeráty 22.11.18 12:01

@Kriss Tina souhlasim :palec:

Tichošlápek
Extra třída :D 10921 příspěvků 22.11.18 12:09

Mame světle pastelově zelenou a je boží 8) jinak se mi líbí bílá. Určitě bych nedala šedou - jednak je teď všude a druhak na mne působí hrozne smutne.

pocker
Kecalka 120 příspěvků 22.11.18 12:10

My máme oranžovou a líbí se mi. Nikdy bych si třeba nedala modrou.

arinecka
Kelišová 5220 příspěvků 22.11.18 12:12

@ivet89 Máme fialovou :mrgreen:

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 22.11.18 12:17

Mně se líbí bílá v kombinaci s nějakým přírodním materiálem - dřevo, kámen, který je použitý na detailech - soklík, sloupek, sem tam plocha, ne nutně všechno najednou :D

AlenaSu
Kecalka 410 příspěvků 22.11.18 12:29

Libi se mi všechny odstíny hnědé

Lenka_Hal
Kelišová 5732 příspěvků 22.11.18 12:46

Hneda, hlavne ne zadna jasna barva, neco zemiteho, ale ideal je proste drevo :D

Uživatel je onlineFiducia
Generální žvanilka 24324 příspěvků 22.11.18 12:59

Máme tmavě béžovou. Líbí se mi takové barvy.

tininas
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 22.11.18 13:21

Ahoj.

My máme fasádu v barvě „sahara“, takže taková jemná žlutá, žádná divočina. K tomu obkladový kámen s nádechem do žluta. A teď jsme dokončili příjezdovku, která je taky žlutá.

Jinak dveře, okna, garážová vrata i střechu máme hnědé - barva ořech.

Myslím si, že až se nám v předzahrádce zazelená trávník, bude to k sobě všechno hezky ladit.

Příspěvek upraven 22.11.18 v 15:13

Kotatko03
Echt Kelišová 8179 příspěvků 22.11.18 14:58
@ivet89 píše:
Ahojky :mavam: mam takovy dotaz jaka se vam libi barva fasady a jakou mate?

bílá, béžová…takové neutrální :D

ivunak
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 22.11.18 15:03

Mám ráda pastelové barvy, ale ve světlejším odstínu. Meruňková, béžová, kávová ap. Nikdy bych si nedala fasádu v teď módní šedé, modré nebo zelené.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >